آشنایی با 10 میلیاردر جوان دنیا و ثروت آن ها
موفقیت و انگیزشی

آشنایی با 10 میلیاردر جوان دنیا و ثروت آن ها

آیا ده میلیاردر جوان دنیا را می شناسید؟ آیا می دانید این اشخصا در چه شغل و حرفه ای دارایی و ثروت خود را به دست آورده اند؟ اگر می خواهید پاسخ سوالات خود را بیابید به شما پیشنهاد می کنیم که به خواندن این مقاله از سایت گرداب جذب ادامه دهید.

از کایلی جنر، فرد با نفوذ صنعت لوازم آرایشی، تا جاناتان کوک، از افراد بزرگ در بازار املاک، میلیاردرهای جوان دنیا هستند که  دارایی آن‌ها روی هم رفته حدود 15.9 میلیارد دلار است. از 2095 میلیاردر جهان، تنها ده نفر زیر 30 سال می باشند که از جای جای کره زمین، از ایالات متحده، برزیل، آلمان، هنگ کنگ، ایرلند و نروژ هستند. علی رغم افت بازارهای جهانی در پاسخ به بیماری همه گیر COVID-19 ، سه نفر زیر 30 سال برای اولین بار در این لیست قرار گرفتند.

!!! برای خرید کتاب صوتی بیوگرافی ثروتمندترین مردان جهان از سایت گرداب جذب همین حالا اقدام کنید!!!

10 میلیاردر جوان دنیا چه کسانی هستند؟

پدرو دو گدوی بوئنو 29 ساله ، دارایی هایی را از پدر میلیاردر خود، ادسون دو گدوی بوئنو، که در سال 2017 درگذشت، به ارث برد. ثروت پدرو در سال گذشته به حدود 1.1 میلیارد دلار افزایش یافت، زیرا سهام شرکت خدمات آزمایشگاهی برزیلی Diagnósticos da América SA سه برابر شد. دومین عضو جدید این لیست، لیزا دراکسلمایر 29 ساله، مالک و مدیر عامل (با پدرش فریتز) شرکت هلدینگ سازنده قطعات خودروی آلمانی به اسم “Fritz Draexlmaier Co & KG” است.

الیزابت فرت ونگر 28 ساله ، اکنون پس از آنكه پدرش هوبرت بوردا، 37.4٪ سهام امپراتوری رسانه‌ای خانواده را به او اختصاص داد، 1.2 میلیارد دلار ثروت دارد. تنها سه نفر از افراد این لیست، میلیاردرهای خود ساخته هستند که دارایی‌هایشان را از طریق کسب و کارشان به دست آورده‌اند. این افراد ایوان اشپیگل، بنیانگذار ” Snapchat cofounder CEO “، جان کالیسون بنیانگذار استارت آپ پرداخت Stripe، و در نهایت، ملکه دنیای لوازم آرایشی، کایلی جنر، هستند.

ماه نوامبر، کایلی جنر 51% از سهام لوازم آرایشی کایلی را به ارزش 600 میلیون دلار به “Coty Inc.” فروخت. جنر اخیراً یک میلیون دلار به مرکز پزشکی Cedars-Sinai در لس آنجلس، بیمارستانی که وی دخترش استورمی  را در سال 2018 به دنیا آورد، برای خرید تجهیزات محافظت شخصی مانند ماسک و شیلد صورت اهدا کرد. کالیسون، متولد و بزرگ شده در لیمریک ایرلند که اکنون در سانفرانسیسکو زندگی می‌کند، با دارایی 3.2 میلیارد دلار ثروتمندترین میلیاردر زیر 30 سال است. ارزش سهام وی در Stripe در دو سال گذشته تقریباً سه برابر شده است.  

هفت نفر دیگر زیر 30 سال همه ثروت خود را به ارث برده اند. جاناتان کوک 28 ساله، پس از درگذشت پدرش والگ کوک، غول املاک هنگ کنگ، میلیاردر شد. الکساندرا آندرسن 23 ساله، در 19 سالگی به خاطر مشارکت در شرکت سرمایه گذاری نروژی که پدرش هنوز آن را اداره می‌کند، به یک میلیاردر تبدیل شد.

دانلود کتاب بیوگرافی افراد موفق

معرفی 10 میلیاردر جوان دنیا

در اینجا 10 فرد از جوانترین اعضای  لیست میلیاردرهای 2020 وجود دارد که از جوان‌ترین آنها شروع می‌شود:

کایلی جنر

سن: 22 سال

ارزش دارایی‌ها: 1 میلیارد دلار

منبع ثروت: لوازم آرایشی

چهره مشهوری که تبدیل به ملکه لوازم آرایشی دنیا شده، جوان‌ترین میلیارد دنیاست که ثروتی خود ساخته دارد. در ماه نوامبر، او قرارداد فروش 51٪ از سهام لوازم آرایشی کایلی به مبلغ 600 میلیون دلار را به غول زیبایی “Coty Inc.” منتقل کرد.

کایلی جنر

الکساندرا آندرسن

سن: 23 سال

ارزش دارایی‌ها: 1.1 میلیارد دلار

منبع ثروت: شرکت سرمایه گذاری

الکساندرا آندرسن

کاترینا آندرسن

سن: 24 سال

ارزش دارایی‌ها: 1.1 میلیارد دلار

منبع ثروت: شرکت سرمایه گذاری

خواهران نروژی هر کدام 42٪ از شرکت سرمایه گذاری خانوادگی فِرد (Ferd) را در سال 2007 به ارث برده‌اند. پدر آن‌ها یوهان، هنوز شرکت را اداره می‌کند و از طریق یک ساختار سه طبقه، 70٪ از حق رأی دارد.

کاترینا آندرسن

گوستاو مگنر ویتزو

سن: 26 سال

ارزش دارایی‌ها: 2.3 میلیارد دلار

منبع ثروت: پرورش ماهی

ویتزو مالک تقریبا نیمی از ASA Salmar، یکی از بزرگترین تولید کنندگان ماهی سالمون در جهان است که هنوز توسط پدرش اداره می‌شود. وارث نروژی در مدلینگ، تکنولوژی و املاک نیز سرمایه گذاری کرده است.

گوستاو مگنر ویتزو

الیزابت فورت ونگر

سن: 28 سال

ارزش دارایی‌ها: 1.2 میلیارد دلار

منبع ثروت: انتشارات

الیزابت و برادر بزرگ‌ترش جیکوب، هر کدام 37.4% از سهام کمپانی خانوادگی رسانه‌ را از پدرشان، هوبرت بوردا که دیگر یک میلیاردر نیست، دریافت کرده‌اند. عناوین Burda Media شامل نسخه‌های Elle و Playboy در آلمان است. فورت ونگر و برادرش جیکوب در هیئت مدیره شرکت عضو هستند.

الیزابت فورت ونگر

جاناتان کوک

سن: 28 سال

ارزش دارایی‌ها: 2 میلیارد دلار

منبع ثروت: املاک و مستغلات

جاناتان همراه با برادر بزرگ‌ترش جفری، در سال ۲۰۱۸ سهام آژانس “Sun Hung Kai Properties”، بزرگ‌ترین توسعه دهنده در هنگ کنگ  را در سال ۲۰۱۸ به ارث برد. سهام of در هنگ‌کنگ از زمان شیوع ویروس کرونا در ابتدای سال، نزدیک به ۱۸ درصد کاهش‌ یافته است.

جاناتان کوک

جان کالیسون

سن: 29 سال

ارزش دارایی‌ها: 3.2 میلیارد دلار

منبع ثروت: شرکت Stripe

استریپ، شرکت پرداختی که توسط جان و برادر بزرگ‌ترش پاتریک تأسیس شد، 250 میلیون دلار از سرمایه گذاران، با ارزیابی 35 میلیارد دلار در سپتامبر 2019 جمع کرد. جان، متولد و بزرگ شده لیمریک ایرلند بوده که اکنون در سانفرانسیسکو، جایی که دفتر مرکزی استریپ قرار دارد، زندگی می‌کند.

جان کالیسون

ایوان اشپیگل

سن: 29 سال

ارزش دارایی‌ها: 1.9 میلیارد دلار

منبع ثروت: اسنپ چت

سن: 29 سال

ارزش خالص: 1.9 میلیارد دلار

منبع ثروت: اسنپ

بنیانگذار Snapchat، یکی از جوان‌ترین مدیران عامل یک شرکت با تجارت عمومی در جهان است. پس از سال 2019، سهام Snap از ابتدای سال تاکنون 50٪ کاهش یافته است. بر اساس گزارش‌های منتشر شده در مطبوعات فرانسه، اشپیگل که در ایالات متحده متولد شده است، در سال 2018 بی سر و صدا به تابعیت دوگانه آمریکایی-فرانسوی درآمد.

ایوان اشپیگل

پدرو دو گدوی بوئنو

سن: 29 سال

ارزش دارایی‌ها: 1.1 میلیارد دلار

منبع ثروت: خدمات تشخیصی

پدرو، تازه وارد لیست میلیاردرها دنیا، فرزند ادسون دو گدوی بوئنو (متوفی 2017) است، که زمانی ثروتمندترین میلیاردر مراقبت‌های بهداشتی برزیل بود. بوئنو مدیر عامل و بزرگ‌ترین سهامدار شرکت خدمات آزمایشگاهی Diagnósticos da América SA است که طی سال گذشته سهام خود را تقریباً سه برابر کرده است.

پدرو دو گدوی بوئنو

لیزا دراکسلمایر

سن: 29 سال

ارزش دارایی‌ها: 1 میلیارد دلار

منبع ثروت: قطعات خودرو

لیزا و پدرش فریتز، مدیر عامل شرکت Fritz Draexlmaier Holdings GmbH، هلدینگ سازنده قطعه‌های خودرو هستند. لیزا، اکنون تنها مالک شرکت بوده و برای اولین بار به لیست میلیاردرها پیوست.

لیزا دراکسلمایر

در این مقاله از مجموعه مقالات سایت گرداب جذب به معرفی ده میلیاردر جوان دنیا پرداختیم و شما را به شغل و حرفه ای آن ها آشنا ساختیم. آشنایی با افراد موفق و ثروتمند باعث می شود که این باور در همه ما ایجاد شود که موفقیت دور از انتظار نیست و اگر کسی در جایی از دنیا توانسته به موفقیت و ثروتی دست پیدا کند ما نیز می توانیم به این موفقیت دست پیدا کنیم. زیرا سیستم عصبی تمامی انسان های روی زمین به یک صورت کار می کند و هیچ چیر در این دنیا دور از انتظار نیست.

دسته بندی : موفقیت و انگیزشی

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مقالات مشابه