کتاب های بیوگرافی افراد موفق

اهمیت مطالعه بیوگرافی و زندگینامه افراد موفق

من کجا فلان افراد موفق کجا؟من کجا فلان ورزشکار ثروتمند کجا؟ من کجا فلان شخص موفق خودساخته و بزرگ کجا؟من کجا فلان کارآفرین بزرگ کجا؟آیا شما هم با این سخنرانی بی پایان ذهن آشنا هستین؟
از زمانی که قدم در مسیر موفقیت گذاشتم همیشه با خودم خیلی عمیق به این قبیل سوالات فکر می‌کردم و در ابهامی عمیق از چگونگی مسیر موفقیت شب و روزم می‌گذشت تا این که روزی داخل سایتی با یک تیتر مواجه شدم:
زندگینامه احد عظیم زاده، کسی که از هیچ همه چیز ساخت و از فرش به عرش رسید.
روی این عنوان کلیک و زندگینامه این انسان موفق رو مطالعه کردم، تا چند روز مدام با خودم تکرار می‌کردم اگر او با این شرایط که خیلی پایین تر از شرایط اولیه من است، توانسته…. چرا من نتوانم؟
شروع کردم لیست انسان¬ موفق را نوشتن و دنبال بیوگرافی و زندگینامه این افراد موفق گشتن، هر چه قدر بیشتر مطالعه کردم دیدگاه گذشته که ما کجا این¬ها کجا تغییر می‌کرد و مطالعه زندگینامه و بیوگرافی افراد موفق در مسیر رشد یکی از اصلی¬ترین دوپینگ¬های ذهنم شد.
متوجه شدم بین من و هیچ انسان موفقی تفاوتی وجود ندارد، به جز تفاوت فرکانس، ارتعاش و باورهایی که انسان¬های موفق و ثروتمند دارند. من هم باید برای خلق خواسته¬هایم به همان باورها و فرکانس دست پیدا کنم؛ چون زندگی و بیوگرافی هر انسان ثروتمند می‌تواند تجربه¬ای را به من آموزش بدهد که دیگر لازم نباشد خودم آن را تجربه کنم.

3 دلیل اهمیت مطالعه بیوگرافی و زندگینامه افراد موفق

در این قسمت 3 تا از صدها دلیل اهمیت مطالعه زندگینامه افراد خودساخته، به طور مختصر بررسی شده است که به هر خواننده¬ای کمک می کند با عملکرد الگوبرداری ذهنش آشنا شده و مسیر رشد را با اشتیاق بیشتری طی کند.

با مطالعه زندگینامه افراد موفق ذهن نجواگر خاموش می شود

اگر ذهن شما هم مدام به شما می‌گوید: تو نمی¬توانی، تو به اندازه کافی خوب نیستی، تو به درد این کار نمی¬خوری، تو کجا و فلان آرزوی بزرگ کجا؟ و هزران سرکوفت و سرزنش دیگر، مطالعه زندگینامه افراد موفق و ثروتمند و خودساخته به شما کمک می‌کند تا بدانید تمام این افراد از دره‌های عمیق زیادی عبور کرده¬اند تا به جایگاهی که امروز شما می¬بینید و آن را قله در نظر می¬گیرید دست پیدا کنند. باید همه بدانیم این کار ذهن است که در دایره امن خود باقی بماند و اجازه حرکت و رشد را از شما هم بگیرد چون اصلی¬ترین شاخصه¬ی مغز حفظ وضعیت موجود است.
اگر آرزوهای بزرگی دارید و ذهن شما مدام از نشدن¬ها و نتوانستن¬ها با شما سخن می‌گوید، حتما زندگینامه افراد خودساخته و ثروتمندِ موفقی که از صفر یا حتی زیر صفر شروع کرده¬اند، می‌تواند به شما کمک کند. اما این موضوع را همیشه در نظر داشته باشید:
تمام انسان¬های موفق که امروز در اوج قله و نور ایستاده¬اند از دره¬های عمیق و تاریکی¬های زیاد عبور کرده¬اند که در زندگینامه¬های موجود در همین سایت به بسیاری از آن‌ها اشاره شده است.

مطالعه بیوگرافی افراد موفق سطح انرژی شما را بالا می برد

دوستان عزیز اگر در مورد قانون ارتعاش آگاهی داشته باشید حتما می‌دانید ما دقیقا در فرکانس و ارتعاش انسان¬هایی هستیم که در مجاورت با آن‌ها قرار داریم( البته این بدان معنا نیست که شما بخواهید خانواده پدر و مادر و یا هر شخص دیگری را محکوم کنید چون همه به اندازه آگاهی خود در تلاش هستند که بهترین خود باشند و پدر و مادر هم همیشه تمامیت خود را برای بهتر شدن زندگی فرزندان خود هزینه کرده¬اند اما آگاهی آن¬ها در همان حد بوده و بهتر است همه ما در حوزه آگاهی¬های بسیاری که امروزه در جهان منتشر شده زندگی خود را رشد دهیم و دیگران را مقصر ندانیم).
یعنی اگر شما با انسان هایی که اهل تلاش و رشد و هدف نیستند در یک مکان زندگی می‌کنید و یا حتی دوستانی از این قبیل دارید دقیقا در این میدان فرکانسی هستید و یکی از راهکارهای تغییر میدان فرکانسی شما مطالعه زندگینامه و بیوگرافی این افراد موفق است. از این رو حتما توصیه می‌شود هر روز یا هفته¬ای چند بار زندگینامه و بیوگرافی انسان موفقی را مطالعه کنید و اگر می‌توانید عکسی از انسان-های موفق خودساخته در گوشی یا کامپیوتر خود داشته باشید که با نگاه کردن به این افراد ثروتمند و موفق و فکر کردن به روش زندگی آن‌ها مغزتان الگوبرداری را انجام داده و شما را در میدان فرکانسی موفقیت و رشد بیشتری قرار دهد. به همین سادگی

مطالعه زندگینامه افراد موفق انرژی های منفی جمعی را از شما دور می کند

یکی از دلایلی که نیاز ما به مطالعه زندگینامه این افراد موفق را بیشتر می‌کند، ناامیدی‌ها و تو نمی¬توانی-هایی است که از دوستان و خانواده و رسانه¬ها و اطرافیان می‌شنویم.اگر در اطرافتان افرادی هستند که موفقیت و رشد شما را به شرایط امروزتان محدود می‌کنند و مدام با مگر می‌شود؟ تو و این کارها؟ حس و حال شما را خراب می‌کنند.
اول از همه که از این افراد دوری کنید و برای بهتر شدن حس و حالتان حتما مطالعه و بررسی زندگینامه افراد موفق را در لیست کارهای روزانه خود قرار دهید، چون تمام انسان¬های موفق خودساخته و ثروتمند و مشهور مثل شما در ابتدا انسان عادی بوده¬اند که با گسترش مهارت و تغییر میدان فرکانسی خود به این موفقیت¬ها رسیده و روش زندگی خود را الگوی دیگران کرده¬اند.

در چه زمانی مطالعه زندگینامه چه افرادی؟

حال که تصمیم گرفتید که بیوگرافی افراد موفق را مطالعه کنید، لازم است بدانید برای بالا رفتن سطح انرژی و دریافت نتیجه سریع تر، بهتر است با زندگینامه افرادی شروع کنید که می توانند الگو مناسب تری برای شما باشند.

  1.  اگر دیگران رویای شما را مسخره می‌کنند و همه آن را امری محال در نظر دارند، زندگینامه کریستین رونالدو موفقِ خودساخته و انوشه انصاری، اولین زن فضانورد جهان و ایران، به شما انگیزه بسیار زیادی خواهد داد تا دنبال رویاهایی بروید که به نظر همه محال است ولی خواب شب را از چشمان شما ربوده است.
  2.  اگر در تاریک¬ترین روزهای زندگی خود هستید حتما مطالعه زندگینامه خلیل رفعتی که از کارتن¬خوابی و اعتیاد و برچسب ولگرد بودن به یک میلیونر خودساخته تبدیل شد به شما کمک بسیاری خواهد کرد.
  3. اگر شب‌ها جا برای خواب ندارید و از پدر و مادر و دوستان به خاطر آرزوهای بزرگتان طرد شده-اید، حتما زندگینامه علیرضا بیرانوند را مطالعه کنید.
  4. اگر ایده بسیار پولسازی در ذهن دارید و همه برای شما ساز نشدن می‌نوازند، مطالعه زندگینامه استیوجابز و مارک زاکر برگ و ایلان ماسک را در اولویت خود قرار دهید. چون این افراد تنها و تنها با دست نکشیدن از رویای خود و تلاش و استمرار امپراطوری¬های عظیمی ساختند.

سایت گرداب جذب به منظور سهولت دسترسی شما عزیزان به زندگینامه این افراد موفق و خودساخته، همواره در تلاش بوده تا دقیق¬ترین و خواندنی¬ترین مطالب در مورد بیوگرافی افراد مشهور و ثروتمند را از معتبرترین منابع جمع¬آوری و به اطلاع و سمع و نظر شما همراهان همیشگی برساند و هم¬اکنون نزدیک به 300 نسخه از زندگینامه¬های افراد موفق جهان در سایت بارگزاری شده است.

کتاب صوتی بیوگرافی ثروتمندترین مردان جهان

یکی از قوی ترین راه های ورود به گرداب جذب و افزایش فرکانس ، گوش دادن به کتاب ها و فایل های صوتی است که می تواند سطح انرژی ما را بالا ببرد. در گرداب جذب برای اولین بار یک کتاب صوتی بسیار قدرتمند برای شما تهیه کرده ایم ، که با گوش دادن به آن می توانید از ثروتمندترین مردان جهان الگوبرداری کنید. باورهای آنها را شناسایی کنید ، ایده بگیرید و مدار انرژی خود را بالا ببرید.

The-richest-men-in-the-world