احساس جنسی «کیمیای ثروت و موفقیت»
موفقیت و انگیزشی

احساس جنسی «کیمیای ثروت و موفقیت»

احساس جنسی «کیمیای ثروت و موفقیت» عاملی پنهان اما بی نهایت تاثیرگذار در فتح قله های رفیع کسب موفقیت است. پشت هر مرد موفق زنی موفق بوده است.

نیروی جنسی ، محرکی قدرتمند برای تبدیل میل و اشتیاق به سعی و تلاش و تداوم تلاش است.  انرژی جنسی اگر درست به خدمت گرفته شود، کیمیایی است که میل را به معادی فیزیکی آن (ثروت و یا موفقیت) تبدیل می کند. راه های تبدیل میل جنسی به ثروت و موفقیت را یاد بگیرید و در رسیدن به اهداف خود از آن سود ببرید. گرداب جذب در این متن قصد دارد کیمیاگری را به شما بیاموزد. کیمیای تبدل میل و انرژی جنسی به نیرویی برای تلاش و کسب موفقیت بیشتر در زندگی شخصی و حرفه ای، پس با ما همراه باشید و فوت و فن کوزه گری (کیمیاگری) را بیاموزید.

کیمیاگری چیست؟

کیماگری ،حرفه ای است که یک عنصر را از حالتی به حالت دیگر منتقل یا تبدیل می کند. در صورتی که از انرژی جنسی مناسب استفاده کنید. کیمیاگری کرده اید.

برای رسیدن به موفقیت در زندگی سرمشق بگیرید از ؛ بیوگرافی باربارا دی انجلیس

حال این سوال برایمان پیش می آید که استفاده مناسب از انرژی جنسی به چه معنا است؟

استفاده مناسب به این معنی است که از انرژی جنسی در حالت فیزیکی استفاده نشود. بلکه انرژی جنسی را به عنوان محرکی انگیزشی برای وادار کردن خود به سعی و تلاش مصرف کنید. به جای این که انرژی جنسی را در برآورده کردن نیاز جسمی به کار ببرید. از آن به عنوان مشوقی استفاده کنید که اشتیاق به کار و تلاش را در شما افزایش می دهد.

این گفته به این معنی است که اگر دو نفر همدیگر را دوست درند و عاشق هم هستند ،  از انرژی جسمی خود برای ارضاء نیازهای جنسی استفاده نکنند ، بلمه به عشق معشوق و به یاد او و برای خوشحال او تلاش کنند. سعی در براورده کردن آرزوهای معشوق داشته باشند. کار بیشتر ، درآمد بیشتر ، تقویت ویژگی های فردی و کسب اعتماد به نفس و اقتدار بیشتر یا هر آنچه که محبوب و معشوق شما دوست دارد در شما رشد یابد و ارتقاء پیدا کند را در خود رشد و پرورش دهید. نه این که کل توان و نیروی خود را در راه ارضای نیاز جنسی و جسمی هدر دهید و توانی برای تلاش در مسیر موفقیت نداشته باشید.

گوش جان بسپارید به : کتاب صوتی تمرین نیروی حال ، اکهارت توله

کیمیای حساس جنسی

چرا تاکنون این کیمیا از دید عموم مردم پنهان مانده است؟ دلایل زیادی پشت این قضیه هست. انسان از دوران های بسیار دور به تاثیر نیروی جنسی درموفقیت پی برده است. دلیل سرپوش گذاشتن بر این منبع قدرت ، گاه از طرف مبلغان دینی و گاهی از طرف سیاستمداران بوده است.

تاثیر نیروی جنسی در موفقیت چون رازی سربسته محبوس مانده است. چرا که  بیم آن داشته اند از این نیرو به درستی استفاده نشود و ناهنجاری های اخلاقی و اجتماعی به بار آید. آموزش کم و عدم آگاهی افراد موجب شده است ، اغلب انرژی جنسی را در زمینه برآورده کردن نیاز جنسی مصرف کنند. در صورتی که می توان این منبع انرژی را در زمینه افزایش تصور خلاق و الهام به کار گرفت.

کیمیای حساس جنسی

کابرد احساس جنسی

می توان احساس جنسی را در سه زمینه؛ تداوم نسل ، حفظ سلامتی و تبدیل انسان متوسط به نابغه ، به کار برد.

اگر شما انسانی با ذهنیت متوسط هستید و دوست دارید که نابغه شوید و از قدرت ذهنی نابغه ها برخوردار شوید. این متن را تا آخر دنبال کنید

تبدیل احساس جنسی به تصور خلاق

برای این که احساس جنسی را از اندیشه های فیزیکی به افکاری با ماهیت دیگر تبدیل کرد. باید موارد زیر را رعایت کنید.

میل جنسی،  سرشار از انرژی است. اگر بتوانید در قوی تخیل و تصور آن نیرو را به خدمت بگیرید ، تصور خلاق شما به کار می افتد. با این کار شما به جای این که نیروی جنسی را در فعالیتی فیزیکی و جسمی به کار ببرید ، آن را در نیروی تصور و تخیل مصرف کرده اید. مسیر انرژی جنسی را تغییر داده اید.

شجاعت ، قدرت اراده ، مداومت و خلاقیت ویژگی های شخصیتی هستند که با تبدیل انرژی جنسی به انرژی فکری می توانید به دست می آورید. انرژی جنسی در انسان گاه چنان فزونی می گیرد که شخص به خاطر آن شهرت و اعتبارش و گاهی حتی جانش را به خطر می اندازد. اگر از این انرژی در مسیر درست استفاده شود ، تصور و تخیل و  شجاعت حاصل از آن به شکل ادبیات ، هنر ، پول و ثروت خود را نشان خواهد داد.

میل ابراز جنسی

میل جنسی ابرازی طبیعی است. نباید بر آن سرپوش گذاشت وآن را فرو نشاند. اگر راه عبورش را سد کنید ، از مسیر صرفاً فیزیکی جریان خواهد یافت. در این صورت است که خسارت های اجتماعی و اخلاقی را در پی خواهد داشت. باید راه عبوری به این حس بدهید ، تا این نیرو در خدمت ، جسم ، ذهن و روحیه تان قرار بگیرد.

میل جنسی را می توان به آب رودخانه تشبیه کرد. می توان بر رودخانه سد ساخت و مسیر آب را بست. اما همین که مخزن سد پرآب شد ، آب اضافی مسیری برای خروج پیدا می کند. برای میل جنسی نیز چنین حالتی صادق است.

فردی که نیروی جنسی را به گونه ای خلاق به خدمت می گیرد. خوشبخت است. تحقیقات علمی با قدمت دوهزار ساله نشان داده است که انسان های موفق از نیروی جنسی فوق العاده ای برخوردار بودند. آن ها این انرژی را در تصور خلاق به کار می بردند. تاریخ شاهد؛ مردانی موفق در هنر ، ادبیات و صنعت بوده است که تحت تاثیر زنان بوده اند.

احساس جنسی نیروی مقاومت ناپذیر است که دارای ابرنیرویی برای تلاش است. اگر غدد جنسی حیوانی را بردارند. این حیوان منبع حرکتی مهمی را از دست می دهد.

محرک های ذهن

ذهن انسان به محرک های محیطی واکنش نشان می دهد. به کمک این محرک ها، پشتکار ، تصور خلاق ، میل شدید و غیره در انسان تولید می شود. در ادامه 10 مورد از محرک های که ذهن انسان به شدت نسبت به آن واکنش نشان میدهد ، آمده است

 • میل ابراز جنسی
 • عشق
 • اشتیاق سوزان برای رسیدن به موفقیت ، ثروت ، شهرت و قدرت
 • موسیقی
 • دوستی (جنسی یا غیر جنسی)
 • ایجاد اتحادیه های همکاران با فعالیت های مشترک برای پیشرفت مادی یا معنوی
 • رنج بدن متقابل
 • تلقین به خود
 • ترس
 • الکل و مواد مخدر
 • میل ابراز جنسی در راس این محرک ها قرار دارد و به سهولت بر مغز تاثیر می گذارد و فرد را برای اقدام جسمانی مهیا می کند. از این فهرست 8 مورد سازنده و مفید و 2 مورد مخرب هستند.

محرک های ذهن

نابغه کیست؟

یک تعریف از نابغه این است؛ نابغه کسی است که قادر است ، شدت اندیشه خود افزایش دهد تا بتواند آزادانه از منابعی از دانش که در ذهن و اندشه طبیعی وجود ندارد ،استفاده کند.

چگونه با اندیشه ای که در ذهن های عادی نیست، ارتباط برقرا کنیم؟

آیا منبعی از دانش وجود دارد که فقط نوابغ از آن بتواند استفاده کند؟ اگر هست. این منابع کدامند؟ چگونه می توان به آن دست یافت؟

تجسم خلاق محصول حس ششم

حس ششم منبعی است که نوابغ از آن برای گسترش قوی تخیل و خلاقیت بهره می گیرند. افراد عادی از تجسم خلاق استفاده نمی کنند و اگر به صورت تصادفی استفاده کنند نااگاهانه چنین اقدامی را داشته اند. اما نوابغ به صورت آگاهانه و هدفمند از قوی تخیل و تجسم خلاق استفاده می کنند.

الهام چیست؟ نوابغ چگونه از الهام برای رسیدن به موفقیت استفاده می کنند؟

 • اتصال مستقیم آدمی با فراست بی انتهای الهی تجسم خلاق یا الهام الهی است.  نقطه نظرها ومفاهیم از طریق چند منبع زیر به ذهن نوابغ خطور می کند.
 • فراست بی انتها (آگاهی نامتناهی الهی)
 • ذهن نیمه هوشیار خود که تمامی اطلاعات حاصل از حواس پنچگانه  و مخابره شده به مغز در آن جا ذخیره شده است.
 • اندیشه های آزاد شده از ذهن دیگران ، ایده ها و اندیشه ها چنان چه خالقشان از بین رود ،  باز هم به زندگی خود ادامه می دهند. آن ها در فضای اطراف ما وجود دارند. مغز ما چون گیرنده رادیو آن ایده ها و مفاهیم را دریافت می کند.
 • ذهن نیمه هوشیار دیگران

وقتی ذهن تحت تاثیر یک یا چند محرک ذهنی تحریک شود. خواهد توانست؛ فرد را به افق افکار عالی ببرد. به او این امکان را می دهد تا کیفیات و دامنه ای از افکار که برای ذهن افراد عادی قابل درک آن نیست ، دریافت و احساس کنند.

حس ششم آن ذهنیتی است که توسط نوابغ احساس می شود. در آن ذهنیت فرد به حالت فرا آگاهی می رسد. در حالت فرا آگاهی فرد احساسی مثل این دارد که درون هواپیمایی نشسته و بیرون را نظاره می کند. بدون این که هیچ محدودیتی در بین باشد.

توسعه ذهن خلاق

ذهن خلاق نسبت به آن چه از خارج از ذهن نیمه هوشیار شخص وجود دارد، حساس و گوش به زنگ است. این قدرت ذهنی را با آموزش و تمرین می توان گسترش داد.

وجدان شخصی بر اساس حس ششم کار می کند. هنرمندان، نویسندگان، شاعران و موسیقی دان ها به کمک تصور خلاق توانسته اند به موفقیت های بزرگ دست یابند.

ذهن انسان نسبت به محرک بیرونی واکنش نشان می دهد. میل جنسی محرکی قدرتمند است که با استفاده از آن می توان همه نگرانی ها را از خود دور کرد. در طول تاریخ فردی یافت نمی شود که احساس جنسی قوی نداشته باشد و به موفقیتی دست یافته باشد. همه نوابغ امیال جنسی قدرتمند دارند. اما همه کسانی که میل جنسی قوی دارند، نابغه نیستند. نوابغ از نیروی جنسی در جهت توسعه تصور خلاق بهره می گیرند.

روانشناسان معتقدند که بین میل جنسی و تمایلات روانی رابطه مستقیم وجود دارد. قدرتمند ترین و هیجان انگیز ترین محرک برای ذهن، نیروی جنسی است. ذهن خلاق با استفاده از احساسات و هیجان های موجود جان می گیرد نه با استدلال های سرد و بی روح.

باورهای اشتباه در رابطه با نقش مخرب نیروی جنسی در شخصیت

امروزه با وجود پیشرفت فن آوری و ارتباط های گسترده هنوز خیلی ها هستند که در رابطه با نیروی جنسی علم و آگاهی کافی ندارند و آن گونه که باید،  نیروی جنسی را درک نکرده اند و برداشت اشتباهی در رابطه با میل جنسی دارند.

ارزش قائل شدن برای نیروی جنسی به معنی پذیرش بی بند و باری نیست. احساس جنسی زمانی فظیلت است که در مسیر درست و صحیح قرار گیرد. متاسفانه گاهی از این نیرو به اشتباه استفاده می شود که نتیجه معکوس دارد. افراط در نیروی جنسی به شیوه فیزیکی عقل و انصاف را در وجود اشخاص می میراند.

جهل گسترده در رابطه با نیروی جنسی، به این دلیل است که در رابطه با این موضوع اطلاعات کافی در اختیار افراد قرار ندارد و به اندازه کافی در این رابطه صحبت نشده است.

باورهای اشتباه در رابطه با نقش مخرب نیروی جنسی در شخصیت

خلق نوابغ

میل جنسی به تنهایی انگیزه ای قدرتمند برای عمل است. اما این میل به تند باد شباهت دارد. اگر احساس جنسی با احساس عشق ترکیب شود. حالت تعادل را حفط خواهد کرد. عشق ، تخیل و نیروی جنسی ، افراد را به سوی بالاترین پیروزی ها سوق می دهند. عشق احساسی کنترل گر است. اگر با دو میل دیگر درآمیزد تعادل را برقرار می کند. از ترکیب این سه نوع احساس نوابغ خلق می شوند.

احساس و هیجان اگر کنترل نشوند ممکن است در ترکیب با سایر امیال خطرناک شوند. به طور مثال؛ از ترکیب هیجان و حسادت سمی تولید می شود که عدالت و انصاف را نابود می کند.

توسعه و کنترل نیروی عشق و عاشقی راه رسیدن به نوابغ است. احساسات مثبت و سازنده را با استفاده از قدرت اراده در خود تقویت کنید. احساس های مخرب و ویران گر را کم کم کاهش دهید.

برای نابغه شدن باید به صورت ارادی تلاش کنید. عشق بزرگترین تجربه ای است که انسان را با فراست بی انتها الهی پیوند می دهد. بررسی ها نشان داده است که ازترکیب عشق با میل جنسی و تخیل  می توان برمسائل و مشکلات فایق شد.

دلیل موفقیت یا ناکامی مردان

همیشه گفته شده  که همسر یک مرد در موفقیت یا ناکامی او موثر است. اما دلیل آن را هیچ گاه عنوان نکرده اند. همه چیز بستگی به درک طرفین از احساس عشق ، نیروی جنسی و تخیل دارد. دلیل این که مردی دل از زنش می کند و به زن دیگری پناه می برد در بی تفاوتی زنش از سه احساس گفته شده است. زنی که طبیعت مرد را می شناسد و سعی در برآوردن نیاز مردش می کند. هیچ گاه ترس از رقابت سایر زنان ندارد.

حالا شما با قدرت احساس جنسی و تاثیر آن در موفقیت افراد بزرگ آشنا شده اید. می دانید برای رسیدن به موفقیت، محرکی قدرتمند چون احساس جنسی وجود دارد که با استفاد ه درست از آن می توانید قله های بزرگ موفقیت را فتح کنید.هر گونه نظر و تجربه در رابطه با احساس جنسی و گفته های این متن دارید را با گرداب جذب به اشتراک بگذارید.

دسته بندی : موفقیت و انگیزشی

مقالات مشابه

13 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • راه تبدیل نیروی جنسی به خلاقیت وثروت مهمه که متاسفانه هیشکی درموردش حرف نمیزنه.فقط داشتن آگاهی کافی نیست بایدراه حل تبدیل روهم بلدبود

  پاسخ
 • این حرف ها که شما میگی درست.خوب شما بگید چیکار کنیم؟جوونی که نمیتونه ازدواج کنه باید چجوری نیاز جنسی رو به محرک تبدیل کنه بدون اینکه اون رو سرکوب کنه؟

  پاسخ
  • سلام دوست بزرگوار ممنون که مطالب سایت رو با اشتیاق دنبال می کنید. در جوامع مختلف این مساله متفاوته. در کشور ما که یک کشور اسلامی هست و دین مبین اسلام جوونا رو به ازدواج دعوت میکنه شرایط مقداری متفاوته. اگر بخوایم طبق دین مبین اسلام پیش بریم باید تمام آیین و دستوران این دین رو اجرا کنیم. در اسلام اولین چیزی که بهش اشاره شده که در قرآن هم هست، گفته شده که خداوند انسان ها رو زوج آفرید تا میان آنها عشق و مودت بیافرینه. ازدواج از نظر دین اسلام با آداب و رسومی که الان تو فرهنگ های مختلف اجرا میشه متفاوته. مهریه های سنگین، جهیزیه زیاد و ریخت و پاش هایی که انجام میشه جزو آداب و رسوم این دین نیست. در احادیث اومده که خداوند رزق و روزی یک زوج رو چندین برابر میکنه و وعده داده شده که به زندگیشون برکت میده تا بدون ترس ازدواج کنند. این با اداب و رسوم هایی که الان رایج شده کامل فرق داره. اگر فردی به خدا ایمان داشته باشه و یقین داشته باشه که خدا به وعدش عمل می کنه و روزی اون رو همون طوری که به مورچه ها در دل زمین روزی میده، میده پس بدون ترس ازدواج می کنه و خدا قطعا کمکش می کنه. ایمان شرط اصلی موفقیت هر فردیه.
   امیدوارم تونسته باشم جواب سوالتونو داده باشم.

   پاسخ
 • احسان جوان
  17 مرداد 1398 8:47 ب.ظ

  متاسفم براتون که رفتین فقط کتاب بیاندیشید و ثروتمند شوید ناپلئون هیل را کپی کردید و دلتون خوشه که تولید مفاهیم کردید ولی این کپی هستش نه تولید .

  پاسخ
 • احسان جوان
  17 مرداد 1398 9:40 ب.ظ

  سلام لطفا اگر اطلاعاتی در مورد چگونگی استفاده از میل جنسی در مسیر موفقیت دارید برایم ارسال کنین آخه اولین بار این موضوع در کتاب ناپلئون هیل مطرح شد ولی به علت سانسورهای بسیار در مورد چگونگی صحبتی نشده و تمام سایت های موجود هم همان صحبت های کتاب را کپی کرده اند . ممنون از اطلاعات خوبتون .

  پاسخ
  • محمدرضا کرمانی
   5 مهر 1398 6:37 ق.ظ

   سلام داخل گوگل سرچ کنید جواد زارع و وارد سایت ایشون بشید سایت مس به طلا همه چیز رو در این زمینه ارائه داده کاملا صحیح و بی پرده و مفید همه ناگفته ها رو گفته

   پاسخ
 • محمدرضا کرمانی
  18 شهریور 1398 12:59 ق.ظ

  سلام اقای جواد زارع به طور عالی توی سایت مس به طلا نحوه استفاده درست از این نیروی مقدس و استحاله جنسی رو آموزش دادن حتما استفاده کنید،کتاب استحاله جنسی هم توی سایت ادینه بوک میتونید تهیه کنید کمک میکنه و کتاب خوبیه سپاس

  پاسخ
  • سلام ممنون آقای کرمانی بزرگوار از راهنمایی خوبی که کردین. میشه به طور خلاصه نکاتی در مورد این کتاب بفرمائید همراهان کتاب صوتی از گفته هاتون بهره ببرند؟

   پاسخ
   • محمدرضا کرمانی
    4 مهر 1398 12:23 ق.ظ

    سلام تمریناتی در خصوص تقویت عضلات جنسی(تمرینات کیگل)ارائه دادن که جزو اولین الزامات ذخیره نیروی جنسی هست،هم برای مجردین کاربرد داره و هم برای متاهل ها و خصوصا افرادی که دچار زودانزالی هستن،بعد ذکرها یا مانتراهایی رو اموزش داده برای انتقال انرژی جنسی از اندام جنسی به بقیه نقاط بدن خصوصا مغز،تمرینات هم برای تقویت توانایی اندام جنسی و الت های جنسی ضعیف مفید هستن،هم در حقیقت میشه از روابط لذت بیشتری برد و هم انرژی رو هدر نداد،وقتی یک مرد عضلات کیگل قوی داشته باشه میتونه همسرش رو بهتر به اوج برسونه بدون این که حتی تخلیه جنسی صورت بگیره…من خودم دوره رو تازه شروع کردم ولی برای اطلاعات بهتر از استحاله جنسی به داداشا و خواهرای گرامی پیشنهاد میکنم توی گوگل کلمه +مس به طلا) رو سرچ کنن و وارد سایت مس به طلا که پرچمدار اموزش های صحیح در زمینه ذخیره و استحاله نیروی جنسی هست بشن و دقیقتر از مطالب بهره ببرن…یادمون باشه مسئله جنسی چیزیه که از بدو تولد و حتی قبل از مشخص شدن اسممون اهمیت داره و چیز زشت و محرمانه ای نباید باشه…همه آلت جنسی دارن و این آلت ها و اندام،مقدس هستن چرا که در دل یک رابطه جنسی هست که ادمیزاد متولد میشه‌‌‌..‌.دیدگاه پاک و مقدسی به نیروی جنسی داشته باشیم،هرچند که قبول دارم استفاده نادرست از این نیروی مقدس،انسان رو به اوج بدبختی میکشونه،پس استفاده درست از نیروی مقدس جنسیمون رو یاد بگیریم با تشکر

    پاسخ
   • محمدرضا کرمانی
    5 مهر 1398 6:34 ق.ظ

    بله تمریناتی در خصوص تقویت عضلات جنسی(تمرینات کیگل)ارائه دادن که جزو اولین الزامات ذخیره نیروی جنسی هست،هم برای مجردین کاربرد داره و هم برای متاهل ها و خصوصا افرادی که دچار زودانزالی هستن،بعد ذکرها یا مانتراهایی رو اموزش داده برای انتقال انرژی جنسی از اندام جنسی به بقیه نقاط بدن خصوصا مغز،تمرینات هم برای تقویت توانایی اندام جنسی و الت های جنسی ضعیف مفید هستن،هم در حقیقت میشه از روابط لذت بیشتری برد و هم انرژی رو هدر نداد،وقتی یک مرد عضلات کیگل قوی داشته باشه میتونه همسرش رو بهتر به اوج برسونه بدون این که حتی تخلیه جنسی صورت بگیره…من خودم دوره رو تازه شروع کردم ولی برای اطلاعات بهتر از استحاله جنسی به داداشا و خواهرای گرامی پیشنهاد میکنم توی گوگل کلمه +مس به طلا) رو سرچ کنن و وارد سایت مس به طلا که پرچمدار اموزش های صحیح در زمینه ذخیره و استحاله نیروی جنسی هست بشن و دقیقتر از مطالب بهره ببرن…یادمون باشه مسئله جنسی چیزیه که از بدو تولد و حتی قبل از مشخص شدن اسممون اهمیت داره و چیز زشت و محرمانه ای نباید باشه…همه آلت جنسی دارن و این آلت ها و اندام،مقدس هستن چرا که در دل یک رابطه جنسی هست که ادمیزاد متولد میشه‌‌‌..‌.دیدگاه پاک و مقدسی به نیروی جنسی داشته باشیم،هرچند که قبول دارم استفاده نادرست از این نیروی مقدس،انسان رو به اوج بدبختی میکشونه،پس استفاده درست از نیروی مقدس جنسیمون رو یاد بگیریم با تشکر

    پاسخ
 • محمدرضا کرمانی
  6 مهر 1398 8:44 ب.ظ

  سلام مجددا خواهش میکنم در زمینه تعالی نیروی جنسی تون مطالعه کنید هم از سایت مس به طلا و هم منابع معتبر دیگه…متاسفانه به نظر من الان ایران در بحران وضعیت روابط جنسی هست از طرفی رواج خودارضایی در نوجوانان که آیندشون تباه میکنه و از طرفی رواج روابط جنسی آزاد در جوانان …بیاید دست در دست هم به داد ایران برسیم…بیایم یک بار برای همیشه تابوی حرف زدن در مورد مسائل جنسی رو بشکنیم…به خاطر همینه که رفتارهای جنسی اشتباه رواج پیداکرده…کسی در موردش آموزش نداده در موردش آگاهی نداده…باز هم تکرار میکنم ما هممون آلت جنسی داریم،این بخش مهم و آشکار هویت ما انسانهاست…آلت جنسی و توانایی جنسی فقط برای ارضا و لذت بردن و تولیدمثل نیست…به قول بوعلی سینا یک قطره منی انسان اندازه پنجاه قطره خون ارزش داره و این اهمیت رفتارهای درست با آلت جنسی رو نشون میده…ما باید از سلامت جنسیمون آگاه باشیم از سلامت رفتارهای جنسیمون و آلت جنسیمون آگاه باشیم و بتونیم بدون خجالت در موردش حرف بزنیم…بیایم با هم مقدس بودن نیروی جنسی رو به جامعه نشون بدیم تشکر از آبجیها و داداشای عزیزم،

  پاسخ
 • احمدپور
  7 مهر 1398 10:38 ق.ظ

  سلام من هم بچه بودم به خاطر ناآگاهی با آلتم بازی میکردم و به خودارضایی دچار شدم حالا که خودارضایی رو ترک کردم میفهمم چقدر هدردادن انرژی جنسی حال ادم رو بد میکنه اگه استحاله جنسی رو یاد بگیرم که دیگه نابغه میشم حتما در مورد توانایی جنسی و بهره بردن درست ازش تلاش کنید این نیرو فقط رابطه جنسی برقرار کردن و خوش گذرونی نیست…این انرژی به هنر موسیقی ادبیات ورزش عشق پاکی و نهایتا به خدا میرسونه ما رو اگر ازش درست بهره ببربم خدایا شکرت که توانایی جنسی قوی و سالمی به من هدیه کردی و من عهد میبندم از این توانایی عظیم و فوق العاده برای پیشرفت و تعالی خودم و اطرافیانم استفاده کنم خدایا شکرت بابت این نیروی مقدس و عزیز❤

  پاسخ
 • سلام و احترام.من خودم 40 روز هست که انرژی جنسی رو استحاله کردم و از این انرژی مقدس در راه ورزش و مطالعه استفاده کردم.حال بسیار خوبی دارم و خدا را شاکرم که به من توان پاک بودن از گناه رو داد.اولین قدم دور کردن محرک های جنسی از اطرافمان هست مانند موبایل و لپ تاپ و دومین قدم ارتباط با خداوند هست.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مقالات مشابه