ارتباط با قدرت درون راز خلق زیبایی و موفقیت را به همه دوستداران زیبایی و موفقیت نشان می دهد. چگونگی ارتباط با قدرت درون را از لوئیس ال هی یاد بگیرید.

شما کی هستید؟ چرا به این جهان آمده اید؟ نظر شما در رابطه با زندگی چیست؟ سال ها پیش به پاسخ این پرسش ها خودشناسی می گفتند. اما خود شناسی چیست؟ در این متن با خودشناسی ، قدرت درون ، چگونگی ارتباط با قدرت درون ، مسئولیت پذیری و باورمندی آشنا می شوید. پس با کتاب صوتی همراه باشید. 

آن گاه که افکار خود را گسترش می دهیم ، عشق آزادانه جاری می شود. زمانی که فکر خود را محدود می کنیم ، درهای آزادی را بر روی خود می بندیم. لوئیس ال هی

کتاب صوتی پیشنهادی عالی ویژه عاشقان سعدی شیرازی؛ کتاب صوتی زندگی نامه مصلح الدین سعدی شیرازی

تعریف یونگ روانشناس نامی سوئدی از خود شناسی

انسان با آگاهانه کردن آنچه در درونش نا آگاهانه می باشد ، می تواند ، با طبیعت هماهنگی بیشتری داشته باشد ، دلتنگی و ناخوشی های خود را کاهش دهد. خویشتن شناسی ، سبک و روشی برای درک حقیقت وجود نفس است.

یونگ خویشتن شناسی را آگاه شدن و درک کردن ماهیت ناخودآگاه و بخش «خویشتن» از ناخودآگاه جمعی (آگاهی های به ارث رسیده از گذشته های دور) که در وجود انسان به یادگار مانده است، می دانست.

قدرت درون

درون هر یک از ما نیروی عظیم و خارق العاده وجود دارد که می تواند، بی آلایش و صادقانه به سوی سلامتی کامل ، روابطی عالی و نیکو ، خوشبختی واقعی و انتخاب بهترین شغل راهنمایی می کند و موفقیت را برای ما به ارمغان می آورد. این نیروی خارق اعاده به قدرت درون شهرت دارد. 

از این صفحه نیز دیدن نمائید؛ بیوگرافی مژگان روستایی پرورش دهنده کروکودیل  

چگونگی ارتباط با قدرت درون

  • برای ارتباط با نیروی درون اولین قدم این است که باور کنیم ، چنین نیرویی در وجود ما نهفته است.
  • قدم دوم این است که شرایطی که نمی خواهم را در درون ما زنده می کند را کاهش دهیم. این کار با خود نگری و مراجعه به نیروی درونی که همیشه می داند ، بهترین برای ما چیست ، انجام می دهیم.
  • قدم سوم ایمان به این است که به کمک نیروی برتر درون (قدرتی که به ما عشق می ورزد و ما را دوست دارد) می توانیم لحظه هایی سرشار از زیبایی و موفقیت را بیافرینیم.

کتاب صوتی پیشنهادی؛ چگونه از قدرت کلاممان به نفع خود استفاده کنیم، جول اوستین

ذهن ما همیشه و همه جا به ذهنی بیکران پیوند دارد. برای همین همیشه و هر لحظه همه آگاهی ها ، شعور و دانستنی ها در اختیار ما قرار دارد. هر یک از ما در درون خود با قدرت بینهایتی که همه خلایق را دوست دارد ، پیوندی ناگسستنی دارد.

ارتباط با قدرت درون راز خلق زیبایی و موفقیت

ارتباط با قدرت درون راز خلق زیبایی و موفقیت

ارتباط با قدرت درون راز خلق زیبایی و موفقیت

اگر ما با زندگی گذشته در پیوند باشیم و مشکلات و ناراحتی های گذشته را مرتب در درون خود مرور کنیم ، هیچ گاه نخواهیم توانست ، ارتباط با قدرت درون  برقرار کنیم و سرگشته و حیران می شویم. اما اگر افکار مربوط به گذشته را از خود دور کنیم و به فکر ساختن زندگی تازه ای باشیم ، بی شک با نیروی درون پیوند برقرار کرده و خواهیم توانست زندگی جدید و زیبایی های تازه را ایجاد نمائیم. با ارتباط با قدرت درون راز خلق زیبایی و موفقیت ما نیز می توانیم پله های ترقی و موفقیت را یکی یکی بپیمایم. 

 راز خلق زیبایی و موفقیت با مسئولیت پذیری

هر یک از ما به وسیه تفکر خود و چگونگی انتخاب الگو و ادراک های حسی خود چه خوب و چه بد زندگی خویش را می سازیم. فکری که از ذهن ما می گذرد، حسی را در درون ما برمی انگیزاند که موجب شادی یا ناراحتی ما می شود.

 اگر آگاهانه فکر خود را انتخاب نمائیم و از تفکرات منفی و رنج آور پرهیز کنیم، الگوهای احساسی و ادراکی موفقیت آمیز خواهیم داشت. در غیر این صورت احساس های مخرب و ویران گر را تجربه می کنیم. در هر صورت چه احساس لذت و یا موفقیت داشته باشیم و یا احساس یاس و نا امیدی ، دیگران مقصر این وضعیت نیستند. در هر دو حالت مسئولیت وضعیت پیش آمده با ما خواهد بود. با مسئولیت پذیری ، ارتباط با قدرت درون راز خلق زیبایی و موفقیت  را به گردش در بیاوریم. راستی چگونه چنین چیزی ممکن است؟ با ما همراه باشید. 

مسئولیت پذیری نقطه مقابل انتقاد

در صورتی که مسئوایت پذیر باشیم و خود را مسئول وضعیت پیش آمده بدانیم ، با مواجه شدن با شکست و یا یاس برای جبران آن تلاش می کنیم.

مسئولیت پذیری به انسان قدرت و توان می دهد. بر عکس دیگران را مقصر دانستن قدرت را از انسان می گیرد و او را درمانده و بی چاره می کند. مسئولیت پذیری و تعهد ، خالق تغییر و تحول است.

ارتباط با قدرت درون راز خلق زیبایی و موفقیت

ارتباط با قدرت درون راز خلق زیبایی و موفقیت

مسئولیت پذیری را با مقصر و خطاکار بودن و خود را گنه کار دانستن یکی ندانیم. مسئولیت پذیری یعنی این که بدون احساس گناه برای بهبود وضعیت خود تلاش کنیم. حرف نزنیم ، بلکه صادقانه و مصمم عمل نمائیم. مشکلات، سختی ها و ناراحتی ها در مسیر زندگی وجود دارند،  مهم این است که از اتفاق ها درس بگیریم و در رابطه با خارج شدن از آن موقعیت تفکر درست داشته باشیم.

تفکر در رابطه با مشکلات و مصیبت ها، قدرت درون را برمی انگیزاند. با تفکر مثبت ارتباط با قدرت درون به سهولت امکان پذیر است.

مسئولیت پذیری چگونه است؟

زمانی که در رابطه با مشکلات و سختی های تفکر کنیم، پاسخی مناسب برای مقابله با حوادث را خواهیم یافت. پاسخ مناسب به ما قدرت و نیرو می دهد ، می توانیم در بین انتخاب های گوناگون بهترین انتخاب را داشته باشیم و مشکل را حل نمائیم.

اکثر اما ممکن است در گذشته در شرایطی نامناسب پرورش یافته و کمبودهایی را تجربه کرده باشیم. خیلی ها در محیطی غیر علمی و به دور از تفکر مثبت با تفکرات منفی بزرگ شده اند.

شرایط نامساعد گذشته بر روان آدمی تاثیر می گذارد. اثرات زیان بار گذشته را می توان با تفکر درست و مثبت اندیشی کاهش داد و با تلاش آگاهانه حتی می توان ناکامی های گذشته را پلی برای موفقیت های آینده کرد.

گذشته رفته و تمام شده است. چه خوب چه بد، چه مساعد، چه نامساعد، چه با لذت، چه با حسرت، غم گذشته را نخوریم که چرا این بود و آن نبود. گذشته هر چی بوده تمام شده است. امروز را دریابیم. برای بهبود وضعیت خود در امروز چه کار می توانیم انجام دهیم؟ امروز ما و طرز فکر امروز ما آینده ما را شکل می دهد. امروز را چگونه زندگی کنم که فردای عالی داشته باشم؟

رمز بهرمندی از نیروی درون

نیروی درون را فقط و فقط در زمان حال می توان استفاده کرد. این ذهن نیست که در کنترل آدم  می باشد بلکه خود برتر و نیروی درونی است که می توانیم آن را به کنترل خود درآوریم. با افکار مثبت و قوی نیروی درونی را به خدمت بگیریم. برای کنترل نیروی درونی باور باید کرد.

باورها چگونه ایجاد می شوند؟

یک فکر خوب چون قطره ای آب تاثیر اندکی بر تغییر زندگی ما دارد. اگر یک فکر را چندین بار تکرار کنیم ، اثر آن به اندازه یک پارچ آب می شود. حال اگر افکار مثبت را بارها و بارها تکرار کنیم ، اثر آن افکار چون رود و پس از آن چون یک استخر آب و سپس با تکرار مداوم افکار مثبت چون دریاچه و در نهایت چون دریایی بزرگ و پس از آن به اقیانوسی بزرگ تبدیل خواهد شد. با استفاده از آن نیروی عظیم خواهیم توانست ، هر چیزی که بخواهیم را به دست آوریم.

حال با این پرسش روبرو می شویم که اقیانوس شما چگونه است؟ اقیانوسی خاک آلود و سمی؟ یا اقیانوسی پاک ، روشن و زلال؟ آیا زلالی اقیانوس شما ، انسان را به شنا کردن دعوت می کند؟ آِیا با خواندن این متن امید استفاده از قدرت درون راز خلق زیبایی و موفقیت در درون شما منور شده است؟ 

پسندیده تر آن است که افکار مثبت را در خود پرورش دهید و با تمرین مستمر و مداوم آن را به اقیانوسی شناور و زلال تبدیل نمایید. اگر این کا را انجام داده اید و با با قدرت درون راز خلق زیبایی و موفقیت ارتباط داشته اید ، در رابطه با ارتباط با قدرت درون راز خلق زیبایی و موفقیت نظر و عقیده خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی : موفقیت و انگیزشی

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مقالات مشابه

فهرست