۹ نقل قول قدرتمند از تورگود مارشال
موفقیت و انگیزشی

۹ نقل قول قدرتمند از تورگود مارشال

تورگود مارشال اولین فرد آمریکایی- آفریقایی که به مقام دادگستری دادگاه عالی کشور منصوب شد و از گفتن نظر خود هیچ ترسی نداشت.

در 30 آگوست سال 1967، تورگود مارشال اولین فرد آمریکایی- آفریقایی تبار که قاضی دادگاه عالی شد. مارشال سخت‌ترین دوران روابط نژادی را در تاریخ آمریکا تجربه کرده است، که بدون شک فلسفه حقوقی او را شکل داد. وی که به دلیل کارهای خود در زمینه کمک به پایان دادن تفکیک قانونی از طریق پرونده برجسته در سال ۱۹۵۴ Brown v. Board of Education شناخته می شود.

اگرچه تورگود مارشال در بسیاری از زمینه‌های قانون از جمله مالیات بر درآمد و اتحادیه‌ها مشارکت داشت، اما به دلیل مشارکت‌های لیبرال خود در زمینه‌های حقوق مدنی و آیین دادرسی کیفری مشهور است. در ادامه شما را با 9 نقل قول قدرتمند از تورگود مارشال آشنا خواهیم ساخت. پس با ما در سایت گرداب جذب همراه باشید.

نقل قول های قدرتمند و ناب از تورگود مارشال

1- در جایی که اشتباه یا نابرابری یا بی عدالتی می‌بیند، صحبت کنید، زیرا این کشور و دموکراسی شما است. آن را درست کنید. از آن محافظت کنید. آن را منتقل کنید.

2- هیچ یک از ما بدون کمک دیگران به جایی نرسیدیم. ما به این جا رسیدیم زیرا کسی، مانند پدر و مادر یا معلم یا دوستان یا راهبه، خم شدند و به ما کمک کردند که چکمه‌هایمان را برداریم و بالا بکشیم.

3- یک مرد می‌تواند آن چه را که می‌خواهد از خودش درست کند اگر واقعا اعتقاد داشته باشد که باید آماده سخت کوشی و دلشکستگی های فراوان باشد.

4- ما در شناخت انسانیت هم نوعان خود، بالاترین ادای احترام را به خود می گذاریم.

5- کودکی که از مادر سیاه پوست مانند می سی سی پی متولد می‌شود… دقیقا همان حقوق نوزاد سفید پوستی را دارد که از ثروتمندترین فرد آمریکا متولد شده است.

6- Ku Klux Klan  هرگز نمی‌میرد. آن‌ها فقط از ملافه پوشیدن  دست می‌کشند، زیرا ملحفه پیش از حد هزینه دارد.

7-هدف شما چه کیفیتی دارد؟ بعضی افراد روشی برای گفتن حرف‌هایی دارند که درون ما را متزلزل می‌کنند. حتی وقتی کلمات خشن یا توهین آمیز به نظر نمی‌رسد، تاثیر ناگهانی روی ما می‌گذارد. آن چه ما می‌توانیم تجربه کنیم هدف پشت کلمات است. وقتی قصد انجام کار خوب را داریم، آن را انجام می‌دهیم. وقتی قصد آسیب رساندن داریم، این اتفاق می‌افتد. چیزی که هر یک از ما  باید به آن پی ببریم این است که هدف ما همیشه تحقق می یابد.

8- کاش می‌توانستم بگوییم نژاد پرستی و تعصب فقط خاطرات دور بودند. ما باید با بی تفاوتی مخالفت کنیم. باید با ترس‌، نفرت و بی اعتمادی مخالف باشیم …. ما باید مخالفت کنیم زیرا آمریکا می‌تواند بهتر عمل کند، زیرا آمریکا چاره‌ای جز کار بهتر ندارد.

9- معیار عظمت یک کشور توانایی آن در حفظ شفقت در شرایط بحرانی است.

دسته بندی : موفقیت و انگیزشی

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مقالات مشابه