اگر می خواهید قدرت دورن  را برعلیه افکار منفی به کار ببرید ، چگونگی ایجاد باورهای قوی برای استفاده از قدرت درون از لوئیس ال هی را در این متن بیاموزید.

صرف نظر از این که کی هستید و در چه مرحله ای از زندگی خود قرار گرفته اید ، یا این که چه چیزهایی برای زندگی خود آماده کرده اید ، یا این که چه اتفاق هایی برای شما روی داده است ، شما همیشه با توجه به شعور ، علم و آگاهی خود بهترین کار ممکن را انجام داده اید. اگر در رابطه با خود و شیوه درست زندگی اگر بیشتر بدانید ، بهتر عمل خواهید کرد. ایجاد باورهای قوی برای استفاده از قدرت درون را ار لوئیس ال هی یاد بگیرید.

برای الگوبرداری از افراد موفق از این صفحه نیز دیدن نمائید؛ بیوگرافی زهره صداقت کارآفرین برتر در ایران

هرگز سرافکنده و مایوس نشوید

خود را به خاطر اشتباهای گذشته ، سرزنش نکنید. خود را به خاطر این که کاری را بهتر و سریع تر انجام نداده اید ، خطا کار ندانید و سرخورده و شرمنده نباشید. در مواقع سختی به خود بگوئید؛ با این که وضعیتم مناسب نیست اما من بهترین تصمیم را خواهم گرفت. بلاخره از این موقعیت خارج می شوم ، به خود بگوئید؛ من در این شرایط سخت بهترین تصمیم را خواهم گرفت.

اگر به بیوگرافی افراد موفق علاقه مندید ، کتاب صوتی پیشنهادی ما، زندگی نامه مصلح الدین سعدی شیرازی

اگر همیشه فکر کنید که ناموفق و احمق هستید ، فکرتان قاطی می شود ، دچار مشکل می شوید و نمی توانید ، تصمیم درست را بگیرید. برای ایجاد تحول در درون خود باید اعتماد به نفس خویش را افزایش دهید. برای افزایش اعتماد به نفس قدرت درونی را به خدمت بگیرید. ایجاد باورهای قوی برای استفاده از قدرت درون ضرورتی انکار ناپذیر است.

اگر خواهان رشد شخصی و کسب معرفت هستید ، کتاب صوتی پیشنهادی ما ؛ کتاب صوتی پیامبر و دیوانه جبران خلیل جبران

ایجاد باورهای قوی برای استفاده از قدرت درون

قدرت درون همیشه در حال حاضر به خدمت گرفته می شود. گذشته و آینده تاثیری در استفاده از نیروی درون ندارد. برای استفاده از نیروی درون باورهای قوی در خود ایجاد کنید. باورهای مثبت و قوی را با تکرار مداوم می توان پرورش و تقویت کرد. باورهای نیرومند جدید در اثر تکرار مداوم افکار مثبت و قوی ایجاد می شود. باورهایی نیرومند چون اقیانوس بسازید و در آن غوطه ور شوید.

آیا اقیانوس باورهای شما گل آلود و سمی است؟ یا اقیانسی زلال و شفاف دارید که به راحتی می توانید در آن شنا کنید و هدف های بزرگ خود را در آن صید کنید؟  برخی بر این باور هستند که نمی توانند، باورهای مخرب گذشته را فراموش کنند و افکار مثبت را جایگزین آن کنند. با استفاده از قدرت درون همه خواهید توانست باورهایی نیرومند چون اقیانوسی زلال ایجاد کنند. اقیانوسی که در آن به هر چه که بخواهید، بتوانید دست پیدا کنید. ایجاد باورهای قوی برای استفاده از قدرت درون را با غلبه بر افکار منفی عملی کنید.

ایجاد باورهای قوی برای استفاده از قدرت درون

ایجاد باورهای قوی برای استفاده از قدرت درون

برای غلبه بر افکار منفی چه کار کنیم؟

برای غلبه بر افکار منفی لازم نیست آن ها را فراموش کنید. افکار را با سرپوش گذاشتن بر آن و مخفی کردن شان نمی توان فراموش کرد. برای رهایی از افکار منفی به آن ها بی توجه باشید. هنگامی که فکری منفی به ذهن شما مراجعه کرد به او خوش آمد بگوئید از ورود شما متشکرم. به خود بگوئید که  من از این پس اعتنایی به فکرهای منفی ندارم. بود و نبودشان برایم بی تفاوت است.

بی اعتنایی به مشکلات و سختی ها

اگر در مسیر خودیابی با ترس یا مشکلی مواجه شدید و یا گیر و گره ایی در کارتان افتاد، به مشکل توجه نکنید. با بی اعتنایی با ترس و یا گره موجود در کارتان برخورد کنید. همان طور که نفس کشیدن برای زنده ماندن الزامی است اما به آن بی تفاوت هستید به مشکلات و ترس های مسیر زندگی بی اعتایی کنید. در مقابل آن ها جبهه نگیرید و مقاومت نکنید. اجازه دهید که ترس ها و مشکلات نیز همچون هر چیز دیگر در زندگی باشد. فقط به وقوع و وجود آن بی اعتنا باشید. ایجاد باورهای قوی برای استفاده از قدرت درون را فرا بگیرید.

ایجاد باورهای قوی

اکنون که در پی چگونگی استفاده از نیروی درون خود هستید ، افق تازه ای از زندگی به روی شما گشوده شده است. زندگی در انتظار شما است. هوش بی کران می خواهد ، از شما برای بهتر کردن جهان بهره بگیرد. به قدرت درون خود اعتماد کنید. اگر در مسیر خود با ترس و یا مشکلی برخورد نمودید ، نسبت به آن بی توجه باشید. مشکل از راهی که آمده برمی گردد و از شما دور خواهد شد.

از درون هر یک از ما هزاران فکر جاری و ساری می شود. نسبت به فکرهای منفی بی توجهی کنید و بر روی افکار مثبت دقیق شوید و تمرکز نمائید. هر فکری که به بهبود زندگی شما کمک کرد را انتخاب و بقیه را رها کنید. از جمله های من نمی دانم، نمی توانم، نمی شود، امکان ندارد ، استفاده نکنید. صحبت های خود را با جمله های مثبت تلقینی ، قدرتمند کنید.

ایجاد باورهای قوی برای استفاده از قدرت درون

ایجاد باورهای قوی برای استفاده از قدرت درون

 قدرت در درون ماست

ما انسان های نیرومند و قوی هستیم. دریایی عظیم از انرژی در درون هر یک از ما نهفته است. نیروی درون را اگر به خدمت بگیریم ، هر ناممکنی را ممکن می کنیم. اگر بتوانیم ، افکار منفی خود را با افکار مثبت جایگزین کنیم ، به اقیانوسی از قدرت در درون خود دست می یابیم.

هر یک از ما در درون خود پیوندی ناگسستنی با خالق (قدرت برتر ، شعور کلی ، آگاهی مطلق ، روح نامحدود ، انرژی مطلق ، خدا ، من برتر ، ناخودآگاه و …) داریم. پیوندی مقدس و مبارک که بر اثر آن نیرو و قدرتی می یابیم که خواهیم توانست به هدف خود هر چه که باشد برسیم. 

به علت پیوند با نیروی برتر هر یک از ما ستودنی و قابل ستایش است. ما اشرف مخلوقات و جانشین خدا در زمین هستیم. هر یک از به تنهایی دریایی بی کران است که با شعور برتر و آگاهی کل ارتباط دارد. چنان چه به هر دلیل این پیوند سست و کم رنگ شود، یاس، شکست و ترس بر ما غلبه می کند. اگر بتوانیم ارتباط خود را با شعور برتر در درون خود احیا کنیم، دوباره نیرومند شده و بر ناملایمات و ترس ها پیروز خواهیم شد.

انسان جانشین خدا در زمین

حال که ما جانشین خدا در زمین و اشرف مخلوقات هستیم، شایسته است که خود را دوست بداریم و برای خود ارزش و احترام قائل شویم . آن گاه که می آموزیم خود را دوست داریم، با قدرت درون خود پیوند برقرار کرده و  با خود در صلح و آشتی به سر خواهیم برد. به تدریج با روح نامحدود، جهان عشق و محبت نیز ارتباط موثری برقرار خواهیم کرد.

از ارتباط با قدرت برتر عالم، از انسانی قربانی به فردی پیروز موفق تبدیل می شویم. عشق به خود منشاء پیروزی های روز افزون است. حتما شما هم افرادی را دیده اید که احساس خوبی نسبت به خود دارند ، زیباتر هستند و کارهای فوق العاده ای را به انجام رسانیده اند.

هر یک از ما انسانی منحصر به فرد است

هر یک از ما انسانی منحصر به فرد با خصوصیات و ویژگی های ویژه ی خود هستیم و برای هدفی خاص به این جهان آمده ایم. عمق درون ما از مشکلات ، شخصیت ظاهری ، ترس ها و شکست ها و بیماری های خود بیشتر هستیم. از جسم خاکی بیشتریم. همه ما از درون با هم پیوند داریم. نخ هایی نامرئی ما را به هم متصل کرده است. علاوه برجسم ما همه نور ، زندگی و عشق هستیم. عشق و نور درون ما به زندگیمان معنا و هدف داده است.

 شما چه کسی هستید؟ چرا به این جهان آمده اید؟ رسالت شخصی شما چیست؟ شما به این جهان آمده اید تا چه چیزی بیاموزید؟ و چه چیزی را یاد بدهید؟ اگر تا کنون به این مضوع فکر نکرده اید ، پیشنهاد می کنم که بنشینید و در خلوت خود کمی در این پرسش ها تامل و تفکر کنید. اگر به فکر بوده اید ف آموخته ها و تجربه های خود را با ما به اشتراک بگذارید. 

دسته بندی : موفقیت و انگیزشی

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مقالات مشابه

فهرست