کتاب چگونه بر خویشتن مسلط شویم؟
موفقیت و انگیزشی

معرفی کتاب چگونه بر خویشتن مسلط شویم؟ اثر ار- اسپینگر

در این متن سعی دارم، به معرفی کتاب چگونه بر خویشتن مسلط شویم؟ اثر پرفسور ار- اسپینگر بپردازم. با مطالعه این کتاب تسلط بر خویشتن آسان و لذت بخش می شود.

کتاب چگونه بر خویشتن مسلط شویم؟ این کتاب از 12 فصل مرتبط به هم تشکیل شده است. نوسنده کتاب پرفسور ار- اسپرینگر می باشد. در هر درس از کتاب یک عامل تسلط بر خویشتن و گامی برای دست یابی به تسلط بر نفس معرفی شده است. با مطالعه این کتاب و اجرای دستورالعمل های به کار رفته در هر درس به تدریج در مدت زمان اندکی خواهید توانست، بر هواهای نفسانی و امیال درونی که مانع تسلط بر خویشتن می شود، پیروز شوید. معرفی کتاب چگونه بر خویشتن مسلط شویم؟ را تا آخر دنبال نمائید.

معرفی کتاب بیاندیشید و ثروتمند شوید

اگر همت کرده اید و قصد دارید، تسلط بر خویشتن را برای غلبه بر موانع و مشکلات زندگی یاد بگیرید،  مطالعه کتاب چگونه بر خویشتن مسلط شویم؟ پیشنهاد خوبی برای شما می باشد. کتاب را بخوانید و توصیه های موجود در آن را برای دست یابی به تسلط بر خویشتن عملی نمائید. کتاب صوتی را با معرفی کتاب چگونه بر خویشتن مسلط شویم؟ همراهی کنید. 

کتاب صوتی پیشنهادی امروز برای شما دوست گرامی ؛  کتاب صوتی چهار میثاق ، اثر دون میگوئل روئیز

برای مطالعه این کتاب دو را در پیش دارید. می توانید کل کتاب را بخوانید و مو به مو دستورهای عملی آن را اجرا نمایید. اگر فرصت کافی در اختیار ندارید و با کمبود وقت مواجه هستید ، خلاصه ای مفید و مختصر از همه مطالب کتاب در همین سایت در فایل pdf قرار گرفته است. می توانید فایل را دانلود و مطالعه کنید. 

مطالبی که در کتاب چگونه بر خویشتن مسلط شویم؟ می آموزید، عبارتند از؛

فصل اول؛ تسلط بر خویشتن آموختنی است

در درس اول مهمترین و اصولی ترین نکته تسلط بر خویشتن را یاد می گیرید. با مطالعه این درس به این امر مهم آگاهی می یابید که تسلط بر خویشتن امری آموختنی و یاد گرفتنی است. در ادامه درس ویژگی های رفتاری افراد مسلط بر خود و افرادی که فاقد تسلط بر خویشتن هستند ، بیان شده است. با یادگیری آن خواهید توانست صفات مخصوص در شخصیت خویش را تحلیل کنید. عیب های خود را بیابید و جهت رفع آن ها اقدام نمائید.

 خوشبختانه با یادگیری سایر درس های این کتاب دانش مفید تسلط بر خویشتن به شما داده می شود. از طریق به کار گیری آن دانش در افکار و رفتار خود ، شما هم چون هزاران نفر در سراسر جهان که بر نفس و خواهش های نفسانی خود مسلط هستند، خواهید توانست بر نفس خود تسلط یابید.

می توانید از این صفحه نیز دیدن کنید؛ بیو گرافی بار بارا دی انجلیس

فصل دوم، آشنایی با اصل تاثیر عمل بر رفتار

در درس دوم با اصل مهم ویلیام جیمز از بزرگ ترین روانشناسان آمریکا آشنا می شوید. بر اساس این اصل اگرچه همیشه گفته می شود که فکر عمل را به دنبال دارد. ویلیام جیمز باور دارد که این عمل است که فکر را به دنبال خود می آورد. در صورتی که انسان عمل درست و مسلط را به کار ببرد ، فکر قوی و نیرومند در پس آن ظاهر می شود. برای آشنایی با این کتاب ارزنده معرفی کتاب چگونه بر خویشتن مسلط شویم؟ را تا انتها بخوانید.

فصل سوم؛ آشنایی با برخی از عیب و ایراد هایی که مانع تسلط بر خویشتن می شوند

بی خیالی و بی تفاوتی، بی کاری و سهل انگاری، به سادگی تحت تاثیر اطرافیان قرار گرفتن و هواس پرتی

برخی از عیب و ایراد هایی هستند که در درس سوم کتاب چگونه بر خویشتن مسلط شویم؟ به معرفی آن و راه کارهای مقابله با آن ها می پردازد.

درس چهارم کتاب چگونه بر خویشتن مسلط شویم؟

این درس شامل چهار تمرین عملی و کاربردی برای افزایش تسلط بر خویشتن بیان شده است.اجرای تمرین ها شما را در تسلط بر خویشتن یاری می دهد.

درس پنجم کتاب چگونه بر خویشتن مسلط شویم؟

در درس پنجم استفاده کاربردی از اصل خود تلقینی و چندین توصیه مهم برای غلبه بر نفس به مفصل بیان شده است.

در درس ششم شناسایی و مبارزه علیه؛  غرور و خود پسندی ، مقابله با احساس ها و هیجان های منفی، فضولی نکردن در کار دیگران ، بی صبری و میل مفرت به تبرئه شدن آموزش داده شده است.

در درس هفتم مبارزه با خشم و عصبانبت و در درس هشتم مبارزه با بی صبری به صورت کاربردی توضیح داده شده است. در درس نهم مبارزه با اغراق و زیاده روی آموزش داداه شده است. در درس ده داشتن پشتکار و چگونگی داشتن پایداری و مداومت در ادامه تسلط بر خویشتن را یاد می گیرید. در این درس چند نمونه از پشت کار و چند راه کار برای داشتن پشت کار ارائه شده است.

در درس یازده برای تسلط بر خویشتن ده تمرین و راه کار عملی ارائه شده است. با استفاده از این ده تمرین می توانید؛ قدرت تمرکز و توجه ، تقویت حافظه ، مبارزه با بی صبری ، افزایش نیروی اراده ، منظم بودن و افزایش قدرت تحمل را برای تسلط بر خویشتن در خود پرورش و ارتقاء دهید.

در درس دوازدم توصیه شده است که فقط به خواندن کتاب بسنده نکنید.

بلکه نکته های توصیه شده را مو به مو در برنامه روزانه خود اجرا کنید.  تمرین های عملی و توصیه های اجرایی کتاب را برای افزایش تسلط بر خویشتن بیشتر و بیشتر تمرین و تکرار نمائید.

در ابتدا روند موفقیت شما به کندی صورت می گیرد. اما در ادامه کار با پشتکار و پایداری در تمرین ها تسلط بر نفس برای شما آسان تر از چیزی که فکرش را می کنید، می شود. در ادامه فصل چندین موضوع برای تمرین تسلط بر خویشتم ارائه شده است که با استفاده از آن می توانید تمرکز، توجه و قدرت مقاومت خود را در برابر خواهش ها و هواهای نفسانی را بالا ببرید

کتاب چگونه بر خویشتن مسلط شویم؟ کتابی کاربردی است

کتاب چگونه بر خویشتن مسلط شویم؟ فقط یک کتاب آمورشی محض نیست. این کتاب یک کتاب کاملا کاربردی و عملی است. اگر فقط می خواهید مطالعه ای داشته باشید و دیگر هیچ کاری نکنید، توصیه می کنم این کتاب را فراموش کنید.

استفاده مفید و بهینه از این کتاب پر محتوا زمانی اثرگذار و نتیجه بخش است که گام به گام دستوالعمل و راه کارهای اجرایی موجود در آن را در زندگی شخصی و کاری خود عملی نمائید. با استفاده کاربردی از محتوای این کتاب خواهید توانست در عرض چند ماه بر نفس خویش کاملا تسلط یابید.

تجربه تسلط بر خویشتن

تسلط بر خویشتن مزایای زیادی دارد. زحمت امتحان و تجربه کردن آموزه های کتاب در مقابل مزایایی که از استفاده از آن حاصل می شود خیلی ناچیز و قابل چشم پوشی است. در اقتصاد قانونی مهم داریم که می گوید؛ تا چیزی ندهید، چیزی به دست نمی آورید. اگر تسلط بر خویشتن را می خواهید باید زحمت انجام تمرین های این کتاب را به خود بدهید. در عوض با تمرین و تکرار مداوم توصیه های کتاب خواهید توانست بر نفس خویس تسلط یابید.

 کتاب چگونه بر خویشتن مسلط شویم؟
کتاب چگونه بر خویشتن مسلط شویم؟

مزایای تسلط بر خویشتن

کسی که بر خویشتن مسلط است؛ تقدیر و سرنوشت خود را آن گونه که خواهانش است می سازد.  شخص مسلط بر خویشتن دارای اعتماد به نفس و نیروی اراده است. اراده محکم و اعتماد به نفس بالا موفقیت های زندگی را ممکن و قابل دست رس می کنند.

کسی که اعتماد به نفس دارد ، زندگی را زیبا و دوست داشتنی می بیند. چنین کسی برای دیگران و خودش ارزش و احترام قائل است. او به خودش ، دیگران و جهان اطرافش عشق می ورزد. شخص با اعتماد به نفس دنیا و زندگی در دنیا را عاشقانه دوست دارد. چنین کسی از مشکلات و سختی های مسیر موفقیت نمی ترسید و تسلیم مشکلات و ناراحتی های زندگی نمی شود.

 کتاب چگونه بر خویشتن مسلط شویم؟
کتاب چگونه بر خویشتن مسلط شویم؟

از شکست های موقتی نترسید

شخص با اعتماد به نفس و مسلط بر خویشتن از شکست نمی ترسد. او از مشکلات سر راه موفقیت و شکست های آنی و موقتی پلی برای رسیدن به موفقیت های بعدی درست می کند.

داشتن تسلط بر خویشتن مزایای خیلی بیشتر از چیزی که این جا عنوان شد دارد. برای تسلط بر خویشتن و حاکم شدن بر سرنوشت و زندگی خود کتاب چگونه بر خویشتن مسلط شویم؟ اثر ار- اسپینگر را دانلود و مطالعه نمائید. معرفی کتاب چگونه بر خویشتن مسلط شویم؟ به پایان رسید.

دانلود رایگان خلاصه کتاب چگونه بر خویش مسلط شویم

برای اینکه بتوانید از این کتاب مفید بیشتر استفاده نمایید ، خلاصه ای بسیار مفید از آن را برای شما آماده کرده ایم. شما می توانید از لینک زیر کتاب را دانلود نمایید.

[av_button label=’دانلود رایگان خلاصه کتاب چگونه بر خویشتن مسلط شویم’ link=’manually,https://dl.gerdabjazb.com/selfkontrol/selfcontrol.rar’ link_target=’_blank’ size=’medium’ position=’center’ label_display=” icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’ color=’red’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ av_uid=’av-29kh67′ admin_preview_bg=”]

در رابطه با معرفی کتاب چگونه بر خویشتن مسلط شویم نظر، پیشنهاد، انتقاد و تجربه های مفید و آموزنده خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی : موفقیت و انگیزشی

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مقالات مشابه