دانلود رایگان کتاب صوتی چهار میثاق

(دیدگاه 6 کاربر)

رایگان

کتاب صوتی چهار میثاق

نویسنده: دون میگوئل روئیز

گوینده: انار کریمی

ناشر صوتی: نواسازان باران کردستان

توضیحات

دانلود رایگان کتاب صوتی چهار میثاق برای اولین بار در وب سایت کتاب صوتی .

یکی از بهترین کتاب های که پیشنهاد می شود حداقل یکبار آن را در زندگی شنید، کتاب صوتی چهار اثر میثاق دون میگوئل روئیز است. این کتاب چهارمیثاق (چهار باور) مهم و اساسی تولتک های باستان را که آنها را به رشد معنوی می رساند، بازگو می نماید. دون میگوئل معتقد است که همه انسان ا تحت تاثیر باورهای اشتباهی که از دیر باز از نیاکان آنها به ارث رسیده است (میثاق های جامعه) شرطی شده اند و در حال خلق همان تجربه هایی هستند که زمانی آنها تجربه کرده اند.

 

وی معتقد است دلیل اصلی رنج و ناکامی انسان ها در بازه های زمانی متفاوت داشتن باورها و میثاق های اشتباه، تقلید و دور شدن از اصل خود می باشد. وی با ارائه چهار میثاق کلی به همه انسان ها می گوید که فقط با همین چهار باور می توانند تجربه ارزشمندتری را از زندگی خود داشته باشند.

الف- میثاق اول کتاب صوتی چهار میثاق :با کلام خود معصیت نکنید

دون میگوئل معتقد است که زبان مهم ترین ابزار ارتباط بین انسان هاست که هم می تواند شفابخش و آرامش دهنده باشد و هم می تواند مانند تیغ تیز و برنده باشد. وی می گوید که کلام جادو است و می تواند مانند یک جادو سفید برای زندگی فرد موهبت به ارمغان بیاورد و یا اینکه مانند جادوی سیاه باشد که روابط و عشق را از بین می برد و دشمنی و کینه می آفریند. کلام انسان آنقدر قدرتمند است که می تواند با قدرت بسیار زیادی موفقیت، شادکامی، سلامتی و تمام روابط و موقعیت های زندگی یک فرد را تحت تاثیر خود قرار دهد.

این کتاب را نیز رایگان بشنوید: کتاب صوتی تمرین نیروی حال

 

ب – میثاق دوم کتاب صوتی چهار میثاق: هیچ چیز را به خود نگیرید

دون میگوئل معتقد است که اگر چه انسان ها در ارتباط بسیار زیادی با یگدیگر هستند و می توانند مستقیم بر روی هم تاثیر بگذارند، اما باز هم انسان می تواند این تاثیر را تا حدی کم نماید که عوامل خارجی نتوانند مانع او باشند و یا مسیر خواسته های وی، شادی و آرامش وی را بر هم بزنند. اگر نقطه نظرهای دیگران برای شما مهم نباشد، همیشه دیدگاه خود شما در مورد خودتان، شرایطتان و موقعیت تان می تواند هدایت گر زندگی شما باشد.

ج – میثاق سوم کتاب صوتی چهار میثاق: تصورات باطل نکنید

دون میگوئل معتقد است که این اتفاق ها نیستند که خوب و بد می باشند بلکه تصورات ما در مورد هر چیز است که برچسب خوب و بد را به آنها می چسباند. وی توصیه می کند اگر بتوانیم قضاوت های ذهنی را کنار گذاشته و تصورات ذهنی خود را به سمت افکار بهتر و تجسمات خوب هدایت کنیم، هیچ چیز و هیچ کسی نمی تواند باعث رنجش ما بشود.

د -کتاب صوتی چهار میثاق: همیشه بیشترین تلاشتان را بکنید

این میثاق می گوید که انسان باید در هر موقعیتی بیشترین تلاش خود را بکند. این بیشترین تلاش به معنی این نیست که همیشه به خود سخت گرفت و هیچ زمانی برای استراحت و آرامش خود قرار نداد، بلکه به این معنی است که هر فرد باید در هر موقعیت به اندازه توان خود تلاش نماید و از خود توقعات بی جا نداشته باشد. هر کس باید در هر موقعیت به گونه ای تلاش نماید که کارهای وی پیش رفته و در حد توانایی های وی باشد.

رعایت همین چهار میثاق می تواند بطور اعجاز انگیزی زندگی انسان را دگرگون کند. اما آیا همه انسان ها حاضرند این چهار میثاق را بیاموزند و در زندگی خود بکار ببرند؟ این به قدرت تغییر پذیری و آموزش پذیری یک انسان بر می گردد. شما را به چالش آموزش و نوسازی دعوت می کنم. این کتاب بسیار فوق العاده را دانلود نمایید و در چالش بکار گیری این میثاق ها ما را همراه باشید.

برای دانلود فایل کامل این کتاب صوتی مراحل خرید را تا انتها بروید تا لینک دانلود مطلب برای شما ایجاد گردد. امیدواریم از شنیدن این کتاب لذت ببرید.

 

قسمتی از کتاب صوتی چهار میثاق را باهم بشنویم

 

 

6 دیدگاه برای دانلود رایگان کتاب صوتی چهار میثاق

 1. سمیرا

  کتاب خیلی عالی هست ممنونم.

 2. کژال

  ممنون که این کتاب خوب رو رایگان قرار دادین عالی بود

 3. امیر

  واقعا کتاب عالی بود خانم کریمی لطفا کتاب های بیشتری با صدای خودتون بزارید چونکه صداتون فوق العاده بود.

  • admin (مالک تایید شده)

   سلام ممنون دوست گرامی. حتما کتاب های جدید هم قرار داده خواهد شد.

 4. Mobina (مالک تایید شده)

  سلام من نتونستم دانلود کنم کسی میتونه برام بفرسته بفرسته به ایمیلم p_mobina@yahoo.com ممنونم

  • admin (مالک تایید شده)

   سلام دوست عزیز، فرآیند خرید رو طی بفرمائید، چون رایگان هست، هزینه ای نخواهد داشت. در انتها لینک دانلود رو براتون میاره. اگر باز مشکل داشتین، بفرمائید تا براتون ارسال بشه

 5. سوزان

  , واقعا کتاب عالی بود. ازتون ممنونم. صدای گوینده تونم خیلی خوب و آرامش بخشه. ممنون که کتاب چهار میثاق رو رایگان صوتی کردین برامون. من واقعا از این کتاب نتیجه عالی گرفتم. متشکرم

 6. حمید

  ممنون از زحماتتون. کتاب چهار میثاق واقعا بی نظیره. من از زمانی که یاد گرفتم که هیچ چیز رو به خودم نگیرم واقعا زندگیم تغییر کرده. کل چهار میثاق رو بکار می برم.اما این میثاقش برای من خیلی کارگشا بوده. قبلا نظرات دیگران خیلی برام مهم بود. خیلی زود به نظرات بقیه واکنش نشون میدادم. اگه تعریف می کردند ، ذوق زده میشدم و اگه انتقاد می کردند تا یه هفته می رفتم تو لاک خودم. انگار بازیچه دست بقیه شده بودم. اما الان خدا رو شکر همین یه میثاق زندگیم رو آزادانه تر کرده . بازم ممنون که این کتاب خوب رو رایگان گذاشتین
  کاش کتاب در آغوش نور هم رایگان بذارین.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست