رسیدن به سلامتی و تناسب اندام با تمرکز بر هدف
موفقیت و انگیزشی

سلامتی و تناسب اندام با تمرکز بر هدف از بیان برایان ترسی

برای داشتن زندگی بهتر و طول عمر بیشتر، سلامتی و تناسب اندام با تمرکز بر هدف برایان ترسی را یاد بگیرید و آن را در زندگی خود عملی نمائید.

خواسته های شما برای آینده و داشتن تصاویر و اهداف بلند مدت ، تاثیر زیادی در تصمیم گیری و رفتار کنونی شما دارد. متوقف کردن کارهای که به سلامتی شما ضرر می رساند و انجام فعالیت های مفید و سازنده بر طول عمر شما می افزاید. شما مسئول سلامتی ، ثروت ، موقعیت و سرنوشت خود هستید. با گرفتن تصمیم درست و به موقع می توانید جهت بهتر شدن سرنوشت و تقدیر خود  اقدام کنید. همراه با کتاب صوتی ، راه های رسیدن به زندگی بهتر و طول عمر بیشتر ، سلامتی و تناسب اندام با تمرکز بر هدف برایان ترسی را یاد بگیرید و آن را در زندگی خود عملی نمائید.

افکار به اهداف تبدیل خواهند شد. اهداف به اعمال تبدیل می شود. عمل ها عادت ها را شکل می هند. عادت ها تصمیم های ما را موجب می شوند. تصمیم ها شخصیت ما را می سازند و شخصیت ما سرنوشت مان را رقم می زند. تایرون ادواردز

دانلود کنید و گوش جان بسپارید به ؛ کتاب صوتی مصلح الدین، زندگی نامه سعدی شیرازی

سلامتی و تناسب اندام با تمرکز بر هدف

برای لذت بردن از سلامتی و تناسب اندام چهار کار می توانید انجام دهید.

رسیدن به سلامتی و تناسب اندام با تمرکز بر هدف

برای یادگیری بیشتر از این صفحه دیدن نمایید؛ هنر عشق ورزیدن از بیان اریک فروم

 • انجام برخی فعالیت ها را متوقف کنید.
 • انجام برخی کارها را به تاخیر بیاندازید.
 • فعالیت های مفیدی که قبلا انجام نمی دادید را در دستور کار خود قرار دهید.
 • انجام فعالیت های مفید را افزایش دهید.

از این صفحه نیز دیدن نمائید ؛ بیوگرافی مژگان روستایی پرورش دهنده کروکودیل  

تعیین ارزش های سلامتی و تناسب اندام با تمرکز بر هدف

 • برای داشتن سلامتی و تناسب اندام چه ارزش هایی دارید؟
 • سلامتی فیزیکی چه اندازه برای شما مهم است؟
 • سلامتی در سلسله مراتب ارزش های شما در کجا قرار دارد؟
 • چقدر راجع به سلامتی فکر می کنید؟

انسان به چیزهای که اغلب اوقات به آن فکر می کند ، تبدیل می شود. افراد سالم بیشتر به سلامتی و تناسب اندام خود فکر می کنند. آن ها رفتار و فعالیت هایی که منجر به سلامتی شود را در دستور فعالیت های روزانه و هفتگی خود  دارند.

سلامتی چیزی است که مردم تا زمانی که از آن برخوردار هستند، در رابطه با آن فکر نمی کنند. در موقع مصیبت (تصادف و یا بیماری ) به فکر سلامتی خود می افتند.

برخی ارزش های سلامتی و تناسب اندام عبارتند از؛ شادی ، انرژی ، زیبایی ، نظم ، تسلط بر خویشتن ، کنترل ، استقامت و تناسب اندام

 • ارزش های سلامتی و تناسب اندام شما کدام است؟
 • پنچ ارزش مهم خود را تعیین کنید. ارزش های خود را اولویت بندی کنید. هر چه شفاف تر باشید ، سریع تر به هدف خود دست پیدا می کنید.

شفاف کردن دید سلامتی و تناسب اندام با تمرکز بر هدف

 • دید شما از سلامتی و تناسب اندام در طولانی مدت چگونه است؟
 • 5 تا 10 سال آینده سلامتی و تناسب اندام شما چگونه باید باشد؟ بهترین حالت ممکن را بدون محدودیت به تصور درآورید. هر چه تصویر شما شفاف تر و جزئیات بیشتری داشته باشد، سریع تر به دهدف خود نائل می شوید.
رسیدن به سلامتی و تناسب اندام با تمرکز بر هدف
رسیدن به سلامتی و تناسب اندام با تمرکز بر هدف

اهدافی برای سلامتی و تناسب اندام خود تعیین کنید

دوست دارید در طولانی مدت سلامتی و تناسب اندام شما چگونه باشد؟

برای تعیین اهداف عامل ها و استانداردهای مهم موفقیت مربوط به سلامتی و تناسب اندام را انتخاب کنید. تحلیلی کامل از سلامتی و تناسب اندام امروز خود داشته باشید. خود را با تصویری که خواهانش هستید مقایسه کنید.

در این زمینه از خود بپرسید؛

 • ورنتان چقدر است؟ برای رسیدن به سلامتیی و تناسب اندام چقدر باید باشد؟
 • هر شب چند ساعت می خوابید؟ چقدر باید بخوابید؟
 • دور کمر شما چقدر است؟ اندازه بهینه چقدر باید باشد؟
 • هر روز و یا هر هفته چقدر ورزش می کنید؟
 • چقدر می خورید؟
 • تغذیه شما چگونه است؟ تغذیه شما چقدر باید باشد؟

از وضعیت کنونی خود تحلیل دقیق داشته باشید. آن را با شرایط ایده آل سلامتی و تناسب اندام مقایسه کنید. هر کاری که برای تغییر لازم است، در دستور کاری خود قرار دهید.

دانش و مهارت خود را برای سلامتی و تناسب اندام افزایش دهید

دانش و مهارت خود را برای داشتن سلامتی عالی و تناسب اندام مناسب ارتقاء دهید. بسیاری از مردم هیچ گاه به موفقیت نمی رسند. آن ها فکر می کنند که هر چه برای بهتر شدن اوضاع نیاز دارند را می دانند. برای همین هیچ تلاشی برای بالا بردن دانش و مهارت خود انجام نمی دهند.

برای بهتر شدن وضعیت سلامتی  خود فکر کنید که خیلی چیزها هاست که شما از آن ها آگاهی ندارید. برای رسیدن به سلامتی باید آن دانش و مهارت ها را یاد بگیرید. فرض کنید که خیلی از چیزهایی که در رابطه با سلامتی می دانید ، اشتباه است. شما باید دانش درست را یاد بگیرید و در اعمال خود اجرا کنید تا به سلامتی و تناسب اندام  با تمرکز بر هدف لازم دست یابید.

هزاران کتاب ، مجله آموزشی و منبع مفید برای کسب دانش درست و صحیح وجود دارد. آن ها را بیابید و دانش و مهارت خود را در رابطه با سلامتی و تناسب اندام افزایش دهید.

عادت های موفقیت آمیز برای سلامتی و تناسب اندام در خود پرورش دهید.

سلامتی جسمی و روحی چیزهایی هستند که برای داشتن طول عمر زیاد به آن نیاز دارید. عادت هایی که به سلامتی و تناسب اندام منجر می شود را در خود پرورش دهید. عادت های مضر را در خود به کمترین مقدار ممکن برسانید. انجام فعالیت ها و عادت های مخرب را متوقف کنید.

هفت راز سلامتی و تناسب اندام عالی

 • رسیدن به وزن مناسب و نگه داشتن آن (کمتر بخورید ، بیشتر ورزش کنید).
 • تغذیه مناسب داشته باشید. چربی را در خوراک خود کاهش دهید. گوشت مرغ ، ماهی و کم چرب بخورید. فراوان آب بنوشید. میوه و سبزی های تازه استفاده کنید. محصولات سبوس دار مصرف کنید.
 • ورزش ایده آل داشته باشید. طوری که همه مفاصل خود را ورزش دهید.
 • استراحت کافی و مناسب داشته باشید.
 • از مکمل های غذایی زیر نظر پزشک استفاده کنید.
 • استفاده از دود سیگار و قلیان را کنار بگذارید.
 • استفاده از الکل را متوقف کنید.

برنامه ای برای داشتن سلامتی و تناسب اندام با تمرکز بر هدف داشته باشید

فعالیت هایی را در طول روز انجام دهید که سلامتی شما را تا سطح بالایی تامین کند. سلامتی و تناسب اندام همچون قرار ملاقات با یک مشتری پرو پا قرص مهم وضروری است. فعالیت های کم اهمیت را در برنامه کاری خود حذف کنید. فعالیت هایی که منجر به سلامتی و تناسب اندام با تمرکز بر هدف می شود را جایگزین آن ها کنید.

خود را موظف به انجام کارهایی که برای سلامتی و تناسب اندام لازم است ، کنید.

چه کارهای هست که امروز برای سلامتی خود باید انجام دهید؟ خود را به انجام آن ها موظف کنید. متعهد شوید که در زمینه سلامتی تلاش صادقانه داشته باشید. برنامه ای برای رسیدن به سلامتی بچینید و خود را موظف به اجرای آن نمائید.

نتیجه گیری

حفظ سلامتی و تناسب اندام برای برخورداری از زندگی شاد ، آرام و مطمئن ضرورتی انکار ناپذیر است. بهسلامتی و تناسب اندام خود اهمیت دهید و برای حفظ آن تلاش کنید. موارد ذکر شده در این مطلب را رعایت نمایید و دستورالعمل های موجود را عملی کنید. به قول گذشتگان عقل سالم در بدن سالم است. جسم و اندام خود را سالم نگه دارید تا روحیه و ذهن تان نیز آزاد باشد. 

در رابطه با سلامتی و تناسب اندام هر گونه دانش، تجربه و یا نظری دارید، آن را با ما از طریق همین صفحه به اشتراک بگذارید. بی شک نظر و انتقادهای سازنده شما عزیزان به بهتر شدن مطالب سایت کمک می کند.

دسته بندی : موفقیت و انگیزشی

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مقالات مشابه