معرفی و دانلود کتاب قدرت جَذَبِه برایان تریسی و ران آردن (pdf)
موفقیت و انگیزشی

معرفی و دانلود کتاب قدرت جَذَبِه برایان تریسی و ران آردن (pdf)

اگر می خواهید،  جذاب تر شوید و جوان بمانید ، کتاب قدرت جَذَبِه  برایان تریسی و ران آردن را مطالعه نمائید. در این کتاب راه های جذاب تر شدن به شما آموزش داده شده است. 

کتاب قدرت جَذبه اثر نویسنده و سخنور مشهور برایان تریسی است. تریسی در این کتاب مزایای داشتن جذبه در زندگی افراد و راه های برخورداری از قدرت جَذَبه را بیان می کند. به گفته نویسنده همه افراد قدرت جَذبه دارند. برخی ها دانسته یا ندانسته ان را بروز می دهند و برخی هم با روش های بروز قدرت جَذَبه در خود نا آشنا هستند. با مطالعه این کتاب خواننده با راه های ببه فعلیت در اوردن قدرت جَذَبه در خود آشنا خواهد شد. با انجام تمرین های عملی کتاب همه می توانند، جذاب تر شوند و خواسته هایشان را به خود جذب نمایند. معرفی کتاب قدرت جَذَبِه را در این مطلب پی بگیرید.

برای رسیدن به قله باید از قدرت جَذَبِه برخوردار بود. جذبه همه چیز است و هیچ چیز نیست. ظاهر و نحوه راه رفتن، تلاش مستمر، زیبایی و تناسب اندام، صدا، متانت در رفتار و حرکات بدن، خوش قیافه و یا زیبا بودن هیچ کدام برای رسیدن به موفقیت نیاز نیست. تنها چیزی که نیاز دارید، قدرت جَذَبِه است. سارا برنارد

در این متن به معرفی کتاب قدرت جَذَبِه برایان ترسی و ران آردن خواهیم پرداخت.

مزایای قدرت جَذَبِه

ارتباط موفق 85% از موفقیت ها را در تجارت و زندگی تشکیل می دهد. هوش اجتماعی یا توانایی برقراری ارتباط متقابل ، توانایی گفتگو و مذاکره و متقاعد کردن دیگران سودآورترین و مفیدترین هوشی است که می توانید داشته باشید. برای داشتن روابط عالی و موفقیت آمیز تکنیک و روش هایی به افزایش جذابیت شما کمک می کند ، در کتاب قدرت جَذَبِه  برایان ترسی و ران آردن آمده است. معرفی کتاب قدرت جَذَبِه برایان ترسی و ران آردن در ادامه آمده است.

توانایی شما در این که بتوانید فردی خوش رو دوست داشتنی و با جذبه باشید ، بیش از هر عامل دیگری درهای موفقیت را به سویتان باز خواهد کرد. مردم بیشتر شما را دوست خواهند داشت و بیشتر به طرف تان کشیده خواهند شد. بیشتر به صحبت هایتان گوش می دهند. بیشتر از شما دعوت خواهند کرد که در جمع شان باشید و بیشتر شما را در جمع خود خواهند پذیرفت.

برای الگوبرداری از افراد موفق از این صفحه دیدن کنید؛ بیو گرافی بار بارا دی انجلیس

اگر می خواهید، درآمد بیشتر ، پیشرفت سریع تر و فروش بیشتر در کار داشته باشید ، کتاب قدرت جَذَبِه  برایان ترسی را مطالعه کنید. دستورالعمل های موجود در این کتاب را برای داشتن روابط عالی و موفقیت آمیز در زندگی شخصی و حرفه ای خود به کار ببرید.

با استفاده از کتاب قدرت جَذَبِه  شما هم می توانید همچون هزاران مرد و زنی که قله موفقیت را طی کرده اند ، جذاب شوید و راه موفقیت را سپری نمائید.

کتاب قدرت جَذَبِه راز جذابیت افراد موفق را بیان می کند. تکنیک هایی که افراد جذاب و با جَذَبِه در رفتار و کردار خود به نمایش می گذارند ، در این کتاب آمده است. شما هم می توانید با استفاده از آموزه های این کتاب و به کارگیری دستورالعمل های آن جذابیت در رفتار و منش خود را افزایش دهید و پله های موفقیت را یکی پس از دیگری طی نمائید. در ادامه معرفی کتاب قدرت جَذَبِه را دنبال کنید.

معرفی کتاب قدرت جَذَبِه برایان ترسی و ران آردن

کتاب قدرت جَذَبِه از 40 فصل تشکیل شده است. فصل اول کتاب با تعریف جذبه و فواید جذابیت آغاز می شود. سپس جذبه در رفتار ، چگونگی جذب دیگران ، روش های جذب یک زن یا یک مرد امده است. جادوی خوب گوش کردن و تاثیر توجه در افزایش جذابیت بیان شده است.

در ادامه کتاب نویسندگان به مو شکافی موارد ذکر شده پرداخته اند. در فصل های بعدی قدم به قدم روش صیح خوب گوش کردن و توجه کردن به صحبت و رفتارهای دیگران همراه با ارائه تمرین های عملی آمده است.

روش درست استفاده از زبان بدن و حرکت های بدن ( بدن ، سر ، دست ها و پاها) در موقع نشستن و یا حالت ایستاده ضمن گفتگو بیان شده است. سپس جنبه های منفی زبان بدن شناسایی شده و عدم به کار گیری این علائم در ارتباط ها توصیه شده است.

استفاده از اصوات و الفاظ تایدی ، آن چه می گویید و شیوه گفتن آن و تمرین های کاربردی برای جذاب بودن و خوب گوش دادن و حرف های که نباید در گفتگو ها عنوان شود و خیلی موارد دیگر آمده است.

معرفی کتاب قدرت جَذَبِه برایان ترسی و ران آردن

نمونه ای از مطالب کتاب قدرت جَذَبِه برایان ترسی و ران آردن

در فصل چهار کتاب قدرت جَذَبِه که در رابطه با چگونگی جذب دیگران است. برای جذب دیگران به خود 5 تکنیک بیان شده است که عبارتند از؛

پذیرش ، تقدیر و تشکر ، تحسین ، تایید و توجه در رابطه با تاثیر این تکنیک ها چنین آمده است.

پذیرش بی قید و شرط دیگران:

توجه و نگرش مثبت بی قید و شرط گران بهاترین هدیه ای است که می­توانید به دیگران بدهید. به این معنی که دیگران را بی حد و حصر و بدون قید و بند بپذیرید، از آن­ها انتقاد نکنید و آن­ها را همان طور که هستند بپذیرید ، طوری آنها را بپذیرید که آن ها معجزه طبیعت هستند. برای نشان دادن پذیرش خود به آن­ها لبخند بزنید ، لبخند زدن از سر خوشحالی شما ، حس اعتماد به نفس به آن ها می دهد. با پذیرفتن آن ها در جمع خود ، آن ها احساس خوشایندی نسبت به خود پیدا می کنند. احساس مفید و ارزشمند بودن به ان ها دست می دهد. آن ها کسی که این احساس را به ایشان القا کرده است ، را دوست دارند و مجذوب و شیفته اش می شوند.

در رابطه با تقدیر و تشکر چنین آمده است:

تقدیر و تشکر از کارهای هر چند کوچک موجب می شود که آنها حس مفیدتر بودن کنند. احساس می کنند ، توانمندی و قابلیتشان بالا رفته است. این کار به افزایش عزت نفشان منجر می شود. هنگامی که به کس دیگر لبخند می زنید ، فقط آن فرد نیست که خوشحال می شود و احساس شاد بودن و اعتماد به نفس پیدا می کند. خود شما نیز از این کار خود شاد می شوید و اعتماد به نفستان افزایش خواهد یافت.

تایید کردن دیگران:

نیاز به تایید و مقبولیت امری حیاتی است. «کودکان گریه می کنند تا تایید شوند و بزرگسالان برای تایید شدن جان می دهند». نیاز به تایید مثل نیاز به استراحت و غذا به صورت مداوم وجود دارد. افرادی که همیشه دیگران را تایید می کنند، به هر جا که پا می گذارند با استقبال گرم روبرو خواهند شد.  بهترین نوع تایید «ستایش» است. اگر دیگران را ستایش و تمجید کنید، آن ها شما را فردی با هوش ، جذاب ، دوست داشتنی و بسیار با جذبه می بینند. هر جا بروند از جذابیت و خوب بودن شما حرف می زنند.

تحسین و تمجید:

به گفته آبراهام لینکولن «همه تحسین را دوست دارند». آن گاه که دارایی ، موفقیت و ویژگی­های افراد را صادقانه و بدون اغراق تایید و تحسین می کنید ، به طور ناخودآگاه آنها احساس بهتری نسبت به خود پیدا می کنند. با این کار شما ، بیشتر احساس مفید، ارزشمند، مورد تایید  و مقبول بودن می کنند. این کار به  دوست داشتن بیشتر شما و خودشان می انجامد. وقت شناس بودن، پوشش افراد، پی گیر بودن،  دریافت جایزه و یا رسیدن به هدف مواردی است که می توانید به خاطر ان دیگران را تحسین و تمجید نمائید.

توجه کردن به دیگران:

قدرتمندترین معیار برای افزایش اعتماد به نفس، توجه کردن به او است. توجه صادقانه به افراد حس با ارزش بودن را با آن ها القا می کند. با توجه به رفتار و گفتار دیگران به آن ها نشان می دهید که گفته های آن ها ارزشمند است و آن ها اشخاص محترمی هستند.

برای کسب جذابیت و برخورداری از مزایای جذابیت کتاب قدرت جَذَبِه برایان ترسی و ران آردن را مطالعه نمائید. راهنمایی ها و تکنیک های کسب جذابیت را یاد بگیرید و در زندگی شخصی و کاری خود از آن استفاده کنید. تمرین های عملی و بسیار کاربدی کتاب را در زندگی خود اجرا نمائید.

دانلود رایگان کتاب قدرت جذبه برایان ترسی و ران آردن

در سایت کتاب صوتی خلاصه ای مختصر و مفید از مطالب کتاب قدرت جَذَبِه  برایان تریسی و ران آردن را برای شما کاربران گرامی گردآوری و در قالب فایل PDF تنظیم کرده ایم. می توانید آن را دانلود و مطالعه کنید. بخش های مهم کتاب قدرت جَذَبه در این فایل بیان شده است. خواننده با خواندن این فایل می تواند با تمرین ها و روش های عملی به فعلیت در اوردن قدرت جَذَبه آشنا شود و با به کارگیری انها در زندگی روزانه و رفتارهای خود از جذابیت بیشتری برخوردار گردد. 

دانلود رایگان کتاب قدرت جذبه برایان ترسی

در رابطه با معرفی کتاب قدرت جَذَبِه برایان ترسی و ران آردن هر گونه نظر  ، پیشنهاد و انتقادی دارید، آن را با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی : موفقیت و انگیزشی

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مقالات مشابه

فهرست