بیوگرافی آریستوتل اوناسیس بزرگ ترین و معروف ترین کشتی دار مستقل دنیا

بیوگرافی آریستوتل اوناسیس سلطان کشتی های و دریاها، چهره ثروتمند و جدید در دنیا که سال ها همانند یک پادشاه بدون کشور اما با نفوذ در سراسر جهان زندگی کرد، را از کتاب صوتی بخوانید تا بیشتر با این کار آفرین موفق و ثروتمند آشنا شوید.

آریستوتل اوناسیس از بزرگ ترین و مشهورترین کشتی داران بین المللی بود که شهرت او در سال ۱۹۶۸ به دلیل ازدواج با بیوه رئیس جمهور فقید ایالات متحده جان اف کندی به اوج رسید. این ازدواج باعث یک موج شوک آور در فرهنگ آمریکایی شد به صورتی که اوناسیس و همسرش چهره های آشنایی در اخبار پیدا کردند. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر با زندگی نامه این ثروتمند و کارآفرین موفق آشنا شوید.

دوران کودکی و جوانی آریستوتل اوناسیس

آریستوتل اوناسیس که بیشتر افراد او را به نام “اری” می شناسند، در ۱۵ ژانویه سال ۱۹۰۶ در اسمیرنا شهری در ترکیه امروزی دیده به جهان گشود که این شهر جمعیت قابل توجهی یونانی داشت. پدر او سقراط اوناسیس یک بازرگان توتون و تنباکو ثروتمند بود. آریستوتل هیچوقت دانش آموز خوبی نبود و از مدرسه و کلاس درس فراری بود. پدر و مادر اوناسیس امیدوار بودند که او تحصیلات خود را به اتمام برساند و روزی تجارت خانوادگی آن ها را در دست بگیرد. اما متاسفانه اری والدین خود را ناامید کرد و پس از مدتی مدرسه را ترک کرد و در دفتر پدرش مشغول به کار شد.

در سال ۱۹۱۹ یونانی ها به شهر اسمیرنا حمله و آن را اشغال کردند. دولت ترکیه برای پس گرفتن شهر در سال ۱۹۲۱ به آن حمله کرد و ساکنان یونانی را تحت تعقیب قرار دادند. ثروت و دارایی خانواده اوناسیس توسط ترک ها مصادره شد و پدرش به جرم توطئه با یونانیان به زندان افتاد. آریستوتل موفق شد خانواده خود را به یونان فراری دهد. در نهایت با آزاد شدن پدرش از زندان به همراه خانواده خود از یونان به آرژانتین مهاجرت کردند.

آریستوتل اوناسیس در سال ۱۹۲۳ در آرژانتین به عنوان مهندس تلفن مشغول به کار شد. اری فقیر اما باهوش بود، او تماس های تجاری را شنود می کرد و از آن ها برا تنظیم معاملات تجاری خود بهره می برد. کم کم وضعیت زندگی اوناسیس تغییر کرد و راه جدید را آغاز نمود. توانایی او برای معرفی مجدد خود به عنوان ” important businessman ” در روز و کار در خطوط تلفن به صورت شبانه تنها بخشی از مهارت های تجاری و اجتماعی او به شمار می آمد.

 

[av_image src=’https://gerdabjazb.com/wp-content/uploads/2019/10/bio.png’ attachment=’7631′ attachment_size=’full’ align=’center’ styling=” hover=” link=’product,6993′ target=’_blank’ caption=’yes’ font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ copyright=” animation=’no-animation’ av_uid=’av-34618s’ custom_class=” admin_preview_bg=”] دانلود کتاب زندگینامه افراد موفق جهان
[/av_image]

اولین موفقیت و ثروت آریستوتل اوناسیس

اولین ایده بزرگ اوناسیس در اواسط دهه ۱۹۲۰ اتفاق افتاد، وقتی که او یک تماس تلفنی راجع به یک فیلم جدید که شخصیت اصلی آن سیگار می کشید، شنید. آریستوتل از این ایده برای تولید مارک شخصی خود از سیگار که هدف اصلی بازار آن زنان بود استفاده کرد. او از خواننده معروف اپرا کلودیا موزیو (Claudia Muzio) را به عنوان یک الگو عالی انتخاب کرد. برای اینکه او را راضی کند که در ملاعام سیگار بکشد و برند او را تبلیغ کند با یک دست گل بسیار بزرگ به دیدن او رفت.

با کمال تعجب، اوناسیس توانست این خواننده معروف اپرا را راضی کند. این رابطه برای اوناسیس بسیار سود آورد بود و توانست در سن ۲۵ سالگی اولین ثروت خود را بدست آورد و شرکت دخانیات خود را به یک شرکت میلیونر تبدیل کند.

آشنایی آریستوتل اوناسیس با اندرو کارنگی

بعد از مدتی بنا به دلایلی که نامعلوم است آریستوتل اوناسیس با اندرو کارنگی که بزرگ ترین ثروتمند در جهان بود، چندین دیدار را داشت. در آن سال ها اندرو کارنگی کارآفرین موفق و ثروتمند در جهان، رازهای ثروتمند شدن را به دیگر افراد عادی در جهان به اشتراک می گذاشت و ناپلئون هیل این رازها را در کتاب ” ۱۶ راز موفقیت ” به چاپ رساند که متاسفانه بعد از مدتی چاپ این کتاب متوقف شد و اجازه نشر پیدا نکرد.

با استفاده از آموزش هایی که اوناسیس از دوست خود اندرو کارنگی یاد گرفته بود در زمان جنگ جهانی دوم تصمیم به ظاهر عجیبی را گرفت. در آن زمان با اتمام جنگ جهانی دوم صنعت کشتیرانی کساد شد و اکثر کشتی ها بدون هیچ استفاده ای رها شدند، اما اوناسیس که از رازها ثروتمند شدن آگاه شده بود و با گوش دادن به ندای درونی خود تمامی کشتی ها را خریداری کرد . پس از مدتی از آن ها برای واردات و صادرات محصولات متنوع در بین کشورها استفاده کرد که این امر باعث شد صنعت کشتیرانی دوباره رونق پیدا کند و اوناسیس را به یکی از بزرگ ترین و مشهورترین ثروتمندان در حوزه حمل و نقل و کشتیرانی تبدیل کند.

زندگی شخصی آریستوتل اوناسیس

در سال ۱۹۴۶ با دختر ثروتمند ترین حمل و نقل دریایی جهان، Athina Livanos ازدواج کرد و صاحب یک پسر و دختر شد. اما ازدواج آن ها دوام نداشت و از هم جدا شدند. در سال ۱۹۵۷ با مشهورترین خواننده اپرا، ماریا کالاس ملاقات کرد. اما بعد از سه سال آن دو از همدیگر جدا شدند.

چند ماه قبل از ترور جان اف کندی، رئیس جمهور آمریکا، اوناسیس با جکی کندی، ملکه آمریکا دوست شد. با مرگ کندی این دو به هم نزدیک تر و در نهایت رابطه آن ها به عشق ختم شد. این دو در سال ۱۹۶۸ در جزیره خصوصی اوناسیس با همدیگر ازدواج کردند. البته با پخش شدن این خبر مردم آمریکا واکنش های منفی زیادی از خود نشان دادند. اری دارای یک فرزند پسر بود به نام الکساندر بود که دوست داشت راه و رسم پدر را ادامه دهد، اما متاسفانه در سال ۱۹۷۳ در یک سانحه هوایی جان خود را از دست داد. اوناسیس با مرگ فرزندش بسیار ویران شد و در سال ۱۹۷۵ درگذشت.

در این مقاله شما را با بیوگرافی آریستوتل اوناسیس ثروتمند، کارآفرین و سلطان کشتی ها و دریاهای آشنا ساختیم. امید.ایم که از خواندن این مقاله لذت برده باشید. خواندن زندگی نامه افراد موفق از جمله راه هایی است که باعث می شود با راه های موفقیت و باورهای افراد ثروتمند آشنا شوید و از آن ها در جهت رسیدن به اهداف خود استفاده کنید. برای خواندن دیگر افراد موفق و ثروتمند می توانید به بخش زندگینامه افراد موفق در کتاب صوتی مراجعه کنید و از خواندن آن ا لذت ببرید. به علاوه شما می توانید برا دسترسی به بیوگرافی جامع افراد موفق کتاب زندگینامه افراد موفق و ثروتمند در جهان را با کمترین قیمت ممکن از سایت خریداری کنید.

مطالبی که شاید دوست داشته باشید:
آیا این مقاله را دوست داشتید؟ آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب بیشتر

فهرست