بیوگرافی کریستیانو رونالدو اعجوبه فوتبال جهان

۱ دیدگاه

بیوگرافی کریستیانو رونالدو، اعجوبه فوتبال جهان را در این مقاله از گرداب جذب بخوانید تا به صورت کامل با موفقیت های این فوتبالیست محبوب دنیا بیشتر آشنا شوید.

همیشه وقتی از شور و هیجان و خوشحالی دسته جمعی در ورزش حرف می زنیم ناخودآگاه ذهنمون به سمت فوتبال و اسطوره های فوتبالی می رود یکی از همین اسطوره های فوتبالی کسی نیست جز کریستیانو رونالدو این اسطوره پرتغالی که این روزها حسابی با بازی های درخشانی که انجام می دهد،  لذت فوتبال رو چند برابر کرده است. با ما در سایت گرداب جذب همراه باشید و با بیوگرافی کریستیانو رونالدو بیشتر آشنا شوید.

خواندن این بیوگرافی هم می تواند برای شما جذاب باشد: بیوگرافی لیونل مسی تکنیکی ترین فوتبالیست جهان

دوران کودکی و جوانی کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو دوس سانتون آویرو، متولد ۵ فوریه سال ۱۹۸۵ در روستای فونچان مادیرا پرتغال است. کریستین یک برادر و دو خواهر برزگتر از خود دارد و عضو کوچک خانواده است.  دلیل انتخاب نامش به این دلیل است که پدرش در آن زمان علاقه زیادی به رئیس جمهور آن وقت پرتغال (رونالدو ریگان ) داشت. کریستیانو رونالدو در خانواده فقیر متولد شده و پدر کریستیانو باغبان شهرداری و مادرش هم آشپز بود. تمام خانواده با هم در یک خانه کوچک واقع در محله فقیر نشین فونچان زندگی می کردند.

در واقع می توان گفت فقر باعث نشد که رونالدو از آرزوهای بزرگش دست بکشد بلکه برعکس او را مشتاق تر و با انگیزه تر کرد. جورج هربرت شاعر انگلیسی قرن ۱۷ که می گوید: فقر گناه نیست و رونالدو با این که مشکل قلبی داشت و حتی ممکن بود که هیچ وقت نتواند فوتبال بازی کند و اینکه یه پسر بچه فقیر در دنیای فوتبال جای ندارد باز هم موفق می شود.

دوران کودکی و جوانی کریستیانو رونالدو

تحصیلات کریستیانو رونالدو

بهتر است بدانید که رونالدو فقط شش سال به مدرسه رفته و در سن ۱۴ سالگی به دلیل عصبانی شدن و پرتاپ صندلی به معلمش دیگر به مدرسه بازنگشت چرا که معلم او را به دلیل داشتن رویای بزرگ بهترین فوتبالیست جهان مورد تمسخر قرار داده بود.

این نکته در بیوگرافی کریستیانو رونالدو این باور را در ما ایجاد خواهد کرد که هیچگاه از داشتن آرزوهای بزرگ شرمسار نباشیم و فقط به آرزوهای خود باور قلبی داشتیم. باور دومی که ایجاد می کند است که برای ثروتمند و موفق شدن نیاز به تحصیلات دانشگاهی نیست بلکه مهم باورها و ایمان ما است. پس اگه داری این مطلب رو مطالعه می کنی به خودت و اهدافت ایمان داشته باش و باورهاتو در جهت رسیدن به این اهداف تغییر بده، آنگاه دست یافتن به خواسته ها و آرزوهات خیلی سریع تر از او چیزی که فکر می کنی رخ می دهد.

بیوگرافی افراد موفق و ثروتمند در جهان

آغاز فعالیت حرفه ای کریستیانو رونالدو

رونالدو در سال ۱۹۹۲ هنگامی که ۸ سال سن داشت آغاز کرد. در حقیقت رونالدو در تیم آندور رینها بازی می کرد که پدرش در آن تیم مسئول تدارکات بود. رونالدو بعد از این تیم به باشگاه ناسیونال مادیرا رفت و در آن تیم توانست مقام اول تیم جوانان را کسب کند.  البته ناگفته نماند که تمام این مدت این مادرش بود که او را همیشه تشویق می کرد که فوتبالش را ادامه دهد و از رسیدن به هدفش نباید دست بکشد.

کریستیانو بارها گفته است که اگر از خود گذشتگی دوستش نبود شاید اینقدر موفق نمی شد. داستان از این قرار است که در یک بازی، تیم لیسبون اعلام کرده بود هر کسی بتواند در این بازی گل بزند می تواند به آکادمی این تیم برود و دوستش که آلبرت نام داشت به نفع رونالدو کنار می کشد. البته دوستش گفته بود که بازی رونالدو از من بهتر بوده وحق رونالدو بوده که به این آکادمی برود. این شد که رونالدو در سال ۱۹۹۷ در حالی که ۱۲ سال سن داشت با قراردادی ۵ ساله به تیم لیسبون ملحق می شود. رونالدو به دلیل بازی های فوق العاده ای که انجام می داد، در سن ۱۸ سالگی به تیم ملی پرتغال دعوت شد و توانست موفقیت های بسیار زیادی را بدست آورد و بارها برای تیم ملی افتخار بیاورد.

زندگی شخصی کریستیانو رونالدو

رونالدو تا قبل سال ۲۰۱۶ دو رابطه ناموفق داشته که از یکی از آن ها یک مدل روسی بود که بعد از ۵ سال از هم جدا شدند. وی هم اکنون با جورجیا که یک مدل است و در یک همایش مد با هم آشنا شدند در رابطه است. کریستیانو وجورجیا در سال ۲۰۱۷ از طریق رحم اجاره ای صاحب دوقلو یک دختر و یک پسر شدند. چهارمین فرزند رونالدو اواخر سال ۲۰۱۷ به دنیا آمد که یک دختر هست. البته رونالدو دارای یک پسر از یکی از رابطه های نیز می باشد که بر طبق آمارهای منتشر شده هیچ گاه در مورد مادر پسر سخنی به میان نیاورده است و دوست ندارد در مورد مادر پسرش از او سوال شود.

رونالدو یک پدر نمونه می باشد و رابطه او با فرزندانش عالی است و همیشه برای آن ها وقت می گذارد و ساعات خوشی را در کنار آن ها سپری می کند.

زندگی شخصی کریستیانو رونالدو

ثروت و دارای کریستیانو رونالدو

در بخش دیگر از بیوگرافی کریستیانو رونالدو جا دارد از ثروت و دارای او اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم. بر اساس آمارهای منتشر شده در حال حاضر که درآمد رونالدو ۴۰۰ میلیون دلار است. رونالدو از جمله  ورزشکارانی است که که نه سیگار می کشد ونه الکل مصرف می کند و نه خالکوبی دارد. به علاوه او یکی از خیرترین فوتبالیست های تاریخ است و تا به حال به خیلی از کودکان سرطانی کمک کرده و حتی کفش طلای خود را که در سال ۲۰۱۱ دریافت کرده بود به به مدرسه در غزه تقدیم کرد. رونالدو در بسیاری از بازی های خیرخواهانه و دوستانه حضور داشته است.

رونالدو در سال ۲۰۰۵ در حالی ۲۰ سال سن داشت پدرش را از دست داد. او در یکی از مصاحبه های خود بیان کرده است که ای کاش پدرم بود و موفقیت های منو می دید و بهم افتخار می کرد که من بلاخره توانستم به آرزوم برسم.

 جوایز کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو جوایز و موفقیت های بسیار زیادی را به دست آورده است اما مهمترین آن ها می توان به دریافت توپ طلا در سال های ۲۰۰۸، ۲۰۱۳، ۲۰۱۴ و ۲۰۱۷ و کفش طلا در سال های ۲۰۰۷، ۲۰۱۰، ۲۰۱۳ و ۲۰۱۱۴ و بهترین بازیکن سال ۲۰۱۹ اشاره کرد.

از دیگر آرزوهای کریستین رونالدو این است که روزی بتواند رکورد علی دایی گل زن ترین فوتبالیست تاریخ را کسب کند. بهتر است بدانید این اعجوبه فوتبال با این وجود که ۳۴ سال سند دارد اما اندام های بدن او مانند یک شخص ۲۳ ساله فعالیت دارند و کل پروتئین بدن وی تنها ۷ درصد است که این نیز باعث دو چندان شدن معروفیت و شهرت وی نیز شده است

به نظر ژوزه مورینیو: رونالدو فوق العاده است و هیچ گاه نباید او را با مسی مقایسه کرد چون رونالدو قابلیت های فوق العاده ای دارد.

همانطور که می دانید خواندن زندگینامه افراد موفق یکی از راه هایی است که باعث می شود با باورهای این افراد آشنا شوید. به همین منظور در این مقاله به بیوگرافی کریستیانو رونالدو فوتبالیست موفق جهان پرداختیم تا بیشتر با موفقیت ها و دستاوردها این بازیکن مشهور آشنا شوید. همچنین شما می توانید برای خواندن بیوگرافی دیگر افراد مشهور و موفق در جهان به بخش زندگینامه افراد موفق در سایت کتاب صوتی مراجعه کنید.

0 0 رای
امتیاز
دنبال کردن
Notify of
guest
1 نظرات همراهان گرداب جذب
قدیمی ترین ها
جدیدترین ها بیشترین رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه ها
سیامک

رونالدو یکی از بهترین و برترین شخصیت های روی زمینه.
علاوه بر موفقیت های ورزشی و مالی که به دست آورده این موجود واقعا بخشنده است و تونسته به هزاران فقیر و درمانده کمک مالی کنه.
شخصیت این آدم فوق العاده است و میشه گفت یه آدم کامله.
ممنونم بخاطر بیوگرافی کاما و جامع در مورد مرد بزرگ فوتبال جهان، کریستیانو رونالدو.

مطالبی که شاید دوست داشته باشید:
آیا این مقاله را دوست داشتید؟ آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب بیشتر

فهرست