بیوگرافی کاترین پاندر نویسنده کتاب از دولت عشق

۳۲ دیدگاه

بیوگرافی کاترین پاندر قطعا برای تمام بانوانی که عاشق موفقیت هستند انگیزه بخش خواهد بود و می تواند نکات آموزنده ای را برای آن ها به همراه داشته باشد.

کاترین پاندر در ۱۴ ام فوریه سال ۱۹۲۷ در شهرها تسویل ایالت کارولینای جنوبی در کشور آمریکا به دنیا آمده است. پاندر یک کشیش آمریکایی با اعتقاد یکپارچه (منظور یک جنبش دینی در میان جنبش گسترده تر اندیشه نوین می باشد. این جنبش، خود را مسیحیت کاربردی مثبت توصیف می نماید. جنبش کلیسای یکپارچه خود را یک سازمان مسیحی جهانی می داند و رویکردی مثبت در زندگی را با پذیرش دیدن خوبی در همه مردم و رخدادها آموزش می دهد) و نویسنده کتاب هایی در زمینه پیشرفت (رفاه) می باشد.

کاترین پاندر جزو نویسندگان آمریکایی برجسته در زمینه های الهام بخش در نظر گرفته شده است که به خوشبختی و موفقیت در زندگی می پردازد. او می کوشد با نگاهی جدید پاره ای از آموزه های دین مسیحیت را متفاوت از گذشته عرضه کند. او بیشتر از دوازده کتاب نوشته است که شامل پرفروش ترین کتاب ها بوده اند. از جمله کتاب های وی که به فارسی ترجمه شده است می توان به از دولت عشق، قانون توانگری، قدرت دعا و چشم دل بگشا اشاره کرد.

کتاب از دولت عشق کاترین پاندر یکی از محبوب ترین کتاب های وی است که در سایت گرداب جذب به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است. برای دانلود رایگان این کتاب می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید.

تولد کاترین پاندر

 کاترین پاندر بعد از مطالعه در زمینه تجارت، در مدرسه کشیش ها ثبت نام کرد. در سال ۱۹۵۶ درجه کارشناسی علمی در آموزش و پرورش را دریافت کرد. در سال ۱۹۵۸ به عنوان کشیش کلیسای اندیشه نوین با یک دفتر اولیه در کلیسای بیرمنگام در ایالت آلاباما (۱۹۵۸-۱۹۶۱) تعیین شد. او در جاهای مختلفی به عنوان کشیش حضور داشته است از جمله ؛ کلیسای آستین ایالت تگزاس (۱۹۶۱-۱۹۶۹)، سان آنتونیو و پالم دیزرت (۱۹۶۹-۱۹۷۳) و کالیفرنیا ( ۱۹۷۳) جایی که پس از آن در آنجا ماند.

دانلود رایگان کتاب صوتی از دولت عشق کاترین پاندر

شروع نویسندگی کاترین پاندر

پاندر اولین کتاب پیشرفت خود با عنوان قانون توانگری را در اوایل ۱۹۶۰ زمانی که در کلیسای بیرمنگام در آلاباما زندگی می کرد نوشت. این کتاب جزوه ای بود حاصل تعلیم و تدریس در کلیسای بیرمنگام که جهت راهنمایی کسانی که در کسب و کار و تجارت بودند به تحریر درآمد. در زمانی که مشغول نوشتن این کتاب بود زندگی اش تغییرات چشمگیری داشت.

ازدواج کرد و به شمال شرقی نقل مکان کرد جایی که شوهرش در دانشگاه تگزاس تحصیل میکرد. بعد از مرگ همسرش زندگی او دوباره دستخوش تغییر شد و زندگی سختی را میگذراند و در اوایل ۱۹۷۰ بار دیگر به کلیسای سان آنتونیو تگزاس نقل مکان کرد. در آنجا دوباره ازدواج کرد و پایان کتاب چشم دل بگشا را نوشت. او مقالاتی در زمینه رفاه جهانی در بیشتر سایت های مهم آمریکا ارائه داده است. همچنین مصاحبه هایی در رادیو و تلویزیون و همچنین مصاحبه های متعدد توسط رسانه های چاپی داشته است.

شروع نویسندگی کاترین پاندر

کتاب قانون توانگری کاترین پاندر

کتاب قانون توانگری پاندر در میان ۵۰ موفقیت کلاسیک گنجانده شده است که یک کتاب نوشته شده توسط محقق توسعه شخصی، تام باتلر بودن است. در کتاب چشم دل بگشا به طور جداگانه ۵۰ رفاه کلاسیک برجسته شده است.

پاندر در کتاب چشم دل بگشا می گوید: چندین سال پیش یک منشی بیوه با مشکلات فراوان بودم که یک بچه هم روی دستش مانده بود و باید از راه سخت کار کردن خرج خودش و بچه اش را در می آورد. از آنجا بود که به فکر افتادم که شیوه توانگر شدن را بیاموزم و از آن پس توانستم به سوی توانگری قدمی بردارم. وی آنچنان در ایجاد انگیزه در دیگران برای پولدار شدن و به دست آوردن رفاه در زندگی مشهور شده است که موضوع سخنرانی هایش به ” باریدن طلا” نام گرفته است.

سازمان های کلیسایی خانم کاترین پاندر در همه جای آمریکا و در دیگر نقاط جهان امروزه با کشیش هایی که کشیشان اندیشه نو محسوب می شوند، اداره می شوند.

کتاب های کاترین پاندر

وی بیش از همه، در کتاب هایش اصرار دارد که مخاطبینش در رفاه زندگی کنند و از فقر به هر قیمتی که شده فرار نمایند. کاترین پاندر در همه کتب خود به شما می آموزد که عشق است که باعث رونق زندگی شما از هر جهت خواهد شد.

 •     قانون توانگری
 •     اسرار رفاه
 •     قوانین پویای درمان
 •     راز شفا
 •     دعا و پولدار شدن
 •     چشم دل بگشا
 •     پیدایش میلیونرها
 •     موسی میلیونر
 •     یوشع میلیونر
 •     میلیونر از ناصره
 •     ذهن خود را برای دریافت باز کنید
 •     راز نامحدود رفاه
 •     قدرت دعا
 •     شهامت موفقیت
 •     قوانین پویای کامیابی
 •     یک داستان عاشقانه
 •     سپاسگزاری : هنر ده درصد (پیشگفتار کتاب توسط پائولا لنگوس ریان)
 •     از دولت عشق

کتاب های کاترین پاندر

جملات زیبایی از کاترین پاندر

 •     *اگر اندیشه های منفی را در ذهن خود پرورش ندهید و اینگونه آنها را تغذیه نکنید، آن ها از کمبود توجه از بین خواهند رفت.
 •     *محبت قدرت کامیابی بخش دارد. همه انسان ها تجلی عشق الهی هستند. بنابراین من نمی توانم با چیز دیگری جز عشق الهی روبرو شوم.
 •     *عشق از آن رو در دل شما به ودیعه گذاشته شده که در همان جا بماند. تا زمانی که عشق را به دیگران نبخشید عشق نیست.
 •     *قانون خلاقیت این نیست که آرزوهای دیرین خود را سرکوب کنیم. بلکه باید با نگاه سازنده به آن ها نگریست.
 •     به خاطر روح خودتان زخم ها و آزارهای گذشته را ببخشید در غیر اینصورت روح خودتان فرسوده شده و به تباهی کشیده می شود.

کتاب بیوگرافی افراد موفق

کاترین پاندر درمانگری معنوی و مشاوری دلسوز و مهربان است که سختی و مشقت های زندگی او را آب دیده تر کرده است. او از تجارب خود درس چگونه زیستن را آموخته و تلاش می کند آن را با سایر همنوعانش به اشتراک بگذارد. توانگری در معنای عام به معنی توانگری در ثروت و رفاه مالی، توانگری در عشق و قدرت عشق ورزی و توانگری جسمی و روحی است. بر ما واجب است که توانگری را با همه وجود بپذیریم و از آن برای رفاه و خود و سایرین استفاده کنیم. اگر به خواندن بیوگرافی افراد موفق علاقمند هستید و می خواهید با موفقیت ها و دستاوردهای آن ها بیشتر آشنا شوید می توانید به دسته زندگینامه افراد موفق در سایت گرداب جذب مراجعه کنید.

0 0 رای
Article Rating
32 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
نسرین کریمی
1 year ago

سلام
من سالها پیش کتابهای خانم کاترین پاندر را خوانده ام وهر بار از آنها مطالب جدیدتری درک واستخراج میکنم.بابت زحمات شما متشکرم

رامین
رامین
1 year ago

به همه عزیزان پیشنهاد می کنم حتما آثار خانم کاترین پاندر رو مطالعه کنند.میتونید با عمل به تمریناتی که گفته شده تجربه های بی نظیری رو حس کنید در زندگی.

AMIR
AMIR
11 months ago

واقعا کاترین پاندر شاهکار و حیرت آوره خدارو شکر میکنم که سعادت مطالعه و درک معجزه آسای کتابهای زیبا و دلنشینشو خدا بهم هدیه کرد با آرزوی سعادت و سلامتی برای همه عزیزان?

امیر انیسی
امیر انیسی
10 months ago

با سلام و عرض ادب و تشکر از مطالب ارزنده شما در مورد خانم کاترین پاندر بنده توفیق پیدا کردم و کتاب قانون توانگری ایشان رو مطالعه کردم و الان قصد دارم برای بار سوم کتاب رو مطالعه کنم چون رشته که حقیر در اون مطالعه کردم عرفان و تصوف هست ایشان بسیار زیبا ادیان رو یکپارچه کردن و لایه درونی ادیان که واحد هست رو توضیح دادن باتشکر از شما ببخشید وقت شما رو گرفتم

Amir
Amir
10 months ago

با سلام و احترام و تشکر از مطالب ارزنده شما من کتاب قانون توانگری رو سه بار مطالعه کردم و هربار دریچه جدیدی رو باز کرد

لعیا
لعیا
10 months ago

باسلام منهم به نوبه خودم واقعا سپاسگزارم ازخداوند بخاطراینکه مرابه این مسیرکشاند وخواهرم که این کتاب رابمن معرفی کرد وبینهایت سپاس بابت وجود خانم پاندروکتاب ارزشمند قانون توانگری که نگاهی عالی وارزنده داشت و باعث اگاهیهای بیشترمن شد بخصوص که با مبانی دینی ما یک ریشه داشت لذت بردم.

محمد
محمد
8 months ago

سلام بنظرمن مشکلات یک شخص پولداری یا بی پولی،مجرد یا متاهل بودن داشتن خانه و اموال یا نداشتن درآمد نیست،بلکه نداشتن جنبه،عدم تعادل و عدم اعتماد به نفس و ضعف ایمانست که در مواجه بااین اوضاع و شرایط هاست که نمیدونه چکار کنه و بهتره بگم ناتوان میمونه

محمد
محمد
Reply to  محمد
8 months ago

…چرا جنبه ندارم چون تعادل ندارم وعلت این ناهماهنگی و ناسازگاری عدم اعتماد به نفس است و نقص علتش ضعف ایمان است وعلت ایمان ضعیف و این احساس ناامنی از درونمان ،ترسهایی است که برمن غلبه کرده است واز کودکی درمن شکل گرفته….م
شخصیت منهم بهمین شکل وحتی شدیدتر بود والبته لطمه ها و صدمات شدیدی هم خوردم وازهمه مهمتر لذتی اززندگیم نبردم،تااینکه این کتاب بدستم رسید توصیه من اینست که قبل از آن کتاب چهار اثر، ترجمه گیتی خوشدل مطالعه شود بعد ازدولت عشق،چون کامل کننده است
فقط یک نکته اساسی و مهم اینست که عمل کنم حتی اگر شده به یک کلمه وبمرور نتایج وتغییرات و نجات حاصل میشه

محمد
محمد
8 months ago

دقیقا کمک بهم دیگر واون همه زحماتی که انسانهای بزرگ مثل سعدی بزرگ، آقاحافظ، خ فلورانس، خ پاندر و…کشیدن وبراحتی دراختیار ما گذاشتن که تبدیل به یک فرد خیرخواه وب محبت بشیم جای سپاسگزاری داره

محمد
محمد
8 months ago

دقیقا،وبهمین خاطرست که بمن کمک شد منهم وظیفه خود میدونم که کمک حال دیگران باشم
انسانهای بزرگی همچون سعدی بزرگ، آقاحافظ،خ فلورانس، خ پاندر و…. زحماتی زیادی کشیدن وبراحتی دراختیار ما قرار گرفته که تبدیل به فردی خیرخواه بامحبت و با گذشتی بشیم منهم درعوض باید قانون کارما را رعایت کنم چون لذتبخش است

محمد
محمد
Reply to  محمد
8 months ago

با سلام مجدد
گذشته ی من دیدگاه وافکارم منفی ودرتمام امورات زندگی آشفته و ازنظر روحی وروانی وحتی مالی شکست خورده و به بن بست رسیده بودم باهمه کس وهمه چیز سرجنگ داشتم وخودخواه. پیشنهاد من اینست ابتدا کتاب چهاراثر ترجمه خ گیتی خوشدل مطالعه شود چون با الفبای ابتدایی زندگی وانسان و راه وروش زندگی کردن آشنا میشویم و پس از کسب آگاهی واطلاعات لازم شروع به تمرین کردن آنچه که برایمان لازم ومفیدست مینماییم وانقدر ادامه میدهیم که بصورت رویه زندگی وعادت شود و ازطرفی درکنارش زدودن و پاکسازی روح وروان از افکار وانگاره های منفی و ترسها و کینه و نفرتها و….مینماییم که البته شاید کمی کند باشد خب طبیعی است این دل و روحی که سالیان متمادی درنامیدی و نمیشودها سیر کرده کمی زمان میبرد اما مژده اینکه بسیار شیرین و پرانرژی مثمر ثمر والبته درجهت رشدو پیشرفت قرار میگیریم جهت و مسیرمان عوض میشود دیدگاه و بینش صحیح،روشن وبه دورازهر تکبر و غرور ومیشود.کم کم روزنه های امید،ایمان و اعتماد بخود و قدرتهای واقعی باز شده و با قدرت رو بجلو حرکت میکنیم معیارهای اصلی و حقیقی زندگی را پیدا وبراساس آنها تلاش میکنیم.
ازنظر مالی دولتمند وازنظر عاطفی و احساسی عشق و محبت میدهیم ودریافت میکنیم.
سپس با روی آوردن به
ازدولت عشق ،خودم وزندگیم وعلایقهایم را به تواضع و فروتنی آغشته می‌کنم آنوقت است که معنی عشق،بخشش،خوشبختی و آرامش را حس میکنم یعنی درجهت کامل شدن. دیگر نه مشکلی ونه چیزی مرا نمیرنجاند وتکانم نمیدهد،به چیزهایی دست پیدا میکنم که:قدرت کلام ونفوذ بیان یکی از آنهاست چرا؟چون نه تنها میتوانم کمک حال خود در بسیاری از امورات باشم که میتوانم به دیگران در سختیها و مشکلات و بحرانهای روحی و روانی وحتی مالی و شکستها راهکار و راهنمایی نمایم. موفق باشید برایم دعا کنید برایتان آرزوی موفقیت و سلامتی و خوشی و ثروت دارم

انیا
انیا
7 months ago

میخوام از قانون عشریه برای توانگری استفاده کنم الان که من از کمک معنوی خانم پاندر الهام میگیرم عشریه مو بکجا بپزدازم

انیا
انیا
7 months ago

سلام تو کتاب قانون توانگری خانم پاندر گفته عشریه تون رو به جایی بدین که از اونجا کمک معنویو الهام میگیرین منم از کتابهای خانم پاندر الهام میگیرم با این حال الان نمیدونم برای توانگری عشریه مونو دقیقا بکجا بپردازیم

رویا
رویا
7 months ago

سلام تو کتاب قانون توانگری خانم پاندر گفته عشریه تون رو به جایی بدین که از اونجا کمک معنویو الهام میگیرین منم از کتابهای خانم پاندر الهام میگیرم با این حال الان نمیدونم برای توانگری عشریه مونو دقیقا بکجا بپردازیم

محمد
محمد
Reply to  رویا
7 months ago

سلام،عذرخواهی میکنم اگه جواب میدم.من یاد گرفته ام سعی کنم بخشنده خوبی باشم و نیز گیرنده خوبی هم باشم والبته درگمنامی، همانطور که خانم مدیر(ادمین)گفتند بکسی که نیازمندست ویا اینکه درتنگناست وچه بهتر به نزدیکان مثل خواهری برادری،بچه خواهری ویا…. دوستی ،اگه بتونید در گمنامی باشددیگه عالیست،درضمن بعدشم ازین کار لذت که میبرید بلکه فراموشش کن که یکوقتی اون حالت منت را هم نداشته باشد. البته عذرخواهی میکنم

محمد
محمد
7 months ago

سلام باعرض نیاز به یک راهنمایی داشتم،بااینکه ازکتاب دولت عشق بهره زیادی بردم اما درفصل ششم از مطلب هفت کلیسا یاسنخ چیزی رانگرفتم اگر ازدوستان اطلاعاتی ومطلبی را درک کرده ممنون میشم به اشتراک بزاره. مرسی

محمد
محمد
7 months ago

سلام،عذرخواهی میکنم اگه جواب میدم.من یاد گرفته ام سعی کنم بخشنده خوبی باشم و نیز گیرنده خوبی هم باشم والبته درگمنامی، همانطور که خانم مدیر(ادمین)گفتند بکسی که نیازمندست ویا اینکه درتنگناست وچه بهتر به نزدیکان مثل خواهری برادری،بچه خواهری ویا…. دوستی ،اگه بتونید در گمنامی باشددیگه عالیست،درضمن بعدشم ازین کار لذت که میبرید بلکه فراموشش کن که یکوقتی اون حالت منت را هم نداشته باشد. البته عذرخواهی میکنم

محمد
محمد
7 months ago

سلام،در نوشته هاوسخنان انسانهای بزرگ وهمنوعدوست،روی دوموضوع بسیار تأکید شده یعنی اینکه بیشترین سعیشان دادن راهکارها وهدایتها روی این دو مشکلست،(مسائل مالی ومسایل وروابط خانوادگی،زناشویی)
کمی تأمل درآن میبینیم که چه دقیق و ظریف مطرح شده است،من اگرپول توی جیبم نباشد یا درآمدم پایین باشه،اونوقت وضعیتم چگونه میشه یااینکه اگر باهمسرم اختلافات پیداکنم ویادر کشمکش…قرارگیرد یادرقهر وناسازگاری قرار گیریم اونوقت است که زندگی برایم جهنم می‌شودو بقولی حالم بداست،
بسیاری از ما توان مقابله بااین اوضاع و شرایط ها را نداریم یعنی اطلاعاتی در مورد کنار آمدن،یا داشتن راه حل، ویانه حتی قدرت تحمل و صبر را،
بعبارت دیگر نه جسممان حالش خوب است نه روحمان، وافکارمان هم مدام درگیر چه کنم ها،کینه ها،انتقام ها،و حسرتهاست
حل این مسائل نیاز به یک بررسی وجستجو درخودمان است دراصل باید خودمون را پیدا کنیم چرا اینقدر ضعیف و کم دانش هستیم،بررسی خودمان یعنی اینکه نقاط ضعف خودمون را شناسایی کنیم والبته نقاط قوت و خوب هم فراوان داریم که آنها را تقویت میکنیم بسیار آسان است نباید سخت بگیریم اما جدی باشیم،اگر بتونیم ازهر فصل یک کتاب حتی چند کلمه را هم بگیریم وکمی روی خودمون کارکنیم یعنی عمل نماییم آنگاه بمرور تغییرات در من پیش میاد حتی بدون اینکه خودمان هم متوجه باشیم
(اگر من تغییر کنم دنیا هم تغییر میکند) یعنی معجزه

نسرین
نسرین
6 months ago

با سلام
من کتاب چشم دل بگشا خانم پاندر رو خوندم در حال حاضر هم دارم کتاب قانون توانگری رو میخونم هر موقع کتابهای خانم پاندر رو میخونم واقعا انگار برکتی وارد زندگیم میشه واقعا کتابها ی خانم پاندر انگار معجزه دارن.
در جواب دوستان بگم عشریه رو نباید به کسی که محتاج هست بدین بلکه به جایی باید بدیم که خدا رو درک می‌کنیم و انگار به ما نشون میده خدایی هست که پر از محبت و عشق هست.شما باید مطالب کتاب رو دقیق بخونید.

هادی
هادی
4 months ago

سلام خسته نباشین بنده بدنبال ایمیل کاترین پاندر هستم کسی ایمیل ایشون رو سراغ داره؟

نرگس
نرگس
3 months ago

سلام خسته نباشین ببخشید منم کتاب خانوم پاندر از دولت عشق را مطالعه کردم ولی نمیدونم چطوری باید به فرشته مثلا ثروت نامه بنویسم و وقتی نوشتم یک بار کافیه یا باید هر روز بنویسم
و عبارت تاکیدی چجور بنویسم اونم سک بار بنویسم کافیه یا باید هی بنویسم و بخونم؟؟

نرگس
نرگس
3 months ago

سلام دوستان ممنون میشم کمکم کنین
من کتاب خانم پاندر از دولت عشق را خوندم ولی نمیدونم چجور باید برای فرشته مثلا ثروتم نامه بنویسم و ایا یک بار نوشتن کافیه یا باید چند بار بنویسم و اینکه عبارت تاکیدی چجور بنویسم اونم باید هر روز بنویسم یا این که یک بار بنویسم و هی تکرار کنم؟

مطالبی که شاید دوست داشته باشید:
آیا این مقاله را دوست داشتید؟ آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب بیشتر

فهرست