بیوگرافی رکسانا مصلحی متخصص اپیدمیولوژی ژنتیک

۴ دیدگاه

پروفسور رکسانا مصلحی متخصص ایرانی تبار در زمینه تشخیص عوامل بیماری زا، ایجاد انگیزه می کند، برای زنانی که موانعی را بر سر راه خود برای رسیدن به موفقیت می بینند.

این روزها با وجود مشکلات زیاد در زندگی افراد، شاید نه انگیزه ای باقی مانده باشد و نه امیدی. اما قطعا هرچقدر هم که درگیر مشکلات و گرفتاری ها باشید، نمی توانید دلایل قانع کننده ای برای ناامیدی داشته باشید. چرا که بهترین ها از دل سختی ها بیرون می آیند. اگر اندکی زندگی افراد موفق را رصد کنید، خواهید دید که هر کدام از این عزیزان در سخت ترین مرحله ی زندگی شان تصمیم بر تغییر گرفته اند و نقطه ی آغاز پیشرفت آن در تلاش در سختی بوده است. پس گله و شکایت از دست شرایط نامناسب، نمی تواند دلیل بر شکست و ضعف شما باشد.

تجربه ثابت کرده است، آنچه که باعث موفقیت و سربلندی افراد می شود، هدف گذاری آن ها در روزهای سرد و سخت زندگی و در پی آن، تلاش مستمر بوده است. تا میتوانید سرگذشت افراد موفق را دنبال کنید. زندگی شان را رصد کنید. آنگاه بی شک به یک نقطه اشتراکی به نام تلاش و پشتکار خواهید رسید که در پی هر رویا پردازی و هدف گذاری مهم تر از هر چیز دیگری است.در سایت گرداب جذب با ما همراه باشید تا با این زن موفق ایرانی بیشتر آشنا شوید.

خواندن این بیوگرافی هم می تواند برای شما جذاب باشد: بیوگرافی رکسانا ورزا جوان ترین کارآفرین زن ایرانی

معرفی رکسانا مصلحی

رکسانا مصلحی پروفسور و متخصص سرطان سینه یا به عبارتی متخصص اپیدمیولوژی ژنتیک، در ایران به دنیا آمده است و از یک سنی به بعد، کانادا را محل زندگی خود قرار داده است. او در شهر ونکوور کانادا و دانشگاه بریتیش کلمبیا، توانسته است مدرک های لیسانس، فوق لیسانس و دکترای خود را در تخصص اپیدمیولوژی ژنتیک دریافت کند و پس از آن در دانشگاه آلبانی، به عنوان استادیار همه گیر شناسی ژنتیکی و آمار زیستی  مشغول به کار شود.

معرفی رکسانا مصلحی

فعالیت های تحقیقاتی رکسانا مصلحی

از آن جا که رکسانا مصلحی، به عنوان یک متخصص اپیدمیولوژی در کل جهان شناخته شده است. نیاز است، مجموعه فعالیت های تحقیقاتی ایشان را که تحت عنوان تخصص و مهارت آن می باشد را شرح دهیم.

اکثر تحقیقات رکسانا مصلحی، با توجه به تخصص او، در زمینه بررسی بیماری سرطان و علت به وجود آمدن آن و همچنین علل بروز بیماری های ژنتیکی و تاثیرات متقابل ژن ها می باشد. طبق گفته های رکسانا مصلحی در سایت Loop، در کنار تخصص اپیدمیولوژی ژنتیکی که تاثیر محیط بر رشد بیماری و به خطر سلامت انداختن سلامت انسان و همچنین بررسی و شناسایی عوامل ژنتیکی می باشد، به افراد در زمینه کنترل بیماری های ارثی و یا احتمال و ابتلا به این نوع از بیماری ها، مشاوره فردی و خانوادگی می دهد.

 چیزی که باعث جهانی شدن نام رکسانا مصلحی، شده است، گسترش تحقیقات در مورد ژن های سرطان سینه و جهش آن ها بوده است. او همچنین در داخل ایران بر روی خانواده های ایرانی به کمک پزشکان داخلی، تحقیقاتی را انجام داده است که در زمینه ی جهش ژن ها، موجب دستیابی به کشفیات نوین شده است.

دانلود کتاب افراد موفق در جهان

جوایز رکسانا مصلحی

  • این بانوی متخصص، مدرس و محقق ایرانی در زمینه ی سرطان سینه، مانند دیگر افراد موفق، موفق به کسب عناوین و جوایزی به پاس زحمات و تلاش های بی وقفه اش شده است.
  • دریافت دو جایزه از موسسه ملی بهداشت کانادا، به پاس تحقیقات انجام شده.
  • دریافت جایزه ی استادیار برتر، به پاس تدریس عالی، در دوران تدریسش در دانشگاه بریتیش کلمبیا
  • دریافت جایزه ی سیب طلایی، به پاس تدریس فوق العاده، از مدرسه سلامت آلبانی

جوایز رکسانا مصلحی

الگوبرداری از رکسانا

رکسانا مصلحی توانست مشکلات زندگی را پشت سر بگذارد و قله های رفیع موفقیت را یکی پس دیگری طی کند. این بانوی موفق با تلاش مداوم و قلبی امیدوار به همه نشان داد که خواستن توانستن است. کافی است باور کنید که می توانید. از پس از باور قدرت و نیرویی را دریافت خواهید کرد که هیچ مانعی یارای مقابله با شما را نخواهد داشت. زندگی نامه افراد موفق، الگوهای رفتاری و راه های رسیدن به موفقیت آنها را شناسایی کنید و در زندگی خود و به روش خود آنها را عملی کنید. موفقیت از آن شماست که رهرو راه موفقیت و پیشرفت هستید. باور کنید که می توانید، سپس تلاش را آغاز نمایید. بقیه مسیر کم کم برایتان روشن خواهد شد.

0 0 رای
Article Rating
Subscribe
Notify of
4 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
سینا
سینا
1 year ago

این جمله واقعیت داره که خودت خالق زندگی خودت هستی نه کسی دیگر.

admin
Reply to  سینا
1 year ago

بله کاملا درسته

فرحان
فرحان
11 months ago

با سلام،جای جای این مقاله جمله های انگیزشی خیلی جالبی به چشم می خوره،خوندن این مقاله برام لذت بخش بودمتشکرم. “بهترین ها از دل سختی ها بیرون می آيند”

admin
Reply to  فرحان
11 months ago

خوشحالم که این مطلب براتون مفید بوده دوست گرامی

مطالبی که شاید دوست داشته باشید:
آیا این مقاله را دوست داشتید؟ آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب بیشتر

فهرست
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x