بیوگرافی لوئیس ال هی بهترین معرف زندگی مقدس و خودباوری

بدون دیدگاه

با مطالعه بیوگرافی لوئیس ال هی بهترین معرف زندگی مقدس و یکی از بنیان گذاران حرکت خودیاری و خودباوری  ، پیش به سوی خویشتن شناسی و الهام  گام بردارید.

لوئیس ال هی در رسانه های استرالیا به عنوان «بهترین معرف زندگی مقدس» شناخته شده است. وی یکی از بنیانگذاران «حرکت خودباوری » می باشد. کتاب «اندام خود را شفا ببخشید» اولین اثر آلیس الهی می باشد. وی این کتاب را در سال ۱۹۷۶ که هنوز ارتباط جسم و مغز به شکل امروزی مطرح شده بود ، به رشته تحریر آورده است. این کتاب در سال ۱۹۸۸ پس از اضافه کردن بخشی جدید به آن تجدید چاپ شد و در ۳۰ کشور مختلف به ۲۳ زبان در دنیا ترجمه و به فروش رسیده است.

عقاید و افکار لوئیس ال هی از طریق این کتاب در سراسر جهان گسترش یافت. هزاران نفر در تمام جهان با استفاده از روش های درمانی و فلسفه مثبت اندیشی لوئیس ال هی یاد گرفتند که چگونه به آن چه که در زندگی دوست دارند ، دست پیدا کنند و صاحب  جسم ، ذهن و روحی سالم شوند.

دوران کودکی لوئیس دورانی ملال آور ، نامساعد و همراه با فقر بود. همچنین نوجوانی او با سوء استفاده همراه بود. نابسامانی های دوران کودکی فلسفه زندگی لوئیز ال هی را تشکیل داد. او در نوجوانی چندین بار از خانه فرار کرد و سپس مدل لباس شد. لوئیس ال هی با بازرگانی موفق ازدواج کرد و به ظاهر زندگیش متفاوت شد. اما ۱۴ سال پس از ازدواج بود که او فعالیت های فکری خود را شروع کرد.

کارهای خیرخواهانه لوئیس ال هی

در سال ۱۹۷۰ لوئیس کارهای خیرخواهانه اش را در کلیسای علوم مذهبی آغاز کرد. در کلیسا سخنوری را به خوبی آموخت و مشاور تمام وقت در آن جا شد. او پس از چند سال مجموعه ای حاوی علل ذهنی ایجاد بیماری های جسمی و راه های توسعه الگوهای فکری در زمینه بهبودی آن را گردآوری کرد. گردآوری این مجموعه زمینه ای برای نوشتن کتاب «اندام خود را شفا بخشید» شد.

این کتاب به اسم کتاب آبی کوچک نیز معروف است. لوئیس سراسر آمریکا را زیر پا گذاشت و سخنرانی های متنوع در رابطه با عشق به خویشتن و چگونگی بهبود زندگی ایراد کرد. بیوگرافی لوئیس ال هی را با فلسفه فکری این بانوی بزرگ معنوی پی بگیرید.

 

[av_image src=’https://gerdabjazb.com/wp-content/uploads/2019/10/bio-1030×233.png’ attachment=’7631′ attachment_size=’large’ align=’center’ styling=” hover=” link=’product,6993′ target=’_blank’ caption=’yes’ font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ copyright=” animation=’no-animation’ av_uid=’av-6755ba’ custom_class=” admin_preview_bg=”] دانلود جامع ترین کتاب بیوگرافی افراد موفق جهان که زندگی شما را متحول می کند
[/av_image]

 

فلسفه فکری لوئیس ال هی

لوئیس ال هی فلسفه فکری خود را پس از ابتلا به بیماری سرطان کشف کرد. وی درمان جایگزین را به جای عمل جراحی و استفاده از داروی شیمیایی انتخاب کرد. استفاده از جمله های تلقینی مثبت ، تصویر سازی ذهنی و رژیم غذایی سالم و روان درمانی روشی بود که لوئس برای مقابله با بیماری سرطان به کار برد. پس از شش ماه استفاده منظم از این برنامه بیماری او کامل بهبود یافت. در بیوگرافی لوئیس ال هی با بهترین اثر این نویسنده و سخنران بزرگ معنوی آشنا شوید.

نوشتن کتاب «اندام خود را شفا ببخشید»

در سال ۱۹۸۰ لوئیس به کالیفرنیا محل زندگی خود بازگشت و روش های کارگاهی خود را نوشت که ماحصل آن کتاب «اندام خود را شفا ببخشید» شد. او در این کتاب توضیح می دهد که چگونه عقاید و افکار ما در رابطه با خود می تواند سبب ساز بیماری های روحی و جسمی شود. همچنین وی در این کتاب روش هایی را برای به کارگیری عقاید و افکار برای غلبه بر بیماری های به وجود آمده و بهبود زندگی ارائه داده است.

کتاب «اندام خود را شفا ببخشید» به مدت ۱۲ هفته جزو پرفروش ترین کتاب ها بود. ۳ میلیون نسخه از این کتاب در ۳۰ کشور جهان به فروش رسید.

تشکیل گروه حمایتی «هایرید»

در سال ۱۹۸۵ لوئیس گروه حمایتی مشهور خود به نام «هایرید» را با شش مرد مبتلا به ایدز تشکیل داد. تعداد این گروه تا سال ۱۹۸۸ به گروهی متشکل از ۸۰۰ نفر عضو رسید. این گروه به صورت هفتگی در آمفی تئاتر سانتا مونیکا تشکیل می شود. او با بهره گیری از مطالب این گروه کتاب توانمند بعدی خود «خلق رویکرد مثبت» را نوشت.

سرپرست موسسه انتشاراتی «هی هاوس»

لوئیس هم اکنون سرپرست انتشاراتی موفق «هی هاوس» می باشد. این موسسه از زمان پیدایش تا کنون ۱۰ میلیون نسخه کتاب و نوار آموزشی به فروش رسانده است. از اعضای موسسه هی هاوس می توان ؛ دکتر وین دایر ، دکتر باربارا دی آنجلیس ، دکتر جوآن بوریسنکو ، استوارت وایلد و غیره را می توان نام برد.

موسسه هی و مجموعه خیریه لوئیس ال هی دو سازمان عام المنفعه می باشند. این دو موسسه ، موسسه های اقماری دیگر چون موسسه کمک به بیماران ایدز ، بانوان ناتوان و غیره را در زیر مجموعه خود دارند.

 

[av_button_big label=’دانلود کتاب صوتی چگونه از قدرت کلاممان استفاده کنیم’ description_pos=’below’ link=’product,1483′ link_target=’_blank’ icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’ custom_font=’#ffffff’ color=’custom’ custom_bg=’#ff0000′ color_hover=’theme-color’ custom_bg_hover=’#444444′ av_uid=’av-4dsto6′ custom_class=” admin_preview_bg=”][/av_button_big]

 

گسترش پیام های درمانگر لوئیس ال هی

پیام های درمانی لوئیس موضوع زوزنامه ها و مجله های زیادی در آیالات متحده بوده است. بارها در رسانه های آمریکا ، آرژانتین و استرالیا حضور پیدا کرده و تیتر مربوط به گفته های او در بیش از ۵۰ روزنامه ، مجله و ماه نامه در این کشورها به چاپ رسیده است. در ادامه  با برخی ار آثار ارزشمند این درمان گر معنوی آشنا شوید.

برخی از کتاب های مشهور لوئیس ال هی

  • می توانید زندگی خود را بهبود ببخشید
  • قدرت در درون ماست
  • افکار مثبت برای افزایش موفقیت
  • قدردانی: روشی برای زیستن
  • خود را درمان کنید ، عوامل ذهنی مقدمه ای برای بیماری فیزیکی
  • خود را دوست بدارید
  • افکار زیبا تحفه ای از شعور درون
  • زندگی بازتابی از یک سفر

الگو برداری از لوئیس ال هی و سایر افراد موفق

با بخشی مختصر از بیوگرافی لوئیس ال هی بهترین معرف زندگی مقدس و خودباوری  آشنا شدیم. لوئس ال هی سخنوری معنوی که در زمینه تفکر مثبت و معنا درمانی فعالیت دارد. به عقیده او ، تفکر و عقاید زیان بار زتدگی را نابود و داشتن تفکر متبت و عقیده ای مثبت در رابطه با خود به بهبود زندگی می انجامد. با اصلاح شیوه تفکر ، عقاید و باورهای غالب خود خواهیم توانست ، زندگی را بهبود بخشیم و به خواسته های خود در زندگی دست بیابیم.

پس شایسته تر آن است که خود و توانمندی هایمان را باور کنیم و با باوری محکم و اراده ای پولادین در راه تحقق اهداف موفقیت آمیز خویش گام برداریم. لوئیس ال هی توانسته است که بر زندگی خود و دیگران تاثیرات مثبت چشمگیر بگذارد. این ثابت می کند ما هم می توانیم چنین باشیم. چون او هم مثل ما انسان است و ویژگی ها و محدودیت های انسانی را دارد.


 

[av_productslider categories=’171′ columns=’3′ items=’3′ wc_prod_visible=” wc_prod_hidden=” wc_prod_featured=” wc_prod_additional_filter=” offset=’0′ sort=’0′ prod_order=” autoplay=’no’ interval=’5′ av_uid=’av-38yx06′ custom_class=”]

0 0 رای
امتیاز
دنبال کردن
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه ها
آیا این مقاله را دوست داشتید؟ آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب بیشتر

فهرست