با مطالعه بیوگرافی لوئیز ال هی بهترین معرف زندگی مقدس و یکی از بنیان‌گذاران حرکت خودیاری و خودباوری، پیش به‌سوی خویشتن‌شناسی و الهام  گام بردارید. 

لوئیز ال هی در رسانه‌های استرالیا به‌عنوان «بهترین معرف زندگی مقدس» شناخته شده است. وی یکی از بنیان‌گذاران «حرکت خودباوری» است. کتاب «اندام خود را شفا ببخشید» اولین اثر آلیس الهی است. وی این کتاب را در سال 1976 که هنوز ارتباط جسم و مغز به شکل امروزی مطرح شده بود، به رشته تحریر آورد. این کتاب در سال 1988 پس از اضافه کردن بخشی جدید به آن تجدید چاپ شد و در 30 کشور مختلف به 23 زبان در دنیا ترجمه و به فروش رسیده است. 

عقاید و افکار لوئیز ال هی از طریق این کتاب در سراسر جهان‌گسترش یافت. هزاران نفر در تمام جهان با استفاده از روش‌های درمانی و فلسفه مثبت‌اندیشی لوئیز ال هی یاد گرفتند که چگونه به آن چه که در زندگی دوست دارند، دست پیدا کنند و صاحب  جسم، ذهن و روحی سالم شوند.

دوران کودکی لوئیز دورانی ملال‌آور، نامساعد و همراه با فقر بود. همچنین نوجوانی او با سوءاستفاده همراه بود. نابسامانی‌های دوران کودکی فلسفه زندگی لوئیز ال هی را تشکیل داد. او در نوجوانی چندین بار از خانه فرار کرد و سپس مدل لباس شد. لوئیز با بازرگانی موفق ازدواج کرد و به‌ظاهر زندگی‌اش متفاوت شد. اما 14 سال پس از ازدواج بود که او فعالیت‌های فکری خود را شروع کرد.

کارهای خیرخواهانه لوئیز ال هی

در سال 1970 لوئیس کارهای خیرخواهانه‌اش را در کلیسای علوم مذهبی آغاز کرد. در کلیسا سخنوری را به‌خوبی آموخت و مشاور تمام‌وقت در آن جا شد. او پس از چند سال مجموعه‌ای حاوی علل ذهنی ایجاد بیماری‌های جسمی و راه‌های توسعه الگوهای فکری در زمینه بهبودی آن را گردآوری کرد. گردآوری این مجموعه زمینه‌ای برای نوشتن کتاب «اندام خود را شفا بخشید» شد.

این کتاب به اسم کتاب آبی کوچک نیز معروف است. لوئیس سراسر آمریکا را زیر پا گذاشت و سخنرانی‌های متنوع دررابطه‌با عشق به خویشتن و چگونگی بهبود زندگی ایراد کرد. بیوگرافی لوئیز ال هی را با فلسفه فکری این بانوی بزرگ معنوی پی بگیرید.

کتاب صوتی بیوگرافی ثروتمندترین زنان جهان

کتاب صوتی بیوگرافی ثروتمندترین زنان جهان

بیوگرافی ثروتمندترین زنان جهان تهیه شده در گروه گرداب جذب گوینده : میلاد مشعشع
19,000 تومان

سفارش محصول

فلسفه فکری لوئیز ال هی

لوئیز ال هی فلسفه فکری خود را پس از ابتلا به بیماری سرطان کشف کرد. وی درمان جایگزین را به‌جای عمل جراحی و استفاده از داروی شیمیایی انتخاب کرد. استفاده از جمله‌های تلقینی مثبت، تصویرسازی ذهنی و رژیم غذایی سالم و روان‌درمانی روشی بود که لوئیس برای مقابله با بیماری سرطان به کار برد. پس از شش ماه استفاده منظم از این برنامه بیماری او کامل بهبود یافت. در بیوگرافی لوئیس ال هی با بهترین اثر این نویسنده و سخنران بزرگ معنوی آشنا شوید.

فلسفه فکری لوییز هی

نوشتن کتاب «اندام خود را شفا ببخشید»

در سال 1980 لوئیس به کالیفرنیا محل زندگی خود بازگشت و روش‌های کارگاهی خود را نوشت که ماحصل آن کتاب «اندام خود را شفا ببخشید» شد. او در این کتاب توضیح می‌دهد که چگونه عقاید و افکار ما دررابطه‌با خود می‌تواند سبب‌ساز بیماری‌های روحی و جسمی شود. همچنین وی در این کتاب روش‌هایی را برای به‌کارگیری عقاید و افکار برای غلبه بر بیماری‌های به وجود آمده و بهبود زندگی ارائه داده است.

کتاب «اندام خود را شفا ببخشید» به مدت 12 هفته جزو پرفروش‌ترین کتاب‌ها بود. 3 میلیون نسخه از این کتاب در 30 کشور جهان به فروش رسید.

سرپرست مؤسسه انتشاراتی «هی هاوس»

لوئیس هم اکنون سرپرست انتشاراتی موفق «هی هاوس» است. این مؤسسه از زمان پیدایش تا کنون 10 میلیون نسخه کتاب و نوار آموزشی به فروش رسانده است. از اعضای مؤسسه هی هاوس می‌توان؛ دکتر وین دایر، دکتر باربارا دی آنجلیس، دکتر جوآن بوریسنکو، استوارت وایلد و غیره را می‌توان نام برد.

مؤسسه هی و مجموعه خیریه لوئیز ال هی دو سازمان عام‌المنفعه هستند. این دو مؤسسه، مؤسسه‌های اقماری دیگر چون مؤسسه کمک به بیماران ایدز، بانوان ناتوان و غیره را در زیرمجموعه خود دارند.

کتاب صوتی بیوگرافی نوابغ جهان

کتاب صوتی بیوگرافی نوابغ جهان

گوینده: میلاد مشعشع

تهیه شده در گرداب جذب

19,000 تومان

سفارش محصول

گسترش پیام‌های درمانگر لوئیز ال هی

پیام‌های درمانی لوئیز موضوع روزنامه‌ها و مجله‌های زیادی در ایالات متحده بوده است. بارها در رسانه‌های آمریکا، آرژانتین و استرالیا حضور پیدا کرده و تیتر مربوط به گفته‌های او در بیش از 50 روزنامه، مجله و ماهنامه در این کشورها به چاپ رسیده است. در ادامه  با برخی از آثار ارزشمند این درمان گر معنوی آشنا شوید.

برخی از کتاب های مشهور لوئیز ال هی

 • می‌توانید زندگی خود را بهبود ببخشید
 • قدرت در درون ماست
 • افکار مثبت برای افزایش موفقیت
 • قدردانی: روشی برای زیستن
 • خود را درمان کنید، عوامل ذهنی مقدمه‌ای برای بیماری فیزیکی
 • خود را دوست بدارید 
 • افکار زیبا تحفه‌ای از شعور درون
 • زندگی بازتابی از یک سفر

برخی از کتاب های مشهور لوییز هی

الگو برداری از لوئیز ال هی

با بخشی مختصر از بیوگرافی لوئیز ال هی بهترین معرف زندگی مقدس و خودباوری  آشنا شدیم. لوئیز ال هی سخنوری معنوی که در زمینه تفکر مثبت و معنادرمانی فعالیت دارد. به عقیده او، تفکر و عقاید زیان‌بار زندگی را نابود و داشتن تفکر مثبت و عقیده‌ای مثبت دررابطه‌با خود به بهبود زندگی می‌انجامد. با اصلاح شیوه تفکر، عقاید و باورهای غالب خود خواهیم توانست، زندگی را بهبود بخشیم و به خواسته‌های خود در زندگی دست بیابیم.

پس شایسته‌تر آن است که خود و توانمندی‌هایمان را باور کنیم و با باوری محکم و اراده‌ای پولادین در راه تحقق اهداف موفقیت‌آمیز خویش گام برداریم. لوئیز ال هی توانسته است که بر زندگی خود و دیگران تأثیرات مثبت چشمگیر بگذارد. این ثابت می‌کند ما هم می‌توانیم چنین باشیم. چون او هم مثل ما انسان است و ویژگی‌ها و محدودیت‌های انسانی را دارد.

در نوجوانی مدرسه را رها کرد و دختری به دنیا آورد که تنها فرزندش بود و او را به فرزند خواندگی سپرد.

زندگینامه های مشابه

بدون دیدگاه

 • چقدر این قانون جذب جالب هست و خیلی هم کارساز چه به اون باور داشته باشی چه باور نداشته باشی.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

زندگینامه های مشابه

فهرست