شرکت باربری تهران چه مزایا و امکاناتی در اختیار شما قرار می‌دهد؟ واقعیت این است که همه باربری‌های تهران از نظر کیفیت و تنوع خدمات در یک سطح نیستند. تعدادی از آنها خدمات محدودتر و تعدادی دیگر، طیف وسیع‌تری از خدمات را در بر می‌گیرند. به همین دلیل مزایای دریافت خدمات از همه شرکت‌های باربری تهران به یک اندازه نیست. در این مطلب روی باربری صداقت بار به‌عنوان یک شرکت موفق و محبوب در زمینه حمل‌ونقل تمرکز می‌کنیم. صداقت بار از سال 1383 فعالیت حرفه‌ای خود را شروع کرد و به یک باربری مطمئن با خدمات عالی تبدیل شد. در ادامه بیشتر به مزایای دریافت خدمات از صداقت بار و فعالیت‌های آن می‌پردازیم.

تجربه باربری امن و سریع

صداقت بار امنیت را فدای سرعت نمی‌کند. بار و وسایل شما با درنظرگرفتن همه موارد امنیتی توسط نیروهایی که در کار خود سریع و حرفه‌ای هستند، جابه‌جا می‌شود. مثلاً در بخش بسته‌بندی از نایلون حباب‌دار، کارتن‌های چندلایه، روزنامه، فوم و… برای پیچیدن و آماده‌سازی بار استفاده می‌کند. برای حمل بار به سمت ماشین هم باتوجه‌به تجهیزات خاص و ترفندهایی که پرسنل صداقت بار به کار می‌برند، هیچ آسیب یا خط و خشی به وسایل وارد نمی‌شود.

عدم نیاز به خرید تجهیزات باربری

صداقت بار همه جنبه‌ها و نیازهای حمل‌ونقل بار را در نظر می‌گیرد و در راستای آنها خدمات ارائه می‌دهد. خرید تجهیزات و وسایل مورد نیاز برای بسته‌بندی، یکی از این نیازها است. چسب، کارتن، استرچ رپ، نایلون حباب‌دار و… نمونه‌هایی از این تجهیزات هستند که پرسنل صداقت بار آنها را همراه خود به محل بارگیری می‌برند. پس نیازی نیست انرژی و وقت خود را برای این کارها هدر دهید.

اطلاع از قیمت باربری قبل از دریافت سرویس

یکی دیگر از مزایای دریافت خدمات از صداقت بار به‌عنوان شرکت باربری تهران، اطلاع از قیمت باربری قبل از دریافت خدمات است. تعدادی از باربرهای نامعتبر، هزینه حمل‌ونقل را تا پایان باربری اعلام نمی‌کنند یا اینکه به‌صورت رندم و حساب نشده، قیمتی را به مشتری اعلام می‌کنند. این روش برای مشتری‌ها خوشایند نیست و گاهی نارضایتی یا جروبحث را به دنبال دارد. اما با صداقت بار این امکان فراهم است که ابتدا از قیمت باربری استعلام بگیرید و در صورت رضایت، همکاری خود را ادامه دهید. روش‌های استعلام قیمت هم موارد زیر هستند:

 • از طریق چت آنلاین
 • تماس با شماره 1786 و 02144360360
 • از طریق اپلیکیشن صداقت بار

ثابت ماندن قیمت‌های صداقت بار

باربری صداقت بار برخلاف بسیاری از شرکت‌های باربری در تهران، قیمت‌های خود را ثابت نگه می‌دارد. لیست قیمت‌های صداقت بار در وب‌سایت این باربری موجود است. می‌توانید تعرفه کارگر، خاور، نیسان، کارگر حومه، بیمه و… را از طریق وب‌سایت مشاهده کنید.

پشتیبانی کامل از بسته‌بندی تا چیدمان

خدمات صداقت بار فقط به بارگیری و جابه‌جایی ختم نمی‌شود. این شرکت باربری از قدم اول تا قدم آخر باربری با شما همراه می‌شود. می‌توانید بدون هیچ نگرانی بسته‌بندی، بارگیری، حمل و چیدمان وسایل خود را به تیم حرفه‌ای و متخصص صداقت بار بسپارید. حتی تعمیرات، نصب لوازم و کارهای فنی بعد از اسباب‌کشی هم توسط پرسنل صداقت بار انجام می‌شود تا از دردسرهای آن به‌دور بمانید.

باربری درون‌شهری و برون‌شهری

باربری صداقت بار خدمات خود را به خارج از مرزهای تهران گسترش داده است. انواع بار تجاری، اداری، اثاث منزل و… توسط صداقت بار به شهرهایی مثل زنجان، کرج، قم، مشهد، اصفهان و اردبیل جابه‌جا می‌شود. کیفیت خدماتی که در داخل و خارج تهران دریافت می‌کنید، به یک اندازه است.

دریافت خدمات از یک شرکت باسابقه

صداقت بار بیشتر از 20 سال سابقه کاری و تجربه خدمات به هم‌وطنان را دارد. این سابقه طولانی، صداقت بار را به یک شرکت باربری مطمئن و قابل‌اعتماد تبدیل کرده است. مطمئن از این نظر که کیفیت خدمات خوبی دارد و در هر شرایطی، پاسخگوی انتقادات و شکایت‌های مشتریان است.

خدمات شبانه‌روزی

از مزایای دریافت خدمات از شرکت باربری صداقت بار، می‌توان به خدمات شبانه‌روزی آن اشاره کرد. در هر زمانی که برایتان مقدور است می‌توانید تاریخ و زمان باربری را از صداقت بار رزرو کنید تا تیم باربری در مکان موردنظر، حاضر شوند. خدمات شبانه‌روزی صداقت بار در مورد پاسخگویی و مشاوره هم صدق می‌کند.

عقد بارنامه و قرارداد رسمی

اگر دوست دارید همه چیز به‌صورت رسمی و قانونی پیش برود، صداقت بار انتخاب مناسبی است. این باربری برای همه مشتریان خود قرارداد رسمی و بارنامه ثبت می‌کند تا با خیال آسوده‌تری خدمات دریافت کنید.

بیمه باربری معتبر

صداقت بار در مرحله اول تمام تلاش خود را برای باربری ایمن و بدون مشکل به کار می‌گیرد. بااین‌وجود نمی‌توان گفت احتمال حادثه یا زیان صفر است. اما برای جبران زیان احتمالی، لوازم گران‌قیمت شما تحت پوشش بیمه باربری صداقت بار قرار می‌گیرند. با این بیمه عملاً هیچ جای نگرانی در مورد حمل بار باقی نمی‌ماند. هزینه بیمه در وب‌سایت صداقت بار درج شده و به‌روزرسانی می‌شود.

ویژگی‌های شرکت باربری صداقت بار

در این بخش مروری بر ویژگی‌ها و خدمات باربری صداقت بار داریم:

 • قیمت‌های مناسب و مطابق با نرخ تعیین شده از سوی اتحادیه باربری
 • پرسنل و کادر فنی حرفه‌ای، آموزش‌دیده و بااخلاق
 • مشاوره رایگان قبل از باربری
 • اطلاع از قیمت باربری قبل از بستن قرارداد
 • خدمات شبانه‌روزی
 • امکان رزرو ماشین و تیم باربری در زمان دلخواه
 • پشتیبانی کامل
 • دارای مجموعه‌ای کامل از ماشین‌آلات باربری
 • راه‌های ارتباطی مختلف
 • استفاده از تجهیزات باربری مناسب و محکم
 • جابه‌جایی بار از تهران به سایر شهرها
 • ارسال پرسنل برای نظافت و پذیرایی

سخن آخر

باربری و اسباب‌کشی پروسه نسبتاً سختی است به‌ویژه برای افرادی که توان، مهارت یا زمان کافی برای آن را ندارند. باربری‌ها ایجاد شده‌اند تا این سختی و معضل را از بین ببرند. صداقت بار هم با همین هدف اما با مزایای بیشتری، تأسیس شده است. در این مطلب به این مزایا و خدمات اشاره کردیم تا در صورت تمایل و نیاز، شما هم از آنها بهره‌مند شوید.