اگر در حوزه زیبایی و سلامت مو فعالیت دارید، حتماً تا کنون اسم فروشگاه اینترنتی زلفان را شنیده‌اید. برند قدرتمند و اصیلی که با ارائه محصولات اورجینال و با کیفیت در حوزه زیبایی و سلامت مو توانسته است رضایت مشتریان زیادی را کسب کند.

موفقیت در هر حوزه‌ای از کسب‌وکار نیازمند باورهای قدرتمندی است که نه‌تنها قدرت و روشن‌بینی مؤسس و رهبر بیزینس را نشان می‌دهد، بلکه استواری و تکامل رشد یک برند را نیز به نمایش می‌گذارد. در سال‌های اخیر برندهای زیادی در حوزه سلامتی و زیبایی فعالیت داشته‌اند که به‌مرورزمان رشد آنها کم شده و یا کلاً اسم‌ورسم خود را ازدست‌داده‌اند، اما زلفان یکی از برندهایی است که توانسته است رشد داشته و موفقیت‌های زیادی کسب کند. در ادامه این مقاله از گرداب جذب به بررسی عوامل موفقیت برند زلفان و خدمات و محصولات این فروشگاه اینترنتی می‌پردازیم.

معرفی فروشگاه اینترنتی زلفان

فروشگاه زلفان از سال 95 در حوزه محصولات زیبایی و تراپی‌های مو فعالیت دارد. این فروشگاه برای اولین‌بار در سال 97 به‌صورت اینترنتی فعالیت خود را شروع کرد. برادران کیقبادی به‌عنوان مؤسسین این فروشگاه در حال حاضر مدیریت این فروشگاه را به عهده دارند. زلفان یکی از برندهای شناخته شده و بسیار موفق در حوزه ارائه محصولات تخصصی مو هستند.

چرا زلفان توانست برندی شناخته شده در حوزه سلامتی مو شود؟

زمانی که فروشگاه زلفان فعالیت خود را شروع کرد، فروشگاه‌های دیگری هم‌زمان در زمینه سلامتی مو فعالیت داشتند، اما در همه‌جا ایران خلأ یک فروشگاه خوب که محصولات اورجینال را در زمینه سلامتی مو، زیبایی و تراپی مو  را ارائه دهد، به طور کامل احساس می‌شد. ما در گرداب جذب همیشه بر این باوریم که علاوه بر استراتژی‌های کسب‌وکار مانند ارائه محصولات تخصصی و با کیفیت ، قیمت‌های مناسب، مشاوره رایگان پیش از خرید، ارسال سریع محصولات به مشتریان، عوامل دیگری نیز بر موفقیت یک کسب‌وکار تأثیر دارند.

این عوامل شامل باورها و نگرش مؤسس و مدیریت آن کسب‌وکار و تمام پرسنل آن خواهد بود، چرا که بدون روشن‌بینی، آینده‌نگری و باورهای درست هر بیزینسی محکوم به شکست است. در ادامه به بررسی عوامل مؤثر در موفقیت فروشگاه زلفان می‌پردازیم. این عوامل را در مصاحبه‌ای که با مدیریت این فروشگاه داشتیم، به طور طبقه‌بندی‌شده در آوردیم تا بتواند روشنگر مسیر سایر کسب‌وکارها باشد.

باور به فراوانی در مسیر زلفان

اولین نکته‌ای که مدیرعامل فروشگاه اینترنتی زلفان در رشد این کسب‌وکار بیان کرد، داشتن باور فراوانی بود. باورداشتن به اینکه فرصت برای درآمدزایی برای همه کسب‌وکارهای زیاد است و نیازی نیست با رقابت‌کردن با دیگران و ترس از نبود مشتری از شروع بیزینس و رشد آن خودداری کرد. در زلفان همیشه باور بر این بوده که با توکل به خدا شروع می‌کنیم و مشتری‌ها خود به سمت ما می‌آیند. همین باور قدرتمند و نگرش درست اولین سنگ بنای موفقیت کسب‌وکار زلفان است.

با بودجه‌ای که داریم شروع می‌کنیم

اوایل شروع هر کسب‌وکاری ممکن است سرمایه کافی برای خرید و تهیه محصولات و یا ارتقای بخش‌های مختلف آن کم باشد. ازاین‌رو مؤسس آن کسب‌وکار باید توانایی مدیریت و آینده‌نگری داشته و با کمک همان بودجه کمی که دارد بیزینس خود را ادامه دهد. ترس از کمبود منابع و سرمایه یکی از دلایل فلج‌کننده بسیاری از کسب‌وکارها است، اما زلفان توانست با این ترس مقابله کند و با همان منابع در دسترس فعالیت خود را ادامه دهد.

برای برند شدن تکامل لازم است

هر کسب‌وکاری برای برند شدن لازم است به‌مرورزمان شناخته شود. در ابتدای فعالیت فروشگاه اینترنتی زلفان هیچ‌کس این فروشگاه بی‌نظیر را نمی‌شناخت. اما به‌مرورزمان با شناخت مشتریان از زلفان و دریافت خدمات و محصولات عالی از این فروشگاه، به یک برند شناخته شده تبدیل شده است. هر کسب‌وکاری برای رشد خود نیاز دارد که تکامل طی کند.

ارتباط با مشتریان، معرفی محصولات و خدمات، بازاریابی، پیگیری مشتریان همه‌وهمه یک پروسه زمان بر است. شما باید با ایجاد ارتباطات درست خود را ارتقا دهید. کم‌کم می‌توانید محصولات خود را بهبود دهید، بستر خدمات‌رسانی را گسترش دهید، خدمات پس از فروش را به کسب‌وکار خود اضافه کنید و همه اینها لازمه داشتن یک رشد ماندگار است. در زلفان نیز همه این مراحل طی شده و کم‌کم به برندی شناخته شده تبدیل شده است.

صداقت و مشتری‌مداری زلفان

در فروشگاه زلفان همه مشاورین در کمال صداقت با مشتریان برخورد می‌کنند و همه اطلاعات به‌درستی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. کل محصولات فروشگاه اصل و اورجینال هستند و ازاین‌رو با ارائه آموزش‌های درست و خدمات پس از فروش به مشتریان توانسته‌اند رضایت کامل مشتریان را به دست آورند.

محصولات فروشگاه زلفان

در زلفان محصولات تخصصی سلامت و زیبایی مو ارائه می‌شود. این محصولات شامل انواع کراتین مو اورجینال، بوتاکس مو، محصولات پروتئین و ویتامینه مو، محصولات مراقبتی و سلامتی مو، انواع لوازم آرایشی تخصصی برقی برای کارهای سالنی مربوط به مو است.

در فروشگاه اینترنتی زلفان تمام محصولات اورجینال و اصلی هستند به همین دلیل مشتریان با خیال راحت محصولات این فروشگاه را تهیه و مورداستفاده قرار می‌دهند. ازآنجاکه محصولات فیک تخصصی مو در بازار بسیار زیاد است، زلفان با ارائه محصولات اورجینال توانسته است جایگاه ویژه‌ای را برای خود به دست آورد. اگر شما هم می‌خواهید با مشاورین این فروشگاه موفق ارتباط داشته و از محصولات اصل این فروشگاه تهیه کنید، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی زیر با این فروشگاه تماس حاصل کنید.

آدرس سایت فروشگاه اینترنتی زلفان: zolfan.com

شماره‌های تماس فروشگاه: 09193763260 -09193763250

آدرس اینستاگرام فروشگاه زلفان: @zolfanir

از طریق راه‌های ارتباطی بالا می‌توانید با مشاورین این فروشگاه تماس بگیرید و ضمن دریافت مشاوره رایگان برای سفارش محصولات زیبایی و سلامت مو تخصصی زلفان اقدام کنید.