بیوگرافی برنی اکلستون کارآفرین برتر دنیای ورزش
بیوگرافی و زندگینامه افراد موفق جهان

بیوگرافی برنی اکلستون کارآفرین برتر دنیای ورزش

نام فارسیبرنی اکستون
نام انگلیسیBernard Charles Ecclestone
تاریخ تولد۲۸ اکتبر ۱۹۳۰
محل زندگیبریتانیا
نام همسرایوی بمفورد، اسلاویکا اکلستون (۱۹۸۴–۲۰۰۹)، فابیانا فلوسی
شغلکارآفرین ورزشی

بیوگرافی برنی اکلستون کارآفرین برتر دنیای ورزش از سایت گرداب جذب بخوانید تا به صورت کامل‌با زندگی و موفقیت‌های وی آشنا شوید.

پرداختن به بیوگرافی افراد موفق حائز اهمیت است. چرا که الگو گرفتن از افراد موفق تأثیرات بسزایی در موفقیت همة افراد دارد. حال ممکن است هر فردی برای آیندة خود اهدافی را باتوجه‌به علایق و توانایی‌های خود مشخص کرده باشد و همین موضوع سبب می‌شود تا سرگذشت هر فرد موفقی برای تعدادی از افراد الهام‌بخش باشد. ازاین‌رو پیشنهاد می‌کنیم مستقیماً در جستجوی آن دسته از افراد موفقی باشید که اهدافی شبیه به اهداف شما و علایقی شبیه به علایق شما داشته‌اند.

دوران کودکی و جوانی برنی اکلستون

برنارد چارلز اِکلِستون ( Bernard Charles Ecclestone) مشهور به برنی اکلستون در 28 اکتبر سال 1930 در سنت پیر انگلستان متولد شد. برنی تحصیلات خود را در مدرسة ابتدایی ویستت شروع کرد. 16 سالش که بود با کار در آزمایشگاه شیمی به‌عنوان دستیار فعالیت‌های خود را آغاز کرد. همین کار باعث شد تا او به رشته شیمی علاقه‌مند شود و تحصیلات دانشگاهی‌اش را در همین رشته ادامه دهد.

برنی اکلستون از فعالان تجاری کشور انگلستان است که با در دست داشتن سمت مدیر ارشد گروه فرمول یک، پا به عرصة ورزشی گذاشت. فرمول یک از مسابقات بزرگ اتومبیل‌رانی در کل دنیا است که با حضور برنی اکلستون رونق بسیاری پیدا کرده است. وی مهم‌ترین شخصیت اجرایی در مسابقات اتومبیل‌رانی «فرمول یک» است. همچنین او یکی از مالکان موفق باشگاه فوتبال «کویینز پارک رنجرز» در انگلیس است. برنی از ثروتمندان موفق بریتانیا است. 

دوران کودکی و جوانی برنی اکلستون

خانواده و فرزندان برنی اکلستون

برنی در سال 1984 با اسلاویکا رایج، زنی که 28 سال از وی بزرگ‌تر بود ازدواج کرد. اما این زندگی دوام بسیاری نداشت،  چرا که رفتارهای غیرمعقول برنی همسرش را خسته کرد. این ازدواج چندان دوام نداشت و برنی دو ازدواج را پس از آن تجربه نمود. همسر دوم او نیز پس از مدتی از وی طلاق گرفت اما در سال 2012 برای سومین بار ازدواج نمود. همسر وی 40 سال از وی کوچک‌تر بود و اهل برزیل است.

   برنی از ازدواج اولش صاحب سه فرزند شد. ابورا (۱۹۵۵)،  پترا (۱۹۸۴) و تامارا (۱۹۸۸) نام فرزندان وی هستند.

زندگی شخصی برنی اکستون

کشیدن پای برنی به دادگاه و تبرئه او

در سال 2014 اتهامی مبنی بر رشوه دادن برنی اکلستون به یکی از بانکداران آلمانی، پای او را به دادگاه باز کرد. برنی این اتهام را رد کرد و گفت که چنین پولی به بانکدار آلمانی داده شده است اما نه به‌عنوان رشوه. بر اساس گفته‌های موجود، برنی این پول را پرداخت کرده است تا سهم بیشتری از سهام فرمول یک را برای خود نزد یک شرکت سهام‌دار نگهداری کند. در حال حاضر هیچ حکمی برای این اتهام صادر نشده است و اگر به اثبات رسیده شود، 10 سال زندانی حکم قطعی این جرم برنی اکلستون خواهد بود.

موفقیت‌های برنی اکلستون

   فعالیت‌های ورزشی برنارد موجب شد که در زمینه مالی موفقیت‌های کلانی را کسب کند. امروزه او یکی از ثروتمندان بریتانیا و از شخصیت‌های برجسته در زمینه ورزش است. اگر خواهان کسب موفقیت در زمینه‌های ورزشی و یا مالی هستید از این بزرگ مرد بریتانیایی ایده بگیرید و ایده‌های موفقیت‌آمیز خود را در زندگی خود عملی نمایید.

برنی 28 اکتبر سال 1930 در سنت پیر انگلستان متولد شد.

زندگینامه های مشابه

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

  • مطالبتون عالی وفوق العاده ست وهرچقدر ادم از زندگی افراد موفق بخونه بازم سیر نمیشه.

    پاسخ
  • مطالبتون عالی وفوق العاده ست وهر چقدر ادم از زندگی افراد موفق بخونه بازم سیر نمیشه!

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

زندگینامه های مشابه

فهرست