بیوگرافی برنی اکلستون کارآفرین برتر دنیای ورزش

2 دیدگاه

پرداختن به بیوگرافی افراد موفق حائز اهمیت است. چرا که الگو گرفتن از افراد موفق تاثیرات بسزایی در موفقیت همه ی افراد دارد. حال ممکن است هر فردی برای آینده ی خود اهدافی را با توجه به علایق و توانایی های خود مشخص کرده باشد و همین موضوع سبب می شود تا سرگذشت هر فرد موفقی برای تعدادی از افراد الهام بخش باشد. از این رو پیشنهاد می کنیم مستقیماً در جستجوی آن دسته از افراد موفقی باشید که اهدافی شبیه به اهداف شما و علایقی شبیه به علایق شما داشته اند.

خواندن این بیوگرافی هم می تواند برای شما جذاب باشد: بیوگرافی محمد علی کلی با مشت های ماندگار

دوران کودکی و جوانی برنی اکلستون

برنارد چارلز اِکلِستون ( Bernard Charles Ecclestone) مشهور به برنی اکلستون در 28 اکتبر سال 1930 در سنت پیر انگلستان متولد شد. برنی تحصیلات خود را در مدرسه ی ابتدایی ویستت شروع کرد. 16 سالش که بود با کار در آزمایشگاه شیمی به عنوان دستیار فعالیت های خود را آغاز کرد. همین کار باعث شد تا او به رشته شیمی علاقه مند شود و تحصیلات دانشگاهی اش را در همین رشته ادامه دهد.

علایق ما در مسیر تجربیاتمان خود را نمایان می کنند ، با در خانه نشستن و هیچی کاری نکردن ، نمی توان این علایق را شناسایی کرد.

برنی اکلستون از فعالان تجاری کشور انگلستان می باشد که با در دست داشتن سمت مدیر ارشد گروه فرمول یک، پا به عرصه ی ورزشی گذاشت. فرمول یک از مسابقات بزرگ اتومبیل رانی در کل دنیا می باشد که با حضور برنی اکلستون رونق بسیاری پیدا کرده است. وی مهمترین شخصیت اجرایی در مسابقات اتومبیل رانی « فرمول یک» است. همچنین او یکی از مالکان موفق باشگاه فوتبال « کویینز پارک رنجرز» در انگلیس است. برنی از ثروتمندان موفق بریتانیا می باشد.

دوران کودکی و جوانی برنی اکلستون

زندگی شخصی برنی اکستون

برنی در سال 1984 با اسلاویکا رایج ، زنی که 28 سال از وی بزرگ تر بود ازدواج کرد. اما این زندگی دوام بسیاری نداشت، چرا که رفتار های غیرمعقول برنی همسرش را خسته کرد. این ازدواج چندان دوام نداشت و برنی دو ازدواج را پس از آن تجربه نمود. همسر دوم او نیز پس از مدتی از وی طلاق گرفت اما در سال 2012 برای سومین بار ازدواج نمود. همسر وی 40 سال از وی کوچکتر بود و اهل برزیل می باشد.

برنی از ازدواج اولش صاحب سه فرزند شد. ابورا (۱۹۵۵)،  پترا (۱۹۸۴) و تامارا (۱۹۸۸) نام فرزندان وی هستند.

زندگی شخصی برنی اکستون

کشیدن پای برنی به دادگاه و تبرئه او

در سال 2014 اتهامی مبنی بر رشوه دادن برنی اکلستون به یکی از بانکداران آلمانی، پای او را به دادگاه باز کرد. برنی این اتهام را رد کرد و گفت که چنین پولی به بانکدار آلمانی داده شده است اما نه به عنوان رشوه. براساس گفته های موجود، برنی این پول را پرداخت کرده است تا سهم بیشتری از سهام فرمول یک را برای خود نزد یک شرکت سهامدار نگهداری کند. در حال حاضر هیچ حکمی برای این اتهام صادر نشده است و اگر به اثبات رسیده شود، 10 سال زندانی حکم قطعی این جرم برنی اکلستون خواهد بود.

کتاب بیوگرافی زنان و مردان موفق در جهان

موفقیت های برنی اکستون

فعالیت های ورزشی برنارد موجب شد که در زمینه مالی موفقیت های کلانی را کسب کند. امروزه او یکی از ثروتمندان بریتانیا و از شخصیت های برجسته در زمینه ورزش است. اگر خواهان کسب موفقیت در زمینه های ورزشی و یا مالی هستید از این بزرگ مرد بریتانیایی ایده بگیرید و ایده های موفقیت آمیز خود را در زندگی خود عملی نمایید.

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

  • مطالبتون عالی وفوق العاده ست وهرچقدر ادم از زندگی افراد موفق بخونه بازم سیر نمیشه.

    پاسخ
  • مطالبتون عالی وفوق العاده ست وهر چقدر ادم از زندگی افراد موفق بخونه بازم سیر نمیشه!

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

آیا این مقاله را دوست داشتید؟ آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب بیشتر

فهرست