حس ششم این « قلعه ی درایت، تدبیر و اندیشه»،از راز الهام می گوید. فراست بی انتهای الهی را دریافت کنید و با استفاده ازآن به راز شگفت انگیز الهام پی ببرید.

حس ششم بخشی از احساس است که تصور خلاق نامیده می شود. به کمک حس ششم الهام را دریافت می کنیم.

حس ششم به ما کمک می کند تا خطر را احساس کنیم و برای مقابله با آن دست به کار شویم. همان طور که این حس ما را از خطرات پیش رو محفوظ می کند ، به کمک این حس می توانیم ، فرصت های مناسب و حوادث خوشایند را پیش بینی کنیم و از آن به نفع خود استفاده کنیم. حس ششم به فرشته ای می ماند که درهای قلعه درایت و تدبیر را به سویمان می گشایند. 

معجره از آن جهت معجزه است که خرق عادت باشد و فقط صاحبان معجزه برای دفاع از رسالتشان آن را ابراز می کنند تا حقانیت گفته هایشان تایید شود. اما همه معجزه ها خرق عادت نیستند و برخی از آن ها به کمک قوانین محکم ، ثابت و بدون تغییر الهی رخ می دهند. قوانینی و اصولی که جهان بر اساس آن ها استوار شده است. اگر این قوانین را کشف کنیم و در زندگی به کار ببریم. ما هم به معجزه دست می یابیم.

حس ششم

حس ششم قانونی ثابت در جهان

حس ششم یکی از این قوانین الهی است. قانونی ثابت و بدون تغییر ، اما واقعی و دست یافتنی است. همه می توانند ، با یادگیری چند اصل و قانون ساده این حس را تقویت کنند و از مزایای آن بهره مند شوند.

برای مطالعه بیشتر از این صفحه دیدن کنید؛ احساس جنسی کیمیای ثروت و موفقیت

قوانین موجود در طبیعت

قدرت و خرد الهی دانه کوچک را به درخت تنومند تبدیل می کند. میوه درخت به کمک قانون جاذبه به سراشیبی روان می شود. شب پس از روز و روز از پی شب می آید. چهار فصل سال به صورت دورانی می گردد و ماه و سال را پدید می آید. از پی تابستان ، زمستان می آید. سپس بهار از راه می رسد. چرخ زمان در گردش است. می گردد و سرنوشت ما را به سرمنزل مقصود هدایت می کند.

فلسفه حیات

در همه این اتفاق ها قوانین ثابت و تغییر ناپذیر الهی جریان دارد. بین این اتفاق ها ارتباط منطقی وجود دارد. رابطه بین این رویدادد ها فلسفه آفرینش جهان است. در این فلسفه قوانین ثابت و تغییر ناپذیر دخالت دارد. حس ششم یکی از این قوانین تغییر ناپذیر و محکم ازلی و ابدی است. به کمک این قانون می توان از مزایای الهام الهی برخوردار شد. الهام یا تصور خلاق قانونی است که همه نوابغ جهان و افراد موفق جهان با آن آشنا بوده و از آن سود برده اند.

تمام کسانی که امروز موفق هستند ، افکار و امیال شان را دنبال کرده اند و به جایگاهی که الان هستند ، رسیده اند. آن ها اصول و قوانین ثابت جهان را شناخته اند. و از آن برای رسیدن به خواسته و هدفشان سود جسته اند.

ل

استفاده از منبع الهام

در ساختار مغز بخشی وجود دارد که؛ ارتعاش افکاری که از آینده خبر می دهد ، را دریافت می کند. علم تاکنون به محل این اندام حسی (حس ششم) پی نبرده است. موضوع مهم این است که انسان علاوه بر حواس پنچگانه ، حسی دیگر دارد و از طریق آن اطلاعاتی را دریافت می کند. این علم و اطلاعات اغلب زمانی دریافت می شود که  ذهن تحت تاثیر انگیزه ها و تحریک های فوق العاده و غیر متعارف برانگیخته می شود. هر موقعیت اضطراری که احساسات را برانگیزد و موجب شود جریان نبض بیش از اندازه نرمال بالا رود ، این حس را فعال می کند.

اصولی که برای رسیدن به مرحله الهام نیاز است

به کمک قدرت اراده نمی توانیم حس ششم را به کار گیریم. توانایی استفاده از این نیروی عظیم و بزرگ ، با استفاده مداوم از 12اصلی که در ادامه می آید صورت می گیرد.

 • اندیشه ثروت و یا موفقیت را در سر بپرورانید. هدفی برای خود مشخص کنید. به فرض؛ هدف من رسیدن به ثروت است.
 • برای رسیدن به ثروت میل و اشتیاق فراوان در خود ایجاد کنید. به ثروتمند شدن تان ایمان داشته باشید.
 • با تلقین به خود راه نفوذ به ذهن نیمه هوشیار را فعال کنید. اصل تلقین به خود بیشترین تاثیر را در بازسازی شخصیت دارد. شخصیت تان را به صورت ایدآلتان درآورید.
 • برای رسیدن به ثروت برنامه ریزی نظامند داشته باشید. برنامه ای سازمان دهی شده طراحی کنید.
 • گروه همکاران را تشکیل دهید. تمام نکنه نظرها را با اعضای گروه درمیان بگذارید. با افراد غیر گروه کاریتان اسرارتان را فاش نکنید.

برای مطالعه بیشتر از این صفحه دیدن کنید؛ تصمیم گیری و پایداری دو راز موفقیت و ثروت

اصولی دیگر برای دریافت الهام

 • دانش تخصصی برای اجرای برنامه را تهیه کنید. خودتان یا افراد گروه بر دانش تخصصی مورد نیاز تسلط داشته باشد.
 • برنامه کاری رابا اشتیاق، عزمی استوار و محکم اجرا کنید. هدفمند پیش روید. در صورت مواجه شدن با شکست های احتمالی برنامه را عوض کنید. کار را متوقف نکنید. گیر کار را به حساب دقیق نبودن برنامه تان بگذارید. نه هدفتان.
 • از قدرت تخیل و تصور خلاق کمک بگیرید.
 • تصمیم قاطع بگیرید که برنامه را تا انتها طی کنید. با مسائل و مشکلات کاری و انسانی گروه تان مسلط باشید و به موقع تصمیم بگیرید. شک ، تردید و دو دلی را از خودتان دور کنید.
 • در ادامه کار مداومت و پایداری کنید. با مواجه شدن با موانع و مشکلات ، عجولانه و شتاب زده کار را رها نکنید. صبر پیشه کنید و صبورانه ادامه دهید.
 • کار را گروهی انجام دهید و از انرژی مضاعف نیم کاری بهره مند شوید.
 • با تاثیرانرژی مبدل احساس جنسی آشنا شوید و از آن برای افزایش انگیزه و امیدتان استفاده کنید.
 • با کارکرد ذهن نیمه هوشیار آشنا شوید.
 • ایستگاه اطلاعاتی مغز را بشناسید.
 • با حسس ششم الهام را دریافت کنید. از طریق الهام راه حل ها و ایده های جدید و نظریه های قطعی را دریافت کنید.

باحس ششم به راز الهام پی ببرید

درک صورت نمی گیرد مگر این که از حس ششم استفاده کنید. راه رسیدن به موفقیت یا ثروت با میل و اشتیاق سوزان شروع می شود و با درک دانشی که کسب می کنید ، منتهی می شود. درک خویشتن ، درک دیگران ، درک قوانین طبیعت ، شناخت و درک خوشبختی.

فرصت مناسب برای کار

حال که شما همه مقاله های معرفی شده را با دقت خوانده اید، به کشف بزرگی نایل شده اید. شما فلسفه دست یابی به خواسته های زندگی را درک کرده اید. احتمالا شما اکنون از نظر ذهنی برانگیخته شده اید. فکر و ایده مطلوب به ذهنتان نفوذ کرده است و شما هم مثل من آماده هستید که برای عملی کردن ایده تان اقدام های لازم را انجام دهید. مطالب ارائه شده را در پیش برد برنامه تان به کار ببرید. موفقیت به شما روی آورده است. این فرصت عالی را از دست ندهید و دست به کار شوید. با حس ششم الهام را دریافت کنید و به راز شگفت انگیز الهام پی ببرید.

تاثیر شگفت انگیز اشتیاق در موفقیت   

دسته بندی : موفقیت و انگیزشی

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مقالات مشابه

فهرست