بیوگرافی مرضیه مکرمی مدیر عامل شرکت صندوق حمایت از توسعه فعالیت های کشاورزی زنان روستایی نشان دهنده هموار بودن راه موفقیت برای زنان جامعه مان می باشد.

مرضیه مکرمی با موفقیت های بی نظیرش در عرصه کارافرینی برای زنان ثابت کرده است که زنان ضعیف نیستند و چه بسا می توانند برتر از مردان افتخار آفرین  و قهرمان باشند. ویژگی هایی که یک بانوی کارآفرین را از دیگر بانوان متمایز می کند داشتن چشم انداز، مصمم بودن، تمرکز، انگیزه، وقف و از خودگذشتگی می باشد. یک بانو با داشتن چنین ویژگی هایی در کنار تلاش مستمر به بالاترین درجه از موفقیت می رسد. بیوگرافی مرضیه مکرمی مدیر عامل شرکت صندوق حمایت از توسعه فعالیت های کشاورزی زنان روستایی نشان دهنده هموار بودن راه موفقیت برای زنان جامعه مان می باشد. وجود چنین بانوی موفقی به دیگر زنان جامعه دلگرمی و امید برای پیمودن مسیر موفقیت می دهد. با ما در بخش بیوگرافی افراد موفق از سایت گرداب جذب همراه باشید تا بیشتر با این بانوی موفق ایرانی آشنا شوید.

بیوگرافی مرضیه مکرمی و تحصیلات او

مرضیه مکرمی بانوی موفق کارآفرین و مدیر عامل شرکت صندوق حمایت از توسعه فعالیت های کشاورزی زنان روستایی شهرستان مرودشت تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی ادامه داده است و پس از آن شرکت صندوق حمایت از فعالیت های کشاورزی زنان روستایی را در سال 1389 تاسیس کرد.

این شرکت به مدیرعاملی خانم مکرمی در حال انجام فعالیت می باشد و 300 زن تحت مدیریت او در این شرکت مشغول به کار می باشند. این بانوی موفق کارآفرین در جمعیت هلال احمر عضویت دارد و مسئولیت صندوق اعتبارات زنان روستایی را به عهده گرفته است. صندوق اعتبارات زنان روستایی با ظرفیت کنونی 1400 نفر در گردش می باشد که از این تعداد اشتغال  500 نفر از اعضای آن در زمینه های کشاورزی و صنایع دستی به صورت مستمر می باشد.

تحصیلات مرضیه مکرمی

 جوایزو افتخارات مرضیه مکرمی

در بیوگرافی مرضیه مکرمی جا دارد بگویم چنین بانوی موفقی که توانسته است برای زنان زیادی از جامعه ایجاد اشتغال کند، قطعاً مورد تشویق نهادهای زیادی قرار می گیرد.

این بانوی موفق لوح های بسیاری از طرف نهادهای مختلف دریافت کرده است که به شرح زیر می باشند:

 • لوح تقدیر مدیریت جهاد کشاورزی
 • لوح تقدیر از طرف مشاور وزیر جهاد کشاورزی
 • لوح تقدیر مرکز آموزش بازرگانی استان فارس
 • لوح تقدیر از مشاور وزیر صنعت، معدن، تجارت
 • لوح تقدیر از فرمانداری شهرستان مرودشت

بیوگرافی مرضیه مکرمی و صحبت های او درباره ی موفقیت

در بیوگرافی مرضیه مکرمی، براساس بیانات خود ایشان در مورد موفقیتش اینگونه آمده است: “من تا 10 سال پیش یک آدم کم رو و خجالتی بودم که قابل مقایسه با زمان حالم نمی باشد، من هیچوقت از این که بتوانم در مراتب بالا فعالیت داشته باشم تصویر ذهنی نداشتم یا اینکه از مسئولان عالی رتبه جوایز یا عنوان هایی را دریافت کنم”.

 “اما همه ی این ها به یک واقعیت تبدیل شده است و من توانسته ام از آن آدم کم رو به آدمی تبدیل شوم که در جایگاه یک زن روستایی در خارج از روستا و حتی بالاتر از آن به عنوان یک بانوی کارآفرین شناخته شوم و جایزه ی بانوی اول کارآفرین را از دست مسئولان کشور دریافت کنم”.

هیچ وقت برای شروع موفقیت دیر نیست

مرضیه مکرمی 10 سال پیش فعالیت های موفقیت آمیز خود را شروع کرد. این ثابت می کند که برای افتخار آفرینی هیچ وقت دیر نیست. برخی موفقیت را در کسب ثروت مادی می بینند و برخی رشد ویژگی های شخصی را موفقیت قلمداد می کند و برخی رشد معنوی و آرامش درونی را موفقیت می پندارند. منظور و هدف شما از موفقیت هر چه باشد، تفاوتی ندارد. برای رسیدن به موفقیت هیچ وقت دیر نیست. از همین الان و اکنون تلاش برای تحقق رویاهایتان را عملی کنید و برای رسین به موفقیت از سرگذشت و تجربیات افراد موفق ایده بگیرید و درس های یاد گرفته شده آن ها را بیاموزید.

زندگینامه های مشابه

8 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • منظر خشنودی
  16 اردیبهشت 1398 8:09 ب.ظ

  سلام و درود فراوان منظر خشنودی هستم دوره ثروت پیشرفته رو میکنم بدون هیچ سرمایه ای میخواهم از نگاه ثروتمندان به افرینش خدا به این جهان نگاه کنم چندتاسوال ازحضورتون دارم

  پاسخ
 • منظر خشنودی
  16 اردیبهشت 1398 8:12 ب.ظ

  سلام خانم مریم مکرم بانوی موفق مایلم در گفتگو شرکت کنم دررابطه باموفقیتهاتون در کسب و کار 09915567991شماره تلفن من

  پاسخ
  • سلام خانم خشنودی گرامی ممنون از نظر گرانقدرتون. ما با ایشون در تماس نیستم وگرنه حتما شماره شما رو بهشون میدایم تا با شما تماس بگیرند.

   پاسخ
 • سلام خانم مکرمی عزیز من علاقه به صنایع دستی دارم چطوری میتونم شما رو ملاقات کنم یا یه شماره تماس بهم بدین لطفا

  پاسخ
 • سلام خانم مکرمی عزیز…بنده شدیدا تمایل دارم باهاتون صحبت کنم لطفا با شماره بنده تماسی بگیرین تا باهاتون صحبت و مشورت کنم…خدا خیرتون بده.ممنونم

  پاسخ
  • سلام مریم خانوم بزرگوار. خانوم مکرمی اصلا امکان داره مطلب شما رو نبینند. ما باهاشون ارتباطی نداریم وگرنه پیغام شما رو بهشون می رسوندیم.

   پاسخ
 • سلام می خواستم بدانم خانم مکرمی از چه زمانی و چگونه در مسیر پیشرفت قرار گرفتند.

  پاسخ
 • ماریا ایوبی
  24 مهر 1399 3:29 ب.ظ

  ماهی رو هر وقت از اّب بگیری تازست هیچوقت دیر نیست برای موفق شدن تلاش و پشکار راه رسیدن به موفقیته

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

زندگینامه های مشابه

فهرست