بیوگرافی مرضیه مکرمی بانوی موفق کار آفرین ایرانی

۷ دیدگاه

بیوگرافی مرضیه مکرمی مدیر عامل شرکت صندوق حمایت از توسعه فعالیت های کشاورزی زنان روستایی نشان دهنده هموار بودن راه موفقیت برای زنان جامعه مان می باشد.

مرضیه مکرمی با موفقیت های بی نظیرش در عرصه کارافرینی برای زنان ثابت کرده است که زنان ضعیفه نیستند و چه بسا می توانند برتر از مردان افتخار آفرین  و قهرمان باشند.  ویژگی هایی که یک بانوی کارآفرین را از دیگر بانوان متمایز می کند ، داشتن چشم انداز ، مصمم بودن ، تمرکز ، انگیزش ، وقف و از خودگذشتگی می باشد. یک بانو با داشتن چنین ویژگی هایی در کنار تلاش مستمر به بالاترین درجه از موفقیت می رسد. بیوگرافی مرضیه مکرمی مدیر عامل شرکت صندوق حمایت از توسعه فعالیت های کشاورزی زنان روستایی نشان دهنده هموار بودن راه موفقیت برای زنان جامعه مان می باشد. وجود چنین بانوی موفقی به دیگر زنان جامعه دلگرمی و امید برای پیمودن مسیر موفقیت می دهد. با ما در گرداب جذب همراه باشید تا بیشتر با این بانوی موفق ایرانی آشنا شوید.

خواندن این بیدوگرافی هم می تواند برای شما مفید باشد: بیوگرافی رکسانا مصلحی متخصص اپیدمیولوژی ژنتیک

تحصیلات مرضیه مکرمی

مرضیه مکرمی بانوی موفق کارآفرین و مدیر عامل شرکت صندوق حمایت از توسعه فعالیت های کشاورزی زنان روستایی شهرستان مرودشت تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی ادامه داده است و پس از آن شرکت صندوق حمایت از فعالیت های کشاورزی زنان روستایی را در سال ۱۳۸۹ تاسیس کرد.

این شرکت به مدیرعاملی خانم مکرمی در حال انجام فعالیت می باشد و ۳۰۰ زن تحت مدیریت او در این شرکت مشغول به کار می باشند. این بانوی موفق کارآفرین در جمعیت هلال احمر عضویت دارد و مسئولیت صندوق اعتبارات زنان روستایی را به عهده گرفته است. صندوق اعتبارات زنان روستایی با ظرفیت کنونی ۱۴۰۰ نفر در گردش می باشد که از این تعداد اشتغال  ۵۰۰ نفر از اعضای آن در زمینه های کشاورزی و صنایع دستی به صورت مستمر می باشد.

تحصیلات مرضیه مکرمی

افتخارات مرضیه مکرمی

در بیوگرافی مرضیه مکرمی جا دارد بگویم چنین بانوی موفقی که توانسته است برای زنان زیادی از جامعه ایجاد اشتغال کند قطعاً مورد تشویق نهادهای زیادی قرار می گیرد.

این بانوی موفق لوح های بسیاری از طرف نهادهای مختلف دریافت کرده است که به شرح زیر می باشند:

  • لوح تقدیر مدیریت جهاد کشاورزی
  • لوح تقدیر از طرف مشاور وزیر جهاد کشاورزی
  • لوح تقدیر مرکز آموزش بازرگانی استان فارس
  • لوح تقدیر از مشاور وزیر صنعت، معدن، تجارت
  • لوح تقدیر از فرمانداری شهرستان مرودشت

کتاب بیوگرافی زنان و مردان موفق در جهان

صحبت های مرضیه مکرمی درباره ی موفقیتش

در بیوگرافی مرضیه مکرمی ، براساس بیانات خود ایشان در مورد موفقیتش اینگونه آمده است : “من تا ۱۰ سال پیش یک آدم کم رو و خجالتی بودم که قابل مقایسه با زمان حالم نمی باشد، من هیچوقت از این که بتوانم در مراتب بالا فعالیت داشته باشم  تصویر ذهنی نداشتم یا اینکه از مسئولان عالی رتبه جوایز یا عنوان هایی را دریافت کنم”.

 “اما همه ی این ها به یک واقعیت تبدیل شده است و من توانسته ام از آن آدم کم رو به آدمی تبدیل شوم که در جایگاه یک زن روستایی در خارج از روستا و حتی بالاتر از آن به عنوان یک بانوی کارآفرین شناخته شوم و جایزه ی بانوی اول کارآفرین را از دست مسئولان کشور دریافت کنم”.

هیچ وقت برای شروع موفقیت دیر نیست

مرضیه مکرمی ۱۰ سال پیش فعالیت های موفقیت آمیز خود را شروع کرد. این ثابت می کند که برای افتخار آفرینی هیچ وقت دیر نیست. برخی موفقیت را در کسب ثروت مادی می بینند و برخی رشد ویژگی های شخصی را موفقیت قلمداد می کند و برخی رشد معنوی و آرامش درونی را موفقیت می پندارند. منظور و هدف شما از موفقیت هر چه باشد ، تفاوتی ندارد. برای رسیدن به موفقیت هیچ وقت دیر نیست. از همین الان و اکنون تلاش برای تحقق رویاهایتان را عملی کنید و برای رسین به موفقیت از سرگذشت و تجربیات افراد موفق ایده بگیرید و درس های یاد گرفته شده آن ها را بیاموزید.

0 0 رای
امتیاز
دنبال کردن
Notify of
guest
7 دیدگاه ها
قدیمی ترین ها
جدیدترین ها بیشترین رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه ها
منظر خشنودی

سلام و درود فراوان منظر خشنودی هستم دوره ثروت پیشرفته رو میکنم بدون هیچ سرمایه ای میخواهم از نگاه ثروتمندان به افرینش خدا به این جهان نگاه کنم چندتاسوال ازحضورتون دارم

منظر خشنودی

سلام خانم مریم مکرم بانوی موفق مایلم در گفتگو شرکت کنم دررابطه باموفقیتهاتون در کسب و کار ۰۹۹۱۵۵۶۷۹۹۱شماره تلفن من

admin

سلام خانم خشنودی گرامی ممنون از نظر گرانقدرتون. ما با ایشون در تماس نیستم وگرنه حتما شماره شما رو بهشون میدایم تا با شما تماس بگیرند.

dehghan

سلام خانم مکرمی عزیز من علاقه به صنایع دستی دارم چطوری میتونم شما رو ملاقات کنم یا یه شماره تماس بهم بدین لطفا

مریم

سلام خانم مکرمی عزیز…بنده شدیدا تمایل دارم باهاتون صحبت کنم لطفا با شماره بنده تماسی بگیرین تا باهاتون صحبت و مشورت کنم…خدا خیرتون بده.ممنونم

admin

سلام مریم خانوم بزرگوار. خانوم مکرمی اصلا امکان داره مطلب شما رو نبینند. ما باهاشون ارتباطی نداریم وگرنه پیغام شما رو بهشون می رسوندیم.

ناهید

سلام می خواستم بدانم خانم مکرمی از چه زمانی و چگونه در مسیر پیشرفت قرار گرفتند.

مطالبی که شاید دوست داشته باشید:
آیا این مقاله را دوست داشتید؟ آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب بیشتر

فهرست