بیوگرافی شهرزاد رفعتی شیرزنی از خطه ایران

8 دیدگاه

بیوگرافی شهرزاد رفعتی  یکی از تکنسین های برجسته ایرانی سرشار از شگفتی و حیرت است. با خواندن آن ایده های خلاقانه را در خود پرورش دهید و شگفتی بیافرینید.

 با توجه به اینکه شمار بسیاری از دختران و زنان ایرانی در عرصه تکنولوژی ، فناوری و تجارت در سراسر دنیا مشغول انجام فعالیت می باشند و افتخارات بسیاری را کسب کرده اند. در قالب مقاله ای از مجموعه مقالات کتاب صوتی مطمئنا برایتان الهام بخش خواهد بود اگر  سرگذشت شهرزاد رفیعی تکنسین و تلاشگر عرصه فناوری و اطلاعات را بخوانید. نفر بعدی که قرار است کار شگفت آوری انجام دهد و دیگران را متعجب کند؛ کسی جز خود شما نمی تواند باشد به شرط اینکه خواستار این مسئله باشید و برای آن سخت تلاش کنید.

خواندن این بیوگرافی هم می تواند برای شما جذاب باشد: بیوگرافی زهره صداقت کارآفرین برتر ایرانی

تولد شهرزاد رفعتی

شهرزاد رفعتی بانوی ایرانی- کانادایی در سال 1359(1980) در تهران متولد شد. او دوران نوجوانی اش را در تهران گذراند و سپس به ونکوور کانادا مهاجرت کرد. و مدرک کارشناسی علوم رایانه خود را از دانشگاه بریتیش کلمبیا دریافت کرد.

 شهرزاد رفعتی در سال 2011 به عنوان مدیرعامل و بنیانگذار کمپانی معروف Broadband TV ؛ در مجله «فست کمپانی»  در طبقه بندی 100 خلاق برتر در رتبه 37 قرار گرفت. در لیست 100 خلاق برتر که در آن ، نام خلاقان در عرصه تجارت ذکر شده است. اسامی افرادی که در دنیای فناوری حرف اول را میزنند همچون: سباستین توان از شرکت گوگل ، اریک دیشمن از شرکت اینتل ، فورستال از شرکت اپل و الکس کیپمن از مایکروسافت ، در میان بزرگان تجارت به چشم می خورد.

تولد شهرزاد رفعتی

بیوگرافی شهرزاد رفعتی و افتخارات وی

 یکی از مهمترین افتخارات این بانوی ایرانی ؛ بنیانگذاری Broadband TV میباشد که بزرگترین شبکه چند پلتفرمه و سرویس پخش آنلاین ویدئو و همچنین یک رسانه دیجیتال در کل دنیا به حساب می آید. مدیرعاملی این شبکه نیز بر عهده خود شهرزاد رفعتی می باشد. بعد از گوگل و فیسبوک ؛ این رسانه با داشتن بیش از 300 میلیون کاربر در بیشترین حجم دارایی ویدئویی دنیا ، در رتبه سوم قرار دارد.

شرکت Broadband TV

 Broadband  TV ؛ در آغاز انقلاب یوتیوب در سال 2005 به عنوان یک شرکت رسانه دیجیتال و سرگرمی تاسیس شد. BBTV (Broadband  TV) تخصصش رسانه و به شیوه های نوین داستان سرایی الهام می بخشد که در زمینه ی تکنولوژی می باشد و حدود 80 نفر در این شرکت فعالیت می کنند.

شهرزاد رفعتی بنیانگذار شرکتی در زمینه ی ایجاد تعامل میان مخاطبین ، افزایش بازخورد ها و تعداد مخاطبین در یوتیوب با نام VISIO GIVE  می باشد.

شرکت  Broadbandtv شهرزاد رفعتی ؛ توانست در مدت 3 سال ، شراکتی با ارائه دهندگان چندرسانه ای داشته باشد و کمکی به تغییر مفهوم بین ارائه دهندگان محتوا های رسانه ای و سارقان اینترنتی این محتوا ها بکند. وی قدم بعدی اش را در راستای ارائه محتوا های ویدئویی در عرصه برنامه های جانبی تلفن های همراه هوشمند برداشت و با فعالان تبلیغات و اپراتورهای شبکه در جایگاه یک شرکت رسانه ای فناوری همکاری کند.

 این کتاب صوتی را نیز بشنوید: کتاب ثروت مندترین مردان جهان

سایر فعالیت های شهرزاد رفعتی

همچنین وی فعالیت هایی در توزیع و بهینه سازی محتوا های ویدئویی از طریق شبکه های بی سیم و موبایل و اینترنت پروتکل دارد. که برای شناسایی ویدئو کلیپ های بدون حق کپی رایت، الگوریتم های شهرزاد رفعتی وب  را اسکن می کنند. سپس بعد از شناسایی این فیلم ها، یک آگهی توسط Broadband TV به آنها متصل می شود که این آگهی با درآمدی همراه می باشد که با تولید کننده اصلی ویدئو کلیپ تقسیم می شود.

نقص کپی رایت اینترنت برخی از شرکت های بزرگ مانند : سونی ، برادران وارنر ، NBA و EA را نگران کرده بود. با روی کار آمدن شرکت Broadbandtv به هراس آن ها خاتمه داده شد.

سایر فعالیت های شهرزاد رفعتی

اقدامات و ویژگی های Broadband TV

 Broadband  TV علاوه بر یوتیوب توانایی تشخیص محتوای کپی رایت را در فضا های بسیار دیگری که بتوان ویدیو را در آن آپلود کرد را دارا می باشد. که در سال های گذشته توانسته است تعداد زیادی از ویدئو های  ورزشی  مسابقات بسکتبال آپلود شده بدون مجوز ؛ تحت مالکیت NBA را تشخیص دهد و از نشر بدون مجوز آن ها جلوگیری کند.

سایر شعبه های Broadband TV

شعبه هایی از شرکت Broadband TV ؛ در نیویورک ، ژاپن ، فرانسه ، برزیل و هند افتتاح شده است. که اصلی ترین شعبه ی این شرکت و یا اولین شعبه ی آن متعلق به ونکوور کانادا می باشد.

گستردگی شرکت رسانه ای فناوری شهرزاد رفعتی ؛ به وسعت جهان می باشد که با رشد 219 درصدی در سال توانسته است به 319 میلیون بیننده خدمت رسانی کند و شرکت های بسیاری را از هراس کپی رایت اینترنت نجات دهد.

تا اینجای بیوگرافی شهرزاد رفعتی به بزرگ ترین اقدام او یعنی تاسیس شرکت Broadband TV پرداختیم که اهمیت و ارزش کار خانم رفعتی در زمینه تجارت و فناوری برای شما عزیزان همراه کتاب صوتی به خوبی مشخص شود.

زبان های که رفیعی بر آن ها مسلط بود

شهرزاد رفعتی تسلط کامل بر زبان های رسمی کانادا ( انگلیسی- فرانسه) بعد از چند سال اقامت در این کشور پیدا کرده است.  این در حالی بوده که ابتدای ورود به کانادا زبان انگلیسی را به سختی صحبت می کرده است.

خانم رفعتی به عنوان مدیر موفق و برگزیده در جایگاه پنجم در بین مدیران شرکت های رسانه ای کانادا در مجله پرتیراژ کانادا معرفی و شناخته شده است. و در گرد هم آیی ها و سمینارها ی تجاری به عنوان سخنران در زمینه رسانه های پیشرفته از او دعوت به عمل می آید.

دانلود کتاب افراد موفق در جهان

بیوگرافی شهرزاد رفعتی و دستاوردهای او

شهرزاد رفعتی تاجر و فعال در عرصه ی فناوری با تاسیس شرکت چندرسانه ای  Broadband TV علاوه بر این که به کاربران و شرکت های بزرگ ارائه دهنده ی خدمات اینترنتی خدمت بزرگی کرده است ؛ از این طریق توانسته است ثروت بزرگی را به دست آورد تا در تمام دنیا به عنوان ثروتمندترین دختر ایرانی در کنار ثریا دارابی ، سیما ضرغامی ، رکسانا ورزا ، پریسا تبریز و…. از او نام برده شود.

 این کتاب صوتی را نیز بشنوید: کتاب صوتی بیوگرافی ثروتمندترین زنان جهان

افتخارات و جوایز شهرزاد رفعتی

بیوگرافی شهرزاد رفعتی بانوی موفق ایرانی در زمینه تجارت و کارآفرینی ؛ شامل تعدادی از افتخارات و عناوین او در زمینه های مختلف نیز می باشد.

  • دریافت جایزه کسب و کارهای ونکوور با عنوان 40 فرد موفق زیر 40 سال در سال 2012
  • دریافت جایزه مدیر عامل برتر سال ونکوور در سال 2013
  • دریافت جایزه اجرایی Digi awards با عنوان یکی از موفق ترین بانوان کانادا در سال 2013
  • دریافت جایزه 25 کانادایی مهاجر برتر 2017؛ این جایزه به مهاجران خارجی کانادایی تعلق می گیرد که در طول مدت اقامتشان در کانادا موفقیت های چشمگیری را کسب و تغییرات مثبتی در این کشور ایجاد کرده باشند.
  • در آخر به مشارکت های شهرزاد رفعتی با A&T-Huffington POST-BMG THE NBA – و…. که از شرکت های مطرح می باشند می توان اشاره کرد.

افتخارات و جوایز شهرزاد رفعتی

الگوبرداری از شهرزاد رفعتی

حال که زندگینامه شهرزاد رفعتی را مطالعه کردید وقت آن رسیده ، نگاهی به زندگی خود بیاندازید و اهداف خود را مرور نمایید. خود را باور کنید و به خود بقبولانید که اگر تلاش کنید شما نیز میتوانید موفق شوید. سپس لیستی از تصمیماتی را که برای رسیدن به اهداف ارزشمند خود گرفته اید، را مشخص کنید. اهدافتان عینی و ملموس باشد نه رویایی و مبالغه آمیز ، آنگاه از خود بپرسید که من برای رسیدن به این هدف یا اهداف به چه امکانات و زمانی نیاز دارم ، نقاط قوت و دارایی من چه است؟ چه کارهایی را برای رسیدن به اهداف لازم است که قبل از سایر اعمال انجام دهم؟ کدام کارم زیاد ضروری نیست و می توانم آن را به تاخیر نیندازیم و یا کلاً حذفش کنم ؟

از افراد موفق الگو بگیرید

افراد بسیاری هستند که به همه ی جوانب زندگی نا امیدانه نگاه می کنند و با دلایلی بیهوده و بی معنی به ناامیدی خود ادامه می دهند و براین باورند که افراد موفق به خاطر داشتن شرایط خوب توانسته اند به موفقیت برسند. غافل از اینکه شرایط خوب برای رسیدن به موفقیت اصلا وجود ندارد. چه بسا افرادی با داشتن شرایط عالی در رسیدن به موفقیت عاجز مانده اند.

چرا که تلاشی برای رسیدن به اهدافشان نکرده اند. پس بهتر است برای رسیدن به خواسته هایتان بدون توجه به شرایطی که در آن قرار دارید به تلاش و کوشش بپردازید و به آن ها تحقق ببخشید. اگر که افکار منفی تان را دور بریزید آنگاه متوجه خواهید شد عمل به آنچه که به آن می اندیشید و رویای به حقیقت پیوستن آن را در سر دارید جز با تلاش به دست نمی آید حتی اگر غیر ممکن ترین اتفاق به نظر برسد. 

 این کتاب صوتی را نیز بشنوید: کتاب صوتی بیوگرافی موفق‌ترین کارآفرینان جهان

تلاش برای تغییر را آغاز کنید

پس از مرتب کردن لیست فعالیت های خود ، حتماً حتماً آنها را شروع کنید و شروع را به هیچ عنوان به تاخیر نیندازید. چه بسیار مردمانی که ایده های خلاقانه در سر پرورانده و برنامه ریزی دقیق و منظم برای انجام آن طرح ریزی کرده و به علت تعلل و به تاخیر انداختن هیچ گاه آن را آغاز نکرده اند. پس لازم است که شروع به کار را هر چه زودتر عملی کنید.با مراحعه به سایت گرداب جذب می توانید با بیوگرافی افراد موفق به صورت کامل آشنا شوید.

4.4 5 رای ها
امتیاز
دنبال کردن
Notify of
guest
8 دیدگاه ها
قدیمی ترین ها
جدیدترین ها بیشترین رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه ها
فریده

بسیار عالی، واقعا کارشون و قدرتشون تحسین برانگیزه ، باعث شدن که ما خانوم ها بیشتر از پیش امید و اعتماد به نفس بگیریم .

پرستو شاهی

من خیلی دوست دارم زندگی نامه سیمین بهبهانیو بدونم تو نتم نگا کردم خیلی قاطی پاتی نوشتن میشه در موردشون توضیح بدید واقعا شعرا و طرز فکرشون برام خیلی جالبه اگه میشه زندگینامشو بذارید سپاس

لادن

واقعاااا عالیه سایتتون ممنونم اگه میشه در مورد سیمین بهبهانی هم بنوسید خیلی دوست دارم بتونم بیوگرافی ایشون اگه میشه قرار بدید ممنونم

آذر حسینی

واقعا عالیه ممنون میشم اگه افراد معروف و نابغه و موفق ایرانی رو بیشتر معرفی کنید تا برای سایرین الگو بشن شهرزاد رفعتی این بانوی ایرانی واقعا فرده موفقیه و در دنیای مدیریت به تاکید خوش درخشید????????????????

ایدا امینی

سلام واقعا خانم رفعتی شیرزن بوده اند و مایه افتخار کشورمون هستن .خیلی عاشق زندگینامه ی این افراد هستم ولی نمیدونم که چرا هر بار که میام مطالعه کنم یه مشکل پیش میاد .امیدوارم که وقت ازاد داشته باشم و بیام که مطاله شون کنم همه رو

مارال ایوبی

واقعا عالی و تاثیر گذار بود منم همیشه رویای مهاجرت به کانادا رو داشتم سخت دارم درس میخونم بورس کانادا شم و مطمنا به هدفام میرسمممم خیلی عالی بود

یاسمن

یکی از عالی ترین بیوگرافی هایی بود که خوندم و خیلی برام جالب بود که یه خانم اینقدر موفق باشه از دختران سرزمین خواهش می‌کنم که خودشون رو باور کنند.

آیا این مقاله را دوست داشتید؟ آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب بیشتر

فهرست