بیوگرافی دیوید آین‌ هورن بزرگ مرد دنیای اقتصاد آمریکا

بدون دیدگاه

بیوگرافی دیوید آین‌ هورن بزرگ مرد دنیای اقتصاد آمریکا رمز و راز چگونه پولدار شدن را به طرفداران پول و ثروت و توانگری در سراسر جهان عرضه می کند.

خواندن بیوگرافی افراد موفق و ثروتمند های خودساخته در دنیا یکی از راه‌های بسیار مؤثر برای افزایش انگیزه است. چرا که باعث می‌شود به خودباوری رسید و موفقیت‌ و راه های را که افراد موفق توانسته اند به وسیله‌ آن به موفقیت برسند شناسایی و ما نیز با به کارگیری و تعهد به اهداف و موفقیت‌های شغلی و مالی برسیم. در ادامه می خواهیم به بیوگرافی یکی دیگر از شخصیت‌ های موفق و تاثیرگذار در اقتصاد آمریکا و دنیا، دیوید آ ین هورن بپردازیم.

دیوید آین هورن مدیر صندوق سرمايه گذاري در آمريكا است. او مؤسس و رئيس بانک Greenlight Capital می‌باشد و در سال ۱۹۹۶ با حدود ۹۰۰۰۰۰ دلار شروع به کار کرد. Greenlight در طول تاریخ ، بیش از بیست و دو درصد سود خالص سالیانه برای شرکا و سرمایه گذاران خود تولید کرده است. آ ین هورن رئیس و یکی از سهامداران عمده شرکت Greenlight Capital RE می‌باشد. نام او بیشتر به فروش کوتاه مدت مربوط می شود به عبارتی او سرمایه ای را قرض می‌گیرد و بعد از دوره زمانی کوتاهی آن را میفروشد با این قصد که بعد از مدتی آن را با قیمت پایین تری بازخرید کند.دو تا از معروف‌ ترین جایگاه‌های او عبارتند از: Allied Capital و Lehman Brothers.

خواندن این بیوگرافی هم می تواند برای شما جذاب باشد: بیوگرافی شان پارکر اولین مدیرعامل فیسبوک

فعالیت های دیوید آین هورن

دیوید آ ین هورن در حال حاضر یک منتقد عمل سرمایه گذاری بانک‌ها است. او می‌گوید: آن‌ها انگیزه‌ی کارمندان را برای جبران خسارت افزایش می‌دهند. او به آماری اشاره می‌کند که بانک‌ها ۵۰ درصد از درآمد خود را برای جبران خسارت سرمایه‌گذاری می‌کنند و اهرم بالاتر به معنای درآمد بیشتر، که این مدل به طور ذاتی بسیار خطرناک است.

آین‌هورن بین مارس ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۷ مدیر شرکت New Century Financial Corp وام ‌دهنده بزرگ بود. هنگامی که از شرکت Greenlight Capital از هیأیت مدیره استفعا داد  ۶٫۳% از سهام این شرکت را در اختیار داشت. در سال ۲۰۱۰ ، آین‌هورن در میان ۱۳ افسر سابق و مدیران New Century بود که بیش از ۹۰ میلیون دلار برای حل و فصل کردن پرونده‌های مختلف شکایت علیه شرکت پرداخت کرد که در سال ۲۰۰۷ ورشکسته ضبط شده بود.

فعالیت های دیوید آین هورن

بیوگرافی دیوید آین‌ هورن و موفقیت های او

دیوید آین‌هورن یکی از اعضای اصلی و هیأت مدیره بنیاد مایکل جی فاکس است. در سال ۲۰۰۶ ، آین هورن در یک رویداد اصلی بعد از ۱۸ سال تمام دارایی ۶۵۹۷۳۰ دلار خود را به این بنیاد اختصاص داد. او همچنین هیأت مدیره مؤسسه‌ی خیریه‌ رابین هود می‌باشد و در خیریه‌های متعددی در منطقه نیویورک مشارکت دارد.

کتاب بیوگرافی افراد موفق

زندگی شخصی دیوید آین هورن

این‌ هورن در ۲۰ نوامبر سال ۱۹۶۸ در وستچستر نیویورک در یک خانواده‌ یهودی به دنیا آمد. پدر وی  استفان و مادرش نانسی آین‌هورن نام داشت. پدرش بنیان‌گذار و رئیس شرکت آین‌هورن، یک شرکت مشاوره و صندوق سرمایه‌ی Midwest Fund ، صندوق سرمایه‌گذاری است. او یک برادر به نام دانیل دارد که با پدرش کار می‌کند.

در سال ۱۹۹۳ ، آینهورن با شریل اشتراوس ، خبرنگار مالی و مشاور رسانه ای ، ازدواج کرد و دارای دو دختر به اسم‌های شریل و راشل و یک پسر به نام میچل (میچ) می‌باشند. آن‌ها در سال ۲۰۱۷ از هم جدا شدند. دیوید در حال حاضر با فرزندانش در وستچستر نیویورک زندگی می‌کند.

زندگی شخصی دیوید آین هورن

تحصیلات دیوید آین هورن

دیوید آین‌هورن در سال ۱۹۸۷ از دبیرستان نیکولت در گلندیل ، وستچستر فارغ‌التحصیل شد.  تحصیلات کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه کرنل کسب نمود و در سال ۱۹۹۱ مدرک BA خود را در دانشکده هنر و علوم کشور دریافت کرد. او همچنین عضو سیگما آلفا اپسیلون دانشگاه کورنل بود. موفقیت های وی همواره زبانزد خاص و عام بوده است. حتی با مطالعه مسیر موفقیت های وی می توان به سادگی از هوش و ذکاوت این بزرگ مرد آمریکایی تجربه کسب نمود.

افراد موفق الگویی برای سایرین

با مطالعه بیوگرافی و سرگذشت افراد موفق می توان به علل موفقیت این افراد پی برد. نکته های بارزی که در همه بیوگرافی های افراد موفق تکرار شده است ، باور داشتن به موفقیت و توانایی های شخصی و تلاش امیدوارانه مستمر و پایدار برای دستیابی به پیروزی است. همچنین مطالعه سرگذشت افراد موفق در دوران ها و مکان های گوناگون خبر از سختی راه و وجود ناهمواری در فرایند پیشرفت بوده است. بنابراین اگر خواهان موفقیت و توانگری هستید ، به توانایی های خود و ممکن بودن موفقیت ایمان بیاورید و تلاش برای موفقیت را آغاز نمایید.

0 0 رای
امتیاز
دنبال کردن
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه ها
مطالبی که شاید دوست داشته باشید:
آیا این مقاله را دوست داشتید؟ آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب بیشتر

فهرست